Skocz do zawartości

Graffiti spod Dubna 1:72


Andrzej_LK

Rekomendowane odpowiedzi

Hans, coś ty znowu zmalował? Ile razy ci powtarzałem, żebyś nie mazał po czołgach?

KWfin1.jpg

Wszędzie te twoje malunki! Ostatnio jak namazałeś nagą Hildę na T34 to UFA nie chciała tego filmować!

KWfin2.jpg

Aaa... Ein Geschenk... dla fuhrera... no, no, to może przejdzie...

KWfin3.jpg

W sumie całkiem ładny napis... zawołaj fotografa!

KWfin4.jpg

Hitorycy i modelarze nawet za sto lat będą to oglądać!

KWfin5.jpg

Tym razem ci daruję... Ale pamiętaj, że to był mój pomysł!

KWfin6.jpg

KWfin7.jpg

KWfin8.jpg

KWfin9.jpg

KWfin10.jpg

KWfin11.jpg

KWfin12.jpg

trochę sztuki:

KWfin13.jpg

Dziekuję wszystkim, któzy zaglądali do warsztatu, szczególne podziękowania dla Wodzika (dokumentacja), Rafała (rady wszelakie), Bala (figurka) oraz Mariusza (zdjęcia). Ku chwale 72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego ekscelencja szczerze się ubawił, choć nie rozumie po niemiecku.

Czołg za mało zapadł się w podłoże, co Kościół od czasu Soboru Trydenckiego uważa za grzech. Ale ogólnie BARDZO bogobojny model!!!!

Gratuluję !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielając ohy i ahy (a może ochy i achy?) przedmówców, stwierdzam, że podstawka jest cieńka. Począwszy od grudkowatości na jednolitości kolorystycznej kończąc.

Zastanawia mnie tylko, czy napis namazali (rzeczywiście) kolesie z Heer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam model, a moze wlasnie ta zniszczona blotnikowa sekcja jest piekna.

Troszke brakuje moze jakiegos mocniejszego washa i filtrow.

Zachwycaja te malenke narzedzia i skrzynka blotnikowa.

Z figurek tez fajnie wybrneles, bardzo pasuja i sa w naturalnych pozach.

Jest pomiedzy nimi jakas interakcja, a to lubie.

Zdjecia sredniej jakosci, slaba glebia ostrosci i moze troche za zimne kolorki (balans bieli lub swiatlo slabe)

Na podstawce brak mi troszke roslinosci i przez to jakos tak pustawo na niej. Moze jest tyci za duza.

Masz duzy potencjal i mozliwosci, pomysly tez (napis)

Pozwolilem sobie na cos takiego:

 

niebotv5.jpg

 

Ps. Nie ma modeli idealnych, sa lepsze albo gorsze, a i gusty rozne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelakie uwagi, czegoś się znowu nauczyłem i z pewnością nie jest to mój ostatni zniszczony czołg. zdjęcia mogłyby być lepsze ale na razie nic na to nie poradze, to mój najsłabszy punkt w działaniach okołomodelarskich. podłoże nie ma jednolitego koloru, tak to pewnie na zdjęciach wyszło a z roslinności zrezygnowałem celowo (wierność oryginałowi).

Czarku, bardzo ładnie upiększyłeś zdjęcie, chciałbym tak umieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota Żółwiu Zdjęcia faktycznie nie pokazują chyba wszystkich smaków, tak więc liczymy na poprawę Pomysł bardzo fajny z tymi napisami, mi tylko osobiście od zniszczonej strony, ziemia wydaję się trochę za "czysta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.