Skocz do zawartości

Sherman Firefly Vc, tasca 1:35 [Galeria]


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

No to prace wreszcie dobiegły do końca, już nic nie będę więcej pisał bo w warsztacie jest wszystko:

viewtopic.php?t=14188

 

zapraszam do oglądania:

 

Firefly_galeria002.jpg

Firefly_galeria004.jpg

Firefly_galeria005.jpg

Firefly_galeria006.jpg

Firefly_galeria008.jpg

Firefly_galeria009.jpg

Firefly_galeria010.jpg

Firefly_galeria011.jpg

Firefly_galeria012.jpg

Firefly_galeria013.jpg

Firefly_galeria014.jpg

Firefly_galeria015.jpg

Firefly_galeria016.jpg

Firefly_galeria017.jpg

 

Tak w podsumowaniu wyszedł mi chyba najlepszy model od strony technicznej... z małymi niedociągnięciami historycznymi (które mi nie przeszkadzają)

PS do zobaczenia na żywo na konkursie w Warszawie na Ursynowie 20 czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, zrób dla niego jakąś winietke będzie się jeszcze lepiej prezentować.

 

.... ale figurki nie przepuszczę nie podoba mi się ta pudełkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się to jak pomalowałeś narzędzia (łopata kilof siekierka) w związku z tym mam pytanko. Narzędzia i inny sprzęt na tanku malujesz po przyklejeniu , czy przed? Oczywiście cały model bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzędzia i inny sprzęt na tanku malujesz po przyklejeniu?

Oczywiście te sprzęty maluje po przyklejeniu...

Najpierw sklejam wszystko "do kupy", maluję kolorem kamuflażu, i po tym narzędzia i inne szczegóły i na to sido i washe itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stroju Dość oryginalny shermanik Ci wyszedł.

To co mi się podoba:

+ ogólne wrażenie całej pracy

+ kurzenie wraz z gąsienicami

+ te dodatki z tyłu

+ tył pojadu

Średnio podobają mi się odpryski wyglądające jak białe kreski oraz liście na gałązkach.

To co mi się nie podoba:

- gąsienice tiger'a. O ile te z przodu są ok to te po bokach wyglądają nie jak ogniwa,a jak odlane w całości i dodane na dopancerzenie.

- mundur figurki. Świeci się (chyba, że to skóra to odwołuje).

 

Są to moje suche uwagi z którymi nikt nie musi się zgadzać

Podsumowując tak jak napisałem wyżej model podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mundur figurki. Świeci się (chyba, że to skóra to odwołuje).

to prawda chyba mi się tylko wydawało że malowałem ją matem... poprawię to bo na żywo tego nie widać, tak samo odpryski tak nie walą po oczach... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super modelik. Lubię takie klimaty, ubrudzony ale bez przesady i te klamoty w końcu zabezpieczone tak żeby przy pierwszym ruszeniu nie pospadały. Te listki to trawionki, bo też ładnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listki to trawionki,

nieee, to są papierowe wycinane laserowo firmy PlusModel z Czech, ale są bardzo fajne tylko że luzem i trzeba je osobno przyklejać do łodyg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajny model. Cały czas przewglądałem relację, czasem nie pisałem, ale była bardzo ciekawa. Model prezentuje się bardzo dobrze, aż miło na niego patrzeć. Trochę razi mi oko ten długi zwinięty materiał na tyle czołgu, jakiś on cienki Mimo tego i tak model mi się podoba. Patent z daniem niemieckich gąsek też jest fajny i bardzo mi sie spodobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Model robi wrażenie i oczywiście bardzo mi się podoba jednak zwróciło moją uwagę łączenie obu połówek wieży - wygląda jakby było niewyszpochlowane dokładnie i wygląda nieciekawie według mnie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.