Skocz do zawartości

[galeria] Panther G, Dragon 1:35


Roobert

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie skończyłem kota . Ci którzy oglądali warsztat to wiedzą, że lekko z nim nie miałem.

Tu jest warsztat: viewtopic.php?t=15356

Podstawka miała być inna ale kompletnie mi nie wyszła więc przerobiłem jakąś starą zimową na lato . Zostało pomalować ładnie ramkę ale nie mam narazie siły na to.

Dobra nie będę gadał, tylko pokażę com narobił

DSC01325.jpg

DSC01327.jpg

DSC01328.jpg

DSC01330.jpg

DSC01331.jpg

DSC01332.jpg

DSC01333.jpg

DSC01334.jpg

DSC01335.jpg

DSC01337.jpg

DSC01338.jpg

DSC01339.jpg

DSC01340.jpg

DSC01341.jpg

DSC01342.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ominąłem te pierwsze zdjecia bo nie lubię i widzę na ostatnich bez tła że bardzo fajny a jeśli chodzi o malowanie to powinieneś mieć pod profilem baner "Mistrz pędzla' jakkolwiek to nie brzmi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem scenki rodzajowej pt. "Pantera w polu rzepaku" (Pantera ma malowanie chyba z Normandii, nieprawdaż? czy już wtedy we Francji chodowali rzepak? ) , aczkolwiek "sielska-anielska" dróżka z wierzbami i płotkiem wymiata. Szkoda, że to tylko tło ... A "główna bohaterka" scenki wygląda niesamowicie, jak na model mnalowany pędzlem. Nie wiem, czy to fotki kłamią, czy ją tak zabezpieczyłeś, ale się trochę błyszczy, jakby była machnięta jakimś satynowym lakierem. Fajnie, że jeden z ekranów sobie "wisi" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tła dobierałem tak, żeby pasowały porą roku i się ładnie komponowały. Rolnikiem nie jestem i nie wiem czy był rzepak, założę się, że 99% osób tutaj też tego nie wie . Mi też bardziej do gustu przypadła ta droga z wierzbami, chociaż rzepak też nie jest zły. Zawsze kupuje kalendarze ścienne z widoczkami czy drogami, mogę wtedy tak pokombinować w galerii.

... ;*

yyyyy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model piękny. Nie wiem czy to nie podejdzie już pod czepialstwo, ale drażni mnie zwisający fartuch. Każdy z nich ważył ładnych pare kilo i nie wiem czy w tej pozycji utrzymałby sie na jednym uchwycie. Poza tym PEŁEN SZACUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna ta sepia . Ktoś obeznany w obróbce zdjęć mógłby dopieścić i podniszczyć w jakimś programie fotę to by ciekawie wyglądało. Dopiero teraz załapałem, że zieleń kamo ładnie zlewa się z otoczeniem, czyli zadanie swoje spełniła bardzo dobrze

 

edit: Co do wiszącego schurzena to moim zdaniem dał by rade wisieć. Takie zdjęcie znalazłem w monografii Tank Power.

Schowek01-1.jpg

Też wisi na jednym haku. W monografii Jagdpanther też widziałem podobne zdjęcie, więc jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super !!!!! Model świetny, ja też maluje pędzlem i uwazam, ze można zrobic tą metodą swietny model. Aerografu celowo nie chce Też doskonale sie w pedzlowaniu. Tlo letnie tylko nie bardzo do kamo pasuje. Kamo z przełomu jesień 44-wiosna 45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model piękny Fajnie to na tle wygląda, a i w dodatku sam model malowany moim ulubionym narzędziem (chodzi o pędzel) A co do zdjęć jako historyczne to bawiąc się w picasie zrobiłem to:

DSC01331.jpg

 

Może się nie podobać bo żaden ze mnie grafik

Oczywiście takich zdjęć do galerii nie wstawiać, bo ciężko by było coś oceniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wlepki a zdjęcia robione na tle obrazka z kalendarza przyczepionego taśmą do kartonu , wysoce zaawansowana obróbka zdjęć. Oczywiście ustawiałem zgodnie z kątem padania słońca na obrazku.

Ciągle się uczę robić modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.