Skocz do zawartości

Autoblinda Sahariana AS42 - Italeri 1:72


Panzer4

Rekomendowane odpowiedzi

No więc skończona żaba. Jutro do zobaczenia na żywo w Katowicach.

Wykorzystałem figurkę z Milicast - zwaloryzowana własnym sumptem, kanistry z CMK. Plecak, skrzynki amunicyjne, plandeki, pokrowiec na przednią szybę i inne duperelki wykonane samodzielnie.

 

IMG_9180.jpg

IMG_9177.jpg

IMG_9181.jpg

IMG_9173.jpg

IMG_9171.jpg

IMG_9169.jpg

IMG_9182.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Kurcze naprawdę bardzo ładny.

Widać, że włożyłeś w niego mnóstwo serca.

Rewelacyjny detal.

Fajnie pomalowany. Może troszkę sporo obić ale wiadomo, co kto lubi, oryginał śmigał po pustyni więc wymówka do młotkowania jest

Super udało Ci się dobrać kolor opon.

Jedyne co na wyzoomowanych fotkach nieco mnie nie przekonało to te dwa rdzawe zacieki na "pokrywie" koła zapasowego. Jakieś takie grubsze od reszty. Ale zapewne "gołym" okiem nawet ich nie widać.

 

 

PS. Powodzenia w weekend!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... Dzięki wszystkim za tak pozytywny odbiór. Naprawdę się nie spodziewałem. Skoro tak jest jak mówicie, to zabieram się za kończenie Opla bo dostałem mega pozytywnego kopa w tyłek do dalszej pracy

 

jedyne co mi się średnio podoba to mocno barokowa podstawka. poza tym piękna praca. pokłony!

 

Raczej późne rokokoko Jeszcze jedna taka będzie, bo mi został jeszcze taki jeden klocek. Kolejne projekty będą już osadzane na skromniejszych deseczkach.

 

osobiście nie spodziewałem się, że ten pojazd jest tak duży, myślałem, że jest dużo mniejszy, a to okazało się, że kawał bryki

 

A to fakt. Ja też byłem zaskoczony jak go złożyłem do kupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem być, nie byłem..chciałem coś o modelu skrobnać po oględzinach na żywo, cóż nie udało się.

 

 

Skomentuję to tak - śmiało oszukałbyś mnie, że to 48(pojazd, teren)

Nie obracałem figur z tej skali, więc zakładam że jedynie ona może ją zdradzać.

Gratki Radziu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padnięty jestem po delegacji... Ale po kolei:

 

 

Dorabiałeś gogle figurce? Kabura z Preisera?

 

Gogle dorabiane z Green Stuff i paska papieru (w warsztacie można zobaczyć). Kabura, lorneta i mapnik z Preisera.

 

 

Napisze tak ,na żywo prezentuje się jeszcze lepiej widziałem to w Katowicach piękny.

 

Miło znowu się było znowu spotkać, tym bardziej, że dałeś mi jeden OGROMNY powód do radości ;) No i gratuluję - na Twoje modele zawsze lubię patrzyć, bo prezentują się znakomicie, a detalowanie to dla mnie wzorzec z Sevres

 

 

Miałem być, nie byłem..chciałem coś o modelu skrobnać po oględzinach na żywo, cóż nie udało się.

 

Szkoda wielka. Przynajmniej, z racji kameralnego charakteru wystawy, mogłem sobie dokładnie obejrzeć i obpstrykać Twoje dioramki i modele

 

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze.

 

Model w Katowicach wywalczył srebrny medal, co, nie ukrywajmy, również było bardzo miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.