Skocz do zawartości

STAR 266 Tololoko 1/72


temir 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przebieg prac nad modelem można prześledzić sobie tutaj:

 

viewtopic.php?p=395781#395781

 

Pojazd malowany akrylami Vallejo. Brudy itp. to pigmenty i preparaty MIGa, pudry Tamiji i rozcieńczone farby akrylowe.

 

A oto i finał

 

th_100_4986_filtered.jpg

th_100_4984_filtered.jpg

th_100_4994_filtered.jpg

th_100_4993_filtered.jpg

th_100_4995_filtered.jpg

th_100_5001_filtered.jpg

th_100_5000_filtered.jpg

th_100_4997_filtered.jpg

th_100_4992_filtered.jpg

th_100_4990_filtered.jpg

th_100_4989_filtered.jpg

 

Model w Bytomiu otrzymał wyróżnienie w kategorii PK-1 oraz zajął pierwsze miejsce w kategorii "Europuchar" - Modele Techniki Wojskowej w skali 1/72 seniorów.

 

Życzę miłego oglądania i zapraszam do komentowania.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale się prezentuje na tej drodze poligonowej, wśród tych: piołunów, komosy i skrzypu! Gratuluję zdobytych trofeów! Choć taka Gwiazda to powinna być w tym czasie raczej na gali rozdania Oscarów – zasłużył!

 

Jakie wersje STARa-266 przewidujecie? Wykonałbym takiego ze stelażem i plandeką – czy takiego oczekiwać? Czy stelaż we własnym zakresie?

 

Nie wiem czy takie pytanie się zadaje, ale jestem bardzo ciekawy tej roślinności rosnącej wokół drogi (można taką kupić) – ponieważ chciałbym w przyszłości osadzić na podobnej drodze polnej usłanej ziołami i kwieciem - śmigłowiec?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wspaniale się prezentuje na tej drodze poligonowej, wśród tych: piołunów, komosy i skrzypu! Gratuluję zdobytych trofeów!...

 

Jakie wersje STARa-266 przewidujecie?

 

Na pewno "beczka"- to w stronę braci lotniczej i wersja z plandeką.

 

Nie wiem czy takie pytanie się zadaje, ale jestem bardzo ciekawy tej roślinności rosnącej wokół drogi (można taką kupić)

 

Pytanie jak najbardziej na miejscu: roślinność to produkty czeskiej firmy "Polak" (:haha:) do nabycia w sieciowych sklepach z akcesorjami do kolejek.

 

Temir akbar!

 

تحياتي

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórze się, model rewelacja, ale wraz z podstawką "martwy". Dodaj tam jakiegoś loodzika lub loodzików, ożywisz ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.