Skocz do zawartości

Rydwan Wilków -Merkava 3D -Meng 1:35


madeira

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Po długich zmaganiach zamieszczam galerię zdjęć Merkavy. Wcześniej niż zdjęcia muszą się tu znaleźć podziękowania.

 

Przede wszystkim dziękuję Barthassowi za niesamowite wsparcie merytoryczne. Za każdym razem gdy o coś pytałem, czy nudziłem o zdjęcia, otrzymywałem wyczerpująca odpowiedź. Dziękuję także za motywację, której mi dodawał na każdym etapie budowy.

 

Dziękuję Tomkowi Hejmo za pomoc w przebrnięciu przez cały proces malowania, brudzenia etc.. Mimo tego, że na ogół nie rozumiałem tego, co mi pisał/mówił, jakoś to wszystko wyszło. ;)

 

No to zdjątka.

ENJOY!!

 

_DSC5427.jpg

 

_DSC5435.jpg

 

_DSC5453.jpg

 

_DSC5327.jpg

 

_DSC5297.jpg

 

_DSC5287.jpg

 

_DSC5329.jpg

 

_DSC5317.jpg

 

_DSC5295.jpg

 

I na czarnym tle:

 

_DSC5479.jpg

 

_DSC5338.jpg

 

_DSC5470.jpg

 

3wprBJkcsMLo9HeM7cBPb4-2pGKgZDO_6Azg0lZNgIk=w958-h639-no

 

_DSC5491.jpg

 

_DSC5373.jpg

 

_DSC5505.jpg

 

Autorem zdjęć jest Marcin Nowogródzki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo efektowny, zwłaszcza ślady eksploatacji

 

Nie wyświetla Ci się 4. od góry zdjęcie, coś tam masz za długiego linka do niego w kodzie.

 

Szkoda, że nie zrobiłeś zbliżenia dachu wieży, tam jest najciekawiej. Fotki na jasnym tle lepsze.

 

 

czysto wykonany

Ciekawie to brzmi w zestawieniu z modelem czołgu brudnego jak nieszczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model, super pomalowany i zwateringowany (ale się napisało). Genialny efekt antypoślizgu.

Jedyny minus tego modelu to czemu akurat zwaliły się wszystkie najładniejsze w tym samym czasie do galerii? I jak admin ma to teraz ugryźć aby zorganizować stronę główną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WZOROWO! Wzorowe podejście do tematu, i wzorowe wykonanie. Jak na razie najlepsza 3D jaką widziałem, merytorycznie perfekcyjna Więcej nie napiszę, bo popadniesz w samozachwyt Tak więc, kończ Leoparda i wracaj do IDF!

Jaki ten czołg brzydki

Jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki

 

085420d5-baf9-4158-9c70-1c907d82379c_zps9c9bf2cf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW!!!

Dzięki wszystkim!! Nie spodziewałem się tak dobrego odbioru.

 

Mirek jak chcesz odzyskać browara, to śmigaj ze swoją Siman Arba.

 

gizmo1986 według mnie Merkava IIID ma najładniejszą linię ze wszystkim współcześniaków. Żadne tam ejbramsy, leopierdy czy T-9877586586

 

Barthass faktycznie można się rozpłynąć jak mentor i prekursor tematu IDF na polskich forach pisze takie słowa. Wierz mi, że następna relacja po Kanadyjczyku będzie dotyczyła Izraelskiej maszyny. A jakiej? To się okaże co Meng pokaże.

 

Kamil1990 -Ty się nie podlizuj, tylko siadaj do Pumy. My tu z Bartkiem już wykupiliśmy bilety na Twój warsztat.

 

The Stig, fenek, Maximus -dzięki za uznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.