Skocz do zawartości

Wojna Pokoleń (Jagtiger Reinkarnacja)


rollingstones

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie - wielkie dzięki za wszelkie uwagi w tym przydługim już temacie. Szczególnie dla jednego Pana, prawdę mówiąc kierownika budowy ostatnich etapów malowania Jagtigera.

 

Dla przypomnienia

IMG_0007-2.jpg

Stan na dziś

1-4.jpg

IMG_2907.jpg

IMG_2913.jpg

IMG_2911.jpg

IMG_2914.jpg

IMG_2915.jpg

IMG_2916.jpg

IMG_2919.jpg

Nowyobraz.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękno w czystej postaci. Majstersztyx. Gratuluję świetnego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelarski Rembrandt, Vinci, Rafael, Rubens, El Greco, Goya, Caravaggio, Velazquez, Louis David, Bellotto, Delacroix... w jednej osobie. Wygląda to po prostu... brak mi słów.

 

Pozdrawiam

 

Edit: Qrcze już 600 postów mi strzeliło... to zdecydowanie za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście można było zrobić tego kapcia w garbku. Ale nie mam pomysłu na jego wykonanie .

A może by tak podgrzać koło nad płomieniem i potem na jakiejs rownej powierzchni docisnąć? Słyszałem o takim sposobie żeby postawić na patelni nad gazem koło i wtedy dociskać (teflon powinien uniemożliwić przywarcie plastiku). Ale nie wiem czy to działa bo nie stosowałem tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzilem etapy budowy tej dioramy w dziale warsztat ale nigdy bym nie sadził ze cos świetnego może być jeszcze lepsze. Naprawde GRATULACJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ na dioramce leży cała sterta pojedynczych ogniw, a nigdzie nie widzę szpilek które łączyły te ogniwa. Ja bym jeszcze je dorzucił, żeby zamknęły obraz całej dioramy. To tylko taka mała dygresja do całości która bardzo ładnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nigdzie nie widzę szpilek które łączyły te ogniwa....

 

Imku szpilek jest dużo kwestia ujęć ale dziękuje za spostrzegawczość.

 

Cieszę się że Wam się podoba, dziękuję za opinie i zapraszam do mojego nowego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocho, foteczka Admina Widzę, że teraz przez tydzień będę sie codziennie logował na forum o najładniejszej stronie głównej! Kolejny raz gratuluję ( i nadal są to gratulacje zasłużone - w tym wypadku ilość gratulacji powinna zmierzać do nieskończoności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, dziękuję Adminowi - nie lada wyróżnienie. No coż teraz tylko trzymać poziom to mi zostało.

Nowy projekt się rozpoczął tak że zapraszać będę do warsztatu.

Z uwagi na oczekiwanie na blachy do Hummela dokończe i odświeżę waek tygrysa. Zdjęcia i opis prac wkrótce.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sztuką jest zrobić dobry model świecący, a dwiema sztukami jest zrobienie dobrego modelu zniszczonego. SUPER MODEL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt że wszyscy się zachwycają - jest czym, mnie sczególnie zachwyciło przesłanie jakie daje ten model. Nie wiem czy wykonawca zamierzał tak zrobić, ale na mie zrobiło wrażenie ten dziadek który z laską za dzieciaka ,że czołg rozbiera i "sprzedaje na złom" - w domyśle gdyż takie czasy. Model z najwyższej półki wykonanie i przesłąnie na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.