Skocz do zawartości

Zapowiedzi na rok 2011 - lista Model Airplane International


ZIO BY NAITT

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz stykam się z firmą Airframe... a tu takie rzeczy jak Beechcrafcik i Harrier T4 w zapowiedziach... Ciekawym, jak to będzie wyglądało.

Swoją drogą , nadal mam wielki żal do rodenowców, że nie wypuszczają w skali 1/72 Mohawka i Pilatusa.

A ten Tu-95 to czyj model był w oryginale? Trumpka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Odnosnie Eduardowego Mig-21 w skali 1-48 na Modelforum .cz jest podana cena -800 koron czyli ponad 120pln oraz 1 Marca 2011 jako data oficjalnego debiutu rynkowego . Czyzby u nas cena miała przekroczyć 150 pln. blizej 200.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz stykam się z firmą Airframe... a tu takie rzeczy jak Beechcrafcik i Harrier T4 w zapowiedziach... Ciekawym, jak to będzie wyglądało.

To jest dziecko Aviation Workshop.

http://www.theaviationworkshop.co.uk/kits-airframe-c-6_51.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Eduardowego Mig-21 w skali 1-48 na Modelforum .cz jest podana cena -800 koron czyli ponad 120pln oraz 1 Marca 2011 jako data oficjalnego debiutu rynkowego . Czyzby u nas cena miała przekroczyć 150 pln. blizej 200.?

Wszystko możliwe, jednak taka cena (powiedzmy +/- 125zł w zagranicznych sklepach internetowych) mnie nie dziwi. Em, popatrz na to ile ostatnio każą sobie płacić za nowe f-22, f-35 w 1/72. Cena za tą skalę jaką podaję jest raczej standardową i nie powinna w dzisiejszych czasach zaskakiwać (nie komentuję tutaj cen Su-24 w 1/48). Oczywiście jeżeli za tym pójdzie jakość, ale jeśli wierzyć eduardowi, jest to dla nich najważniejsza kwestia. Sukcesywnie pojawiające się zdjęcia wyprasek po części to potwierdzają.

Inna sprawa z naszymi sklepami internetowymi. Nie skomentuję procederu zawyżania ceny w przypadku zestawów naszych F-16, jaki miałem okazję zauważyć. A tu pojawia się model kultowej maszyny z naszym malowaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest optymalna cena! Warto wspomnieć, że od kilku dni na stronie eduarda dostępna jest edycja limitowana w przedsprzedaży, z dodatkami i wysyłką w cenie za 59,95$. Niestety mnie powstrzymały kłopoty z zapłatą przez internet (tak jakby eduard nie mógł akceptować paypal'a...).

Czekam z niecierpliwością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest optymalna cena! Warto wspomnieć, że od kilku dni na stronie eduarda dostępna jest edycja limitowana w przedsprzedaży, z dodatkami i wysyłką w cenie za 59,95$. Niestety mnie powstrzymały kłopoty z zapłatą przez internet (tak jakby eduard nie mógł akceptować paypal'a...).

Czekam z niecierpliwością

 

Do ceny dochodzi jeszcze VAT 20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że Mig-15bis ma już nawet zaprojektowane pudełko!;)

Może wreszcie jakiś sensowny model w tej skali, Hobby Boss to jednak wielkie rozczarowanie dla mnie, tyle entuzjastycznych recenzji, a w gruncie rzeczy całkiem średniej jakości produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Model Po-2 na stoisku ICM to KP

 

Ja nie był bym taki pewny. Popatrz na koła . Zupełnie inne niż w KP. Jeśli chodzi o same zdjęcia na Prime Portalu to moim zdaniem są za mało czytelne by snuć takie stwierdzenia. Dla mnie to nowy model . A że jako bryła podobny do KP no to normalne bo to model tego samego typu statku powietrznego i w tej samej skali.

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że to nie jest nowy model, to wiem, bo ICM jeszcze fizycznie swojego modelu nie zrobił, w najlepszym razie istnieje on dopiero w postaci projektu w 3D.

Naoczni świadkowie twierdzą, że model wystawiony w Norymberdze to KP.

Sam czekam na nowego Pociaka, i gdyby taki miał być nowy ICM, jak ten wystawiony, to bym sobie odpuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.