Skocz do zawartości

Italeri HH-60H Rescue Hawk 1:48 - Galeria


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po dluzszym okresie czasu w koncu udalo mi sie doprowadzic ten projekt do konca.

Model zdazyl dzisiaj odwiedzic jedna wystawe modelarska, a teraz prezentuje go po raz pierwszy w necie na Modelworku.

 

Jakos nie moge wyciagnac wiecej w temacie fotografi, wiec mam nadzieje ze to wystarczy do oceny:

 

P1030962.jpg

P1030961.jpg

P1030960.jpg

P1030959.jpg

P1030952.jpg

P1030951.jpg

P1030949.jpg

P1030947.jpg

P1030945.jpg

P1030943.jpg

P1030941.jpg

P1030938.jpg

P1030935.jpg

P1030934.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, piekny model. Bacznie sledziłem relacje i powiem szczerze że kusisz mnie tym modelem aby zrobić jeszcze jeden. Świetne malowanie i brudzenie. Jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Adamie Twój śmigłowiec robi niesamowite wrażenie. To, że zaprezentowałeś go w taki właśnie sposób czyni go (pomimo swej szarości) niezmiernie atrakcyjnym i oryginalnym. Wspaniale wykonane są przebarwienia i detale takie jak chociażby łańcuchy mocujące. To takie swoiste smaczki.

 

Do Twojego modelu mam tylko dwa "ale" :

 

1.Oszklenie przedniej szyby i przednich drzwi, które wygląda jakby było zanieczyszczone;

 

2. Taka winietka aż się prosi o członków obsługi pokładowej lotniskowca, którzy przygotowują maszynę do lotu

 

Można je jednak złożyć na kanwę czepialstwa

 

Moje najszczersze gratulacje!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozytywny odzew. Mialem w planie troche "klimatycznych" fotek, ale pogoda dupa.

Zdaniem niektorych co na zywo widzieli to jest za brudny, nawet jak na standardy smiglowcow pokladowych, a takze ze drewniana czesc podstawki zbedna jest jako ze odwraca uwage od modelu.

 

Model mnie zmeczyl, ale jestem ogolnie zadowolony, oszklenie jak mozna bylo przewidziec sprawilo duzo klopotow, wiec przy nastepnym projekcie trzeba sie bedzie bardziej przylozyc.

 

Dzieki za doping i dobre slowo.

 

P.s. zle zalozona lopate smigla glownego udalo sie poprawic jak model troszke sie poobijal to sama odpadla.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam po raz kolejny galerię na którą czekałem i zauważyłem, o zgrozo, że nie ma mnie wśród poklony bijących, czym prędzej naprawiam własne przeoczenie i dopisuję swój głos pochwalny.

Super wykonany model i pięknie zaprezentowany

Pozro Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.