Jump to content
adamkijak

Italeri HH-60H Rescue Hawk 1:48 - Galeria

Recommended Posts

Witam

Po dluzszym okresie czasu w koncu udalo mi sie doprowadzic ten projekt do konca.

Model zdazyl dzisiaj odwiedzic jedna wystawe modelarska, a teraz prezentuje go po raz pierwszy w necie na Modelworku.

Jakos nie moge wyciagnac wiecej w temacie fotografi, wiec mam nadzieje ze to wystarczy do oceny:

P1030962.jpg

P1030961.jpg

P1030960.jpg

P1030959.jpg

P1030952.jpg

P1030951.jpg

P1030949.jpg

P1030947.jpg

P1030945.jpg

P1030943.jpg

P1030941.jpg

P1030938.jpg

P1030935.jpg

P1030934.jpg

W warsztacie pokazałes, ile pracy trzeba było włożyć w ten model i opłacało się. Jest na czym oko zawiesić.

Gratuluję, piekny model. Bacznie sledziłem relacje i powiem szczerze że kusisz mnie tym modelem aby zrobić jeszcze jeden. Świetne malowanie i brudzenie. Jeszcze raz

Adam - wspaniały model. Mimo Twoich obaw wiedziałem, że będzie bardzo dobrze. I jest. Gratulacje.

PIKNY proszę pana

Witam

Adamie Twój śmigłowiec robi niesamowite wrażenie. To, że zaprezentowałeś go w taki właśnie sposób czyni go (pomimo swej szarości) niezmiernie atrakcyjnym i oryginalnym. Wspaniale wykonane są przebarwienia i detale takie jak chociażby łańcuchy mocujące. To takie swoiste smaczki.

Do Twojego modelu mam tylko dwa "ale" :

1.Oszklenie przedniej szyby i przednich drzwi, które wygląda jakby było zanieczyszczone;

2. Taka winietka aż się prosi o członków obsługi pokładowej lotniskowca, którzy przygotowują maszynę do lotu

Można je jednak złożyć na kanwę czepialstwa

Moje najszczersze gratulacje!

Pozdrawiam

Kornik

Znakomity model, świetna kompozycja!

Wkład pracy własnej widzi każdy. Dobrze pomalowany i podstawka fajnie współgrająca z resztą.

Pozostaje nam czekać na kolejny projekt.

Poskładałeś go jak scyzoryk..nie dośc że go złożyłeś to jeszcze go profesjonalnie... złożyłeś...fiu fiu..gratulację!!

Dzieki za pozytywny odzew. Mialem w planie troche "klimatycznych" fotek, ale pogoda dupa.

Zdaniem niektorych co na zywo widzieli to jest za brudny, nawet jak na standardy smiglowcow pokladowych, a takze ze drewniana czesc podstawki zbedna jest jako ze odwraca uwage od modelu.

Model mnie zmeczyl, ale jestem ogolnie zadowolony, oszklenie jak mozna bylo przewidziec sprawilo duzo klopotow, wiec przy nastepnym projekcie trzeba sie bedzie bardziej przylozyc.

Dzieki za doping i dobre slowo.

P.s. zle zalozona lopate smigla glownego udalo sie poprawic jak model troszke sie poobijal to sama odpadla.

Pozdrawiam

" ... jak model troszke sie poobijal to sama odpadla ... "

Proszę Cię nie katuj tak tego pięknie wykonanego modelu!

Pozdrawiam

Oglądam po raz kolejny galerię na którą czekałem i zauważyłem, o zgrozo, że nie ma mnie wśród poklony bijących, czym prędzej naprawiam własne przeoczenie i dopisuję swój głos pochwalny.

Super wykonany model i pięknie zaprezentowany

Pozro Jarek