Skocz do zawartości

PZL W-3T "SOKÓŁ" SKALA 1/72,


KRYSTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mylić ,,łopaty,, od łopaty z wirnika z Sokoła.

Może aukcja na Allegro nie jest badaniem ceny za jaką będzie można kupić Sokoła w sklepie.

Nadal jest to dosyć tajemnicze.

Może nie skończy się na sprzedaniu jednego modelu na aukcji za dużą kasę i tyle zobaczymy Sokoła.

- tez myslalem o badaniu rynku etc. Sporo ktos zainwestowl w produkt - grafika na pudelku jest genialnie sliczna.

Wczoraj w necie znalazlem takie cos http://www.spis-firm.dbox2.pl/firma1958.html Lublin - Swidnik - blisko itd... i ten konkurs w Swidniku o ktorym pisal Zamir.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z tego co ja wiem są co najmniej 2 egzemplarze tego modelu Sokoła...

Także fotki wyprasek powinny wkrótce się tu pojawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to cena będzie kosmiczna a jakość taka sobie przecież Mi 2 intechu to nie jest jakiś super produkt, ale cena nie byla wygórowana, moim zdaniem maks można dać za tego sokolika 35 zeta i na tym koncze swoje rozważania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. WIDZE ŻE MOJA AUKCJA WYWOŁAŁA OGROMNE ZAINTERESOWANIE. DZIĘKI ZAMIR ŻE POTWIERDZASZ MOJĄ WIARYGODNOŚĆ.

PANOWIE INFORMUJĘ ŻE MODEL POSIADA KALKOMANIE TECHMODU, RESZTA NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEST PRODUKTEM FIRMY AJ-MODEL. Z TEGO CO WIEM TA FIRMA ROZPROWADZA ALBO STARA SIĘ ROZPROWADZIĆ GO W CENIE POWYŻEJ 60,00 ZŁ. JA WSZEDŁEM W POSIADANIE KILKU MODELI SOKOŁA NA KONKURSIE, OTRZYMAŁEM JE JAKO NAGRODY. NIE WIEM DLACZEGO NIE POSIADAJĄ INSTRUKCJI.

POZDRAWIAM PSCUD

 

Proszę o wyłączenie Caps Lock podczas pisania postów na tym forum. Wielkie litery w internecie oznaczają krzyk. JK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarty sobie robia 60 zl? musial by byc jakis super hiper + blaszki. Z tego co pamietam to intechowski mi-2 z kompletem blaszek kosztuje w sklepie ok 35zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlowcy modelarzom zgotowali tą cenę.

Jak trafi do sklepu przez pośredników osiągnie cenę Hasegawy z instrukcją.

Niestety napaliłem się jak szczerbaty na sucharki.

Ale 60 zł to koledzy przesada,można kupić jednego na spółkę - tylko kto weźmie wypraski, kto kalki - instrukcje sami narysujemy.

Zobaczymy co będzie dalej Pozdrawiam wszystkich którym Sokół leży na sercu Krystek.

Wracam do swoich Migusiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani modelarze .model sokoła będzie w sprzedaży od 15 maja .to co widzicie to dopiero początki tzw partia próbna dostarczona na konkurs model. w swidniku. do sprzedazy trafi oczywiście model z instrukcja [brak czasu] cena to nieeee.60zł proszę sie nie martić.prosimy o trochę cierpliwości a będzie i strona i mozliwość zamawiania przez internet.pozdrawiam i dziekuję za zaintersowanie AJ-MODEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo milo nam ze przedstawiciel firmy odpowiedzial na nasze lamenty Milo ze nasze uwagi sa wysluchiwane.

 

P.S. Czy moze Sokol jest zapowiedzia z Panstawa strony jakiejs serii dotyczacej polskieich skrzydel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mamy w planach dalsze wersje anakonda i w3w .chcemy aby sokół pojawił sie w 6 pudełkach czesc z nich bedzie na eksport a potem zobaczymy może bryza może sw4 co do sokoła to całość projektu chcemy zamknąć w tym roku.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze jak to wypali to bedziecie wielbieni ja juz ostrze zabki i czakm na modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie kurtyna tajemnicy opadła.

Czekamy chyba wszyscy na te modele.

Pozdrowienia dla przedstawiciela firmy, nareszcie coś wiadomo.

Osobiście życzę powodzenia w realizacji planów.

Pozdrawiam.

Krystek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ratujcie bo

Wątek ciekawszy niż "X Files"

Mam nadzieję że doczekaliśmy się POLSKIEGO producenta modeli na miarę XXI wieku . 15 maj

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za włączenie sie w dyskusje producentów pozwolę sobie przekazać spostrzeżenia (uwagi etc.) z innego forum (PWM dokłądniej

 

Witam!

Z wielkim zaineresowaniem śledzę tamten wątek i miałbym małą prośbę do osób zarejestrowanych na MODELWORK. Czy nie można by było zaapelować do pana z aj-model o szary plastik do wyprasek co uczyniłoby ten model bardziej "user friendly" (chodzi o krycie jasną farbą i kontrast z jasną spachlą) i oczywista przydałby się in-box wyprasek, coby modelarze nie kupowali kota w worku.

 

Tutaj jest link do wątku na PWM

http://modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?t=31258

może i tam producent będzie sie udzielał

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekujemy za wszystkie uwagi co do koloru plastik tak staramy sie dobrać żeby był otymalny i pod wzgledem malowania jak i klejenia .tak jak pisałem wczesniej proszę o jeszcze trochę cierpliwości .wy jestescie

starzy wyjadacze a my się dopiero uczymy.co moge obiecać to

bedę sie starał odpowiadać na każde pytania

pozdrawiam aj-model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na Sokole i jego pochodnych się nie skończy. Porządna Iskra też by się przydała,

 

Nie wspomionając już o PZL P.11c

 

Z poważaniem

 

Jostein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.