Skocz do zawartości

PZL W-3T "SOKÓŁ" SKALA 1/72,


KRYSTEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy , osoby mające model Sokoła mogą zrobić Review tego modelu?Dostępne fotki są raczej słabe i nie pokazują szczegułów wypraski. Może producent coś zrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko do mnie dojdzie to zrobię coś takiego

 

Ale póki co, to jeszcze paczka z zamówionym Sokołem nie dotarła :(

 

Pozdrawiam

sokol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że cena tego zestawu jest troche przesadzona. Za takie pieniążki, można na allegro już dostać rewelacyjnego jakościowo Sea Kinga z Revella. A temu Sokołowi jednak sporo brakuje aby mógł się równać z modelem Revella. Ktoś mógłby powiedzieć, nie podoba się, nie kupuj. Jednak chciałoby się mieć w swojej kolekcji model polskiej konstrukcji śmigłowca, ale nie za wszelką cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że cena tego zestawu jest troche przesadzona. Za takie pieniążki, można na allegro już dostać rewelacyjnego jakościowo Sea Kinga z Revella. A temu Sokołowi jednak sporo brakuje aby mógł się równać z modelem Revella. Ktoś mógłby powiedzieć, nie podoba się, nie kupuj. Jednak chciałoby się mieć w swojej kolekcji model polskiej konstrukcji śmigłowca, ale nie za wszelką cene.

Luck dlatego nie kupuj... dżizas człowieku nie mierz zdolności małej polskiej firmy modelarskiej z potentatem takim jak Revell. Ciesz się, że wogóle ktoś się zajął tak niechodliwym tematem jak Sokół (można liczyć na polskich modelarzy, może troszkę czeskich i niemieckich plus jednostki które może gdzieś na świecie na konkurs będą chciały mieć model którego nikt inny nie ma). Jakby Sokół byłby ulubieńcem modelarzy to Legato nie przerwało by produkcji żywicznego ( był w cenie około 85-90 zł co jak na żywicę na poziomie nie jest chyba wygórowaną ceną). Jakość jest jaka jest (vide budżet). Należy mieć nadzieję, że producenci dodatków nie śpią (panowie z Parta czytają to prawda???) i powstanie coś na miarę małej śnieżnej kuli. Jest model powstają dodatki, przez to, że są dodatki są nowi chętni (którzy wcześniej by nie kupili ze względu na brak dodatków bo sam model jest za mało zdetalowany). Ponieważ przybywa chętnych producenci detali myślą o nowych zestawach...to powoduje nowe zainteresowanie wśród modelarzy...idt., itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uraaaaaaaaaaaa SOKÓŁ juz dostepny !!!!!!!!!!!!!

 

38zł z wysyłką !!!!

Kupujcie i klejcie na potęgę:

http://www.allegro.pl/item202021217_pzl_w_3t_sokol_.html

 

 

A swoja drogą, gratulacje dla tego pana:

http://www.allegro.pl/item200994675_pzl_w_3t_sokol_nowosc.html

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gra model się ukazał najpierw w sklepie internetowym,

za cenę Kup Teraz 40.00 zł plus 4,50 koszty przesyłki.

Sokol kupił tak jak pisze za 49,50.

Teraz na Allegro można kupić za 38,00 z kosztami przesyłki.

Może ktoś to wyjaśnić.

Ten sam model i dwie rożne ceny

Co jest grane

Pozdrawiam.

Krystek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRYSTEK spokojnie... zajrzyj raz jeszcze na strone producenta.

Cena jest taka sama: 38,00zł.

Sokol zamawiał model jak jeszcze wszystkie warunki wysyłki nie były ustalone i model jeszcze nie był wysyłany przez firmę (bo jak zapewne czytałeś jeszcze go nie dostał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem spokojny, ja osobiście składałem zamówienie 31.05.2007

kiedy model był już dostępny w sklepie internetowym za cenę 40 zł plus 4,50 zł (koszty przesyłki).

Taka końcowa cena widnieje na moim koncie internetowym sklepu AJ-MODEL.

Pozdrawiam.

Krystek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjaśniłem z Panem z AJ-MODEL.

Moje zamówienie z 31.05.07 za kwotę 44,50 zostało anulowane.

Kupiłem już na Allegro za 38,00.

Jednym słowem bardzo dobry kontakt z producentem.

Wszystko gra - ,,Jak staremu w płucach,,

Pozdrawiam wszystkich fanów Sokoła.

Krystek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj - model - czy można mieć prośbę? Można by prosić o wcześniejszą zapowiedź na forum, jakby szykowały się nowości? Żeby nie było to zaskoczeniem dla modelarzy? Sam z niecierpliwością wyczekuję kilku waszych modeli w skali 1/48.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast poprosze producenta o fotki poprawionych wyprasek bo cosik mi nie pasuje na lewej stronie kadluba. Chyba, ze model trafil do sprzedazy w takim samym stanie jak na ostatnich fotkach

 

Nadal czekam i nic. Chyba nie zostalem olany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie aukcji AJ-Modelu z Allegro są fotki wyprasek, instrukcji i kalkomanii.

Kolor tworzywa wyprasek pozostał raczej taki jak w prototypach. Zniknęły tylko artefakty short-runowe czyli nadlewki.

 

Sokoła mimo wszystko zamówiłem.

Pasja zwyciężyła

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce Sokoły zaczną docierać do odbiorców więc Okonku nawet jeśli się zdarzyło, że producent przeoczył twoja prośbę o fotki... na pewno je dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.