Skocz do zawartości

PZL W-3T "SOKÓŁ" SKALA 1/72,


KRYSTEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nareszcie dotarł zamówiony Sokół

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne - oby tak dalej.

Pozdrowienia dla Panów z AJ-MODEL.

Krystek.

 

Pozytywne?? u mnie wprost przeciwnie, choć nie spodziewałem sie modelu pokroju Tamiyji. Nie chce krytykować bo naprawdę doceniam robotę jaką chłopaki wykonali. Może trafił mi się felerny zestaw, ale model jest po prostu słaby. Zero wnętrza, faktura kadłuba tragiczna, sporo nadlewek, szkło do wymiany. Model może służyć naprawdę doświadczonemu i dobremu modelarzowi za bazę do wykonania porządnego modelu.

Jedynym pozytywem jest chyba to że JEST taka firma jak AJMODEL i chce coś zrobić, mam nadzieje że następne modele będą lepsze, trzymam za was kciuki

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o swoich wrażeniach.

Nie wypowiadam się w imieniu wszystkich tylko i wyłącznie swoim.

Nie spodziewałem się zestawu na miarę Hasegawy czy Rodena .

Ja osobiście już dzisiaj przejrzałem swoje materiały dotyczące Sokoła i już niedługo zaczynam pracę nad tym modelem.

Jestem zadowolony mając taki model gdy wspominam

dawne czasy gdy jedynymi modelami były JAK -1M , CZAPLA, i zastaw modeli w tym Łoś w skali 1:144- mikro a Matchboxy były marzeniem każdego modelarza.

Pozdrawiam - zadowolony

Krystek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Firmę Part chyba trochę po... poniosła wyobraźnia.

Bez mała już 140 zł na blaszki trzeba wydać.

Doliczając do tego parę złoty za wtryskowego "Sokoła" mamy już za żywicznego z Top Gunu

 

Pozdrawiam

sokol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmę Part chyba trochę po... poniosła wyobraźnia.

Bez mała już 140 zł na blaszki trzeba wydać.

Doliczając do tego parę złoty za wtryskowego "Sokoła" mamy już za żywicznego z Top Gunu

 

Pozdrawiam

sokol

 

No dokładnie, z tym, że żywica ma jeszcze wieeeeeeeelką przewagę w rewelacyjnym poszyciu, nitach i liniach podziału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesienią miały być następne wersje Sokoła.... stąd moje pytanie do firmy: co słychać w tej sprawie?

 

Oj,coś nie tak kliknąłem i zdublowałem wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Kiemlicz przepraszam że tak długo kazałem czekać, zapraszam Ciebie oraz wszystkich do zajżenia do mojego W-3 http://modelwork.pl/viewtopic.php?p=69790#69790

oraz do prezentacji swoich W-3 na pewno jest już ich kilka gotowych. Wiele wskazuje na to że nie powstaną kolejne egzemplarze Sokołów więc może choć w skali mikro będzie ich przybywało.

Czy na święta można się spodziewać kolejnych wersji W-3 z firmy AJ-Model ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.