Skocz do zawartości

T-90 Zvezda 1/35


Gość Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 366
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przecież żal by było strzelać do takiej maszyny - pytanie do której ?

A tak nawiasem mówiąc gram w Battlefield 3 i tam T-90 wygarnął do amerykańców i jeden powiedział coś w stylu " ***** to był T-90 a ja ciągle żyje." A na multiplayerze Abramsem jest na równo. Kupię go na pewno.

 

A jedno mi się w tym wątku nie bardzo widzi. Zdjęć z budów jak na lekarstwo. Więcej proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle Ci idzie. Ja wczoraj zamocowałem liny Eureki ( biedna BV-ka, straciła swoje liny na rzecz młodszego kuzyna ) dzis wykończe kadłub i poprawie tą klape silnika. Potem biorę się za kable na wieży:

 

Obraz022-2.jpg

 

Obraz023-2.jpg

 

A tu dwie stalowe bestie, rodzące sie w ciężkich bólach:) :

 

Obraz024-3.jpg

 

To tyle narazie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem biorę się za kable na wieży.

Co konkretnie jest do poprawki? Poza zasileniem lamp i opromienników?

Moje linki nie będą z Eureki a z ..rowerowego.Kupuje linkę od przerzutek ok 1,5 m za całe 2 PLN

-wrzucam do pieca i zostawiam.Jak sie wypali i ostygnie jest bardzo plastyczna i nadal stalowa

Poza tym raczej zrezygnuję z zamocowania beczek ( jeszcze nie na 100% )

 

Lufe masz wklejoną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kabli to poprostu dodam kilka z tyłu wiezy, tak jak tutaj:

 

IMG_6351.jpg

 

 

A no i przydało by się poprawidzić kable zasilające do NSWT

 

Lufy nie wkleiłem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Krzyśku, szew jest alee to dlatego że narazie lufa jest tylko sklejona w całość ale jeszcze nie oszlifowana ani nie wklejona. Załozyłem ja na sucho bo mnie kusiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż chwalić to się nie ma czym ale jak wszyscy to wszyscy

już wiadomo jednak że moja 90-ka nie będzie piękna - została przeze mnie zdegradowana do standardu 72

została okaleczona i postawiona na podwoziu T-72 i to zvezdowskim, cała reszta (wieża i dodatkowe opancerzenie) pozostaje oryginalne

502485c4110f.jpg

postaram się to jakoś doprowadzić do standardu 90 ale rewelacji nie będzie - nie jest to jednak wiodący projekt (w tej chwili) wspomniane części pozostają mi jako złom a wyrzucić szkoda - reszta poszła na inne stanowisko montażowe

 

mogę jedynie pokazać jak ja podniosłem wieżę

nie tyle chciałem poprawić jej proporcje co musiałem ją podnieść - wiadomo dlaczego

4ade8134bb19.jpg,

b81b8dd2eb4f.jpg

f454748c664d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zafascynowanych T-90.

Oglądam z wypiekami wasze zmagania i już widać, że modele kolegów będą super. Ja czekam na dostawę i przebieram nogami. Mam jednak pytanie. A gdyby porównać ten wyrób Zvezdy z dajmy na to wyrobami Tamki i Trumpka to jak by to wyglądało w oczach kolegów?

A tak na marginesie będę robił wersję dowódczą AK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby porównać ten wyrób Zvezdy z dajmy na to wyrobami Tamki i Trumpka to jak by to wyglądało w oczach kolegów?

 

Ale z czym chcesz porównać skoro na razie tylko ZWEZDA robi T-90 ? Uważam, że i tak za te pieniądze jest to dobry model i nowa jakość ZWEZDY. Zarówno i TAMIYA i Trumpeter mają lepsze i gorsze modele w swej ofercie, jak każdy producent.

I do których modeli Tamki i Trumpka chciałbyś się odnieść w porównaniu z T-90 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak pytanie. A gdyby porównać ten wyrób Zvezdy z dajmy na to wyrobami Tamki i Trumpka to jak by to wyglądało w oczach kolegów?

 

Technicznie i pod względem spasowania to jest conajmniej poziom najnowszego Trumpetera, delikatnie poniżej Tamiyi. Zresztą tamiyowskich klocków lego to chyba nikt nie podrobi. Merytorycznie jest nieźle, chociaż jak widać po naszych przeróbkach mnijeszych i większych kwiatków jest sporo, chociaż trzeba też przyznać, że nawet Dragonowi w ich hitlerwynalazkach zdarzają się poslizgi w tej materii mimo, że cały czas drążą te germańskie projekty i powinni je mieć opanowane absolutnie. Porównując całościowo te nowe wypusty Zvezdy do starszych modeli to...nie ma co porównywać szczerze mówiąc, inna liga, chociaż ekstraklasa to jeszcze nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem ASU-85 i T-62 od Trumpka. ASU pod względem dokładności wykonania części zszokował mnie bardzo pozytywnie natomiast 62-jka miała już moim zdaniem sporo baboli. Po waszych wypowiedziach widzę,że ostatni wyrób Zvezdy to solidny krok w kierunku doskonałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.