Skocz do zawartości

Pz.kpfw IV Ausf.D - 1/35 Tamiya


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki piekelny. Jako że nie ma tego zestawu Miniart-u o którym pisałem w sprzedaży (chyba), sklecę więc coś z kilku. A jak kiedyś się pojawi to się coś przrobi.

Tak więc pana z brodą z tego:

 

MB3567.jpg&w=300&h=193

 

panią i pana od z lewej:

 

35086.jpg

 

oraz może tego :

 

Mk35-WWII-Postman-With-His-Bike1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szybkie pytanie. Jako że nie jestem specem od podstawek - czy takie łączenie murków z podstawką (chodzi mi głównie o te na końcach przy cegłach) będzie ok czy trzeba to zaszpachlować? Malowanie elementów osobno byłoby łatwiejsze, ale jak trzeba to i tak się jakoś da radę.

 

pIct01.jpg

 

pIct02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace malarskie nad podstawką rozoczęte. Nie przewiduję żadnego szału na koniec, ale jak już się ją kupiło to wypadałoby coś z nią zrobić.

 

Pict0060.jpg

 

Pict0061.jpg

 

Nie wiem czy ta lampa za bardzo sie nie świeci? Pomalowana pół-połyskiem. chce ją jeszcze suchym pędzlem po kantach jakimś metalizerem przelecieć. Tak właściwie to nie mam pojęcia jak te metalowe elementy malować.

 

I już pełniejsze zdjęcia podstawki:

 

PICT0062.JPG

 

PICT0063.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie. Myślałem że uda się po łatwiźnie, ale przy was to chyba raczej nie. Tak więc kostka poprawiona i ona jak i chodnik już po filtrach. Mnie to się podoba więc jutro zabezpieczę to sido i będę się brać za malowanie ogrodzenia. Kanał będzie metalizowany na koniec.

 

PICT0067.JPG

 

PICT0068.JPG

 

Byłem dziś na mieście i zauważyłem że lampy jak moja mają kolor matowy. Tak więc trzeba będzie przemalować na mat.

 

A teraz kolejna prośba. Myślę o wstawieniu jakiegoś drzewka w narożniku nazwijmy to parku. Chciałbym zastosować na liście siatkę Polaka i jakąś matę trawiastą w kolorach jesiennych. Czy ktoś kto tego używał mógłby mi w tym temacie pomóc i dac mi namiar jaka? Byłoby też miło jakby ktoś napisał jak to się stosuje lub jakis namiar na info w necie. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły wszystkie paczki więc można było zabrać się do pracy. Pomalowałem kolejnych statystów którzy wezmą udział w prezentowanej scence. Pomalowałem te figurki najlepiej jak umiałem, choć mam świadmość że nie sa najwyższych lotów. Cóż, taki talent.

 

DSCF1161.JPG

 

A co tego jegomościa to wygląda jakby był ciosany siekierą, ale chiałem go mieć na swojej podstawce.

 

DSCF1163.JPG

 

P.S. Nie wiem jakim cudem rower jest jeszcze w jednym kawałku, bo przy klejeniu miałem zamiar się poddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka informacji. Każda z tych trzech figurek miała inną bazę wyjściową na twarz. Chiałem zobaczyć która jest najlepsza. I też uważam że na tym z lewej wyszło najlepiej. A Pani? No Claudia Shiffer to to nie jest. Ponadto foty robię nowym aparatem i moga nie być najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.