Skocz do zawartości

Tiger I MID dragon 1/35


michal0281

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, dzieki

Dalsze prace to figsy i podstawka

 

SAM_2839.JPG

 

ten troche pomalowany figs. to z demobilu co do podstawki to chodnik jest z kostki (jak widac), a sama droga juz bedzie zwykla, no chyba ze bedzie mi sie jeszcze chcialo bawic w kostke, ale raczej w to watpie. Mam tez pytanie, jak zrobic fuge do kostki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kostki są przyklejone już do podłoża, to proponuję rozrobić lekko wikol z wodą i zalać kostkę brukową.

 

Drugi sposób to specyfik dissolved putty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytasz caly warsztat to zobaczysz ze ten tygrys jest tu na doczepke do drugiego, robilem jednego tygrysa, w miedzyczasie wystartowal nastepny, to zeby nie zasmiecac forum dwa tak pokrewne pojazdy podlaczylem w jeden watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje kamo jak na ta skale wyglada naprawde dobrze. Trzymasz widze merytoryke bo woz z jednostki waffen SS no i figs ma wlasciwy kamuflaz. Nie widze jaka klamre ma pas ale domyslam sie ze sztyftowska wiec pas zrob na czarno. Nie wiem czemu wszyscy sie upieraja ze czolgisci nosili brazowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytasz caly warsztat to zobaczysz ze ten tygrys jest tu na doczepke do drugiego, robilem jednego tygrysa, w miedzyczasie wystartowal nastepny, to zeby nie zasmiecac forum dwa tak pokrewne pojazdy podlaczylem w jeden watek.

Jest kilka wątków z midowym Tygrysem, musiałem więc się gdzieś w tym zgubić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

W oczekiwaniu na chemie, ktora ma pomoc w wykonczeniu jagdpanzera postanowilem sobie cos wypatrzec w szafie, i jakos padlo na tego tygryska, zaczety 6 lat temu, wydaje sie, ze sa wszystkie czesci, wiec moze uda sie tym razem go zrobic Wykonczylem wnetrze i zainstalowalem zimmerit z ataku, o dziwo nawet jakos to poszlo, mialem stracha, ze bedzie ciezko

 

upload_-1

 

cos tam do poprawy przy wlazie amunicyjnym bedzie z tym zimmerytem, ale jakos to ogarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przyjmujac krytyke postanowilem troche sie poprawic

 

upload_-1

 

upload_-1

 

Co z tym dalej robic, mzna juz klasc kamo czy jeszcze troche podzialac?

Co do samego kamo mam pytanie, czy malowaniw ktore podaje dragon (pudelko modelu, zdjecie na 1 stronie warsztatu) jest prawdziwe czy to tylko taki wymysl grafika, na stronie 5 jest zdjecie tego pojazdu, za wiele z kamo nie widac, ale cos tam na wierzy widac, i mi to przypomina cienkie paski, moze nawet tylko w jednym kolorze, jesli tak to jakim, zielonym czy brazowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Bourne

tamiya xf60+20%bialego i na to dwa najjasniejsze kolory z zestawu do modulacji ammo miga

Spotter

popracuje nad zaciekami i cieniowaniem, natomiast co do poprzecznych zaciekow to nie bardzo widze o co chodzi (ktore miejsce?)

Wlazy nie zainstalowane bo tak mi wygodniej, jest wnetrze wiec beda otwarte, pewnie by sie z dwa razy urwaly przez przypadek , to ja juz wole dokleic je po malowaniu.

 

Znalazlem takie cos

 

upload_-1

 

chyba jest calkiem sporo interpretacji malowania tego pojazdu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nieprzyklejone czesci sa malowane w tym samym czasie i tymi samymi kolorami, nie zakladam ich na zdjecia warsztatowe bo sa przyklejone na patyczki. Wczoraj po Twoich uwagach tez wypayrzylem ten zasobnik, ten efekt powstal tam....jakos przypadkowo i zdecydowanie na zdjeciu jest bardziej widoczny niz w realu, co nie zmienia faktu ze go wykasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.