Skocz do zawartości

PzKpfw IV Ausf.C 1: 35(Tristar) + Aber


DARTH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widzę, że też masz problem ze zdjęciami jak ja. Ciężko coś powiedzieć, bo umnie wygląda jakby był pomalowany na zielono. W realu jest napewno o niebo lepiej, tylko jak pisałem wina zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że też masz problem ze zdjęciami jak ja. Ciężko coś powiedzieć, bo umnie wygląda jakby był pomalowany na zielono. W realu jest napewno o niebo lepiej, tylko jak pisałem wina zdjęć

nic mi nie mów o zdjeciach mi na każdym inny kolor wyłazi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozjaśniłem ekran i ostatnie zdjęcia wyglądają zdecydowanie lepiej. Daniel zacieki z tym nowym specyfikiem wyszły super. Rozmycia idealne

Cześć Robert. Zacieki lekko poprawione Abteilungiem, jednak konsytencja specyfiku AK zbyt rzadka do tak ciemnego modelu. Próbowałem na starych złomach i na jaśniejszych wygląda super, jest tego jeszcze pare odcieni trzeba wyprubować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Z braku czasu postęp nijaki, pokombinowałem za to trochę przy fotkach. Nadal kolor odbiega trochę od oryginału jednak udało mi się wreszcie zrobić w miarę ostre zdjęcia na których widać moje babole . wykonane zacieki w rzeczywistości nie są tak wyraźne jak na zbliżeniach, natomiast ef. weatheringu na ostatniej fotce przedstawiającej kadłub nie jest jeszcze zakończony.

 

SAM_1772.jpg

 

SAM_1778.jpg

 

SAM_1785.jpg

 

SAM_1790.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie robi duże wrażenie . Tym bardziej, że to jeszcze nie końcowy efekt brudzenia. Trzymaj ten poziom na reszcie modelu i będzie super. Kalki wyszły idealnie, numery wyglądają jak namalowane. Uwagi tak jak Ci mówiłem. Odezwę się po powrocie z Pragi. Twoja poprawiona tetka wygląda super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło patrzy się na twój warsztat, widać kupe świetnej pracy :P, a co do figurki kierowcy to jego twarz troche wg mnie przypomina gościa z Mam Talent a mianowicie Roberta K. , ale to chyba tylko mi się tak wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ładnie, choć przez te kolory to trudno powiedzieć jakie są barwy. Robiłeś coś z balansem bieli?

Tak Krzysiek, i już nic nie wykombinuję.tak jak ci pisałem całość było " łoszowane" specyfikiem Brown blue i na fotkach taka właśnie poświata wychodzi, poza tym sam kolorek German Grey (Gunze C40) również przy pewnym padaniu światła daje lekko zielonkawą poswiatę. Oczywiście na żywo model nie jest zielony, ale jak doradził mi dobry kolega, nie będę poprawiał koloru na modelu specjalnie pod zdjęcia. Istnieje również możliwość ze z farbą którą malowałem jest coś nie tak ponieważ widziałem czołg w German Grey który właściwie był czarny. I to zdaje mi się najbardziej prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde naprawdę ładny tylko mam nadzieje że za mocno go nie otłuczesz i nie zabłocisz aby nie stracić detalu .

Podglądam dalej a ta farbka jest dobra gdyż można ładnie nią modulować przy dodatkach innych kolorów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

no tak panowie teraz pół roku pracy a hobby niestety na bok (brak czasu) ale co dziennie zaglądam na forum co by trochę pozazdrościć ale na wiosnę jak tylko wrócę kończę czwóreczkę, zabieram się za esdeka 222 i być może ziszczę marzenia i wykonam wreszcie Fauna z naczepą oraz leosia w polskich barwach oczywiście z kilogramami blaszek na które właśnie zarabiam

Dawid miałeś wrzucić foty suczki

Robert jeszcze raz gratki za medal dla jadzi, mówiłem że jest THE BEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.