Skocz do zawartości

PzKpfw IV Ausf.C 1: 35(Tristar) + Aber


DARTH

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki Krzychu nie dam już rady dziś powrót do pracy więc następna aktualizacja dopiero za miesiąc. Konrad wiem że lubisz czystsze , "taki sobie" to nie do niczego. Jako że to moja pierwsza praca z żywicą i pigmentami oraz filmem Miga oraz biorąc pod uwagę że od początku miał być usyfiony( być może na gotowej winietce zrozumiecie mój zamysł) to chyba tragedii nie ma. Oczywiście nie popadam w samozachwyty, bo wiele rzeczy jest skopane, i pewnie teraz zrobił bym to inaczej ale jak to mówią uczymy się całe życie, dzięki za opinię. Co do ilości to moje zdanie znacie, wielu kolegów z forum lubuje się w modelach mniej styranych, ja akurat wole te drugie, co nie znaczy że nie podobają mi się czyste {czasami ), ale świat był by do dupy jakby wszystkim podobało się to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Darth, czy paski od broni to są gotowce czy zrobiłeś je sam? Jeśli sam to proszę o przepis.

Paski robiłem z papieru do drukarki, po do cieciu i dopasowaniu pociągnięte lakierem dla sztywności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad wiem że lubisz czystsze , "taki sobie" to nie do niczego. Jako że to moja pierwsza praca z żywicą i pigmentami oraz filmem Miga oraz biorąc pod uwagę że od początku miał być usyfiony( być może na gotowej winietce zrozumiecie mój zamysł) to chyba tragedii nie ma.

 

Chodzi o kolor błota, jego rozmieszczenie i fakture.

Ale rób dalej, zobaczymy co z tego bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wy to malujecie u mnie zawsze wszystko staje się takie jednolite aczkolwiek mimo wszystko jestem pod wrażeniem Waszych figurkowych malunków.

Krzyśku przy malunku posiłkowałem sie filmikiem tylko całość uprosciłem sobie do bazy jednego rozjaśnienia i jednego cienia na filmie jest chyba po osiem. Może kiedyś poprubuję ale jeszczę nie czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzięki Krzychu. Teren wstępnie ukształtowany teraz chyba najgorsze. Mianowicie wyryte błoto po bokach śladów gąsienic, oraz kałuże. Pytanko czy ktoś próbował robić kałuże z żywicy miga?

 

SAM_2040_zps77c7a1e6.jpg

 

SAM_2042_zpsc6648025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe postępy. Jeśli są jakieś uwagi lub pomysły prosił bym teraz puki na bieżąco można by zmienić. Rozstawienie figsów znacie, po prawej od czołgu bedzie łąka z kawałkiem starego płotu po lewej ugór i moze też kawałek jakiegoś zdezelowanego płotu. przed czołgiem kałuże jeśli wyjdą.

 

SAM_2043_zpsacce1a7a.jpg

 

SAM_2048_zps792fc1c8.jpg

 

SAM_2050_zpsd58331e9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.