Skocz do zawartości

PzKpfw IV Ausf.C 1: 35(Tristar) + Aber


DARTH

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Daniel . Miałeś wziąć ze sobą coś do dłubania

No tak ale robota do 19,00 potem kolacja, prysznic, basen i do spanka siły więcej nie ma , znajdź sobie na necie chotel Selma SPA+ w Sunne w Szwecji zobaczysz jakie czadowe miejsce, moja firma zawsze robi hotele z górnej półki ale ten kładzie wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam wszystkich serdecznie. Niestety czasu na modele brak, powrót do domu tylko na kilka dni. Mam za to wreszcie okazje ujrzenia nowego zakupu. Jest to trawka Green line do winietki czwóreczki i trochę kalek dla figsów, tych muszę jeszcze domówić ale to dopiero po sprawdzeniu ich jakości.

SAM_1874.jpg

 

SAM_1877.jpg

 

Najbardiej jednak cieszy fakt zakupu Esdeka od Tamiyi który jest dość bogaty. Mianowicie dodany jest motocykl, cztery figsy oraz ramka z beczkami i kanistrami, poza tym metalowa lufa oraz siatka wierzy z PE.

SAM_1868.jpg

 

SAM_1870.jpg

 

SAM_1872.jpg

 

Do tego zestaw Voyagera, dziewięć arkusików blaszki, żywiczny km z magazynkiem oraz lewarek, metalowe pociski oraz skrajnie, stalowa lina i trochę drutu, zestaw bardzo bogaty i upewniający mnie coraz bardziej w tym żeby na przyszłość wybierać tylko tego właśnie producenta.

 

SAM_1879.jpg

 

SAM_1881.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę Daniel że tak jak dziś mi mówiłeś zestaw na bogato. Pozostaje tylko czekać aż wrócisz, skończysz IV iweźmiesz się za esdeka. Narobiłeś mi apetytu na tego esdeka Oczywiście z blachami vojagera. Zaraz zamawiam. Dzięki za namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam ponownie wszystkich trochę czasy się znalazło i czwóreczka ruszyła z pułki. Tak więc obicia i pigmenty zakończone jeszcze tylko gaski zostały ale już sił dziś brak. Figurki jeszcze nie wszystkie przerobione ale ustawienie już ostateczne.

 

SAM_1923_zps24f7eab4.jpg

 

SAM_1922_zps1e59f843.jpg

 

SAM_1917_zps8fb2f010.jpg

 

SAM_1914_zps80f1982a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid tylko kilka dni urlopu i wracam do roboty, ale może coś jeszcze pogrzebie.

 

LordDisneyland, testu jeszcze nie było ale po oględzinach produkt zdaje się być dobrej jakości, tzn. kępki trzymają się kupy i nie rozłażą się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem góra pz jest ok, natomiast co do brudzenia wanny trochę chyba za dużo tego piachu, za mocna faktura. No i zdecydowanie za dużo tych mokrych śladów, powinny być subtelniejsze. Ale to tylko moje zdanie . Fajnie, że wróciłeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja za dużo, piachu? błota, a może trochę gliny? albo za mało? cholera ile tego być powinno? A może mokrego za dużo bo po przejechaniu kilku Km po błotnistej wiosennej drodze będzie raczej czyściutki jak z pod igły?( nie będę kolejny raz pisał co będzie przedstawiać winietka bo już mi się nie chcę). Ale racja na pewno za dużo albo za mało.

 

Nowyobrazmapybitowej_zps729f61d4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARTH, jeśli robisz dioramkę z zamieszczonej fotki, to odstąp proszę dolną część gąsek- w końcu i tak nie będą potrzebne ;)

fotkę zamieściłem tylko dla przykładu że może być gorzej oraz dla uzasadnienia ze tezy za dużo za mało zawsze mnie śmieszyły szczególnie jeśli nie jest to jeszcze efekt końcowy. Ech, tank będzie na błotnistej polnej drodze na granicy Belgijsko Francuskiej wiosną 40 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel nie traktuj mego postu jako atak, ale spójrz na trzecie zdjęcie i popatrz jaką zrobiłeś warstwe błota, wątpie aby nawet po przejechaniu po błotnistej drodze taka bryła się zrobiła. Fajnie jakbyś to poprawił bo psuje efekt bardzo dobrej całości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Czołg właściwie ukończony, zostanie ewentualna korekta koloru i ilości mokrych fragmentów, ale to dopiero na podstawce tak by zgrać wszystko razem. Do końca budowy zostało jeszcze dziewięciu figurantów oraz sama scena. Przy brudzeniu prócz zdjęć z epoki sugerowałem się przede wszystkim filmem MIGa, za który jeszcze raz dziękuję kolegom z forum. A teraz mrzecie mnie zabijać

 

SAM_1925_zpscb1f2672.jpg

 

SAM_1927_zpsf5193548.jpg

 

SAM_1930_zps7b462675.jpg

 

SAM_1932_zpsc8c9db67.jpg

 

SAM_1934_zps661f7b75.jpg

 

SAM_1936_zps3e3d50a7.jpg

 

SAM_1939_zpseec8f600.jpg

 

SAM_1941_zpsbbe19ae0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechotę czas zacząć, o jakości zestawu Alangera nie będę się wypowiadać bo widać na fotkach. Instrukcja jest tak czytelna że równie dobrze mogło by jej nie być wcale. Trafiła się nawet szpara którą wypełniłem masą dwuskładnikową bo o konkretnym szlifowaniu nie ma mowy. Ale słowo się rzekło i piechota będzie.

 

SAM_1943_zps4033ece5.jpg

 

SAM_1944_zpsdc7dc20a.jpg

 

SAM_1945_zps4133bea8.jpg

 

SAM_1948_zpsfdb0d4d3.jpg

 

Oraz cała czwórka razem

 

SAM_1954_zps28e3ac5c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawie trzech godzinach pierwszy czołgista gotowy, chyba. Jeszcze coś wymyślić z naramiennikami bo kalek znaleźć nie mogę i matowy lakier na całość i więcej przy niej grzebał nie będę. Trochę mam już dość a jeszcze osiem zostało.

 

SAM_2000_zps032fdbe4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.