Skocz do zawartości

Mig_29 9-12 FULCRUM -wersja póżna!


bialy7207

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W widoku z boku i góry wygląda bardzo dobrze, napewno lepiej niż konkurencyjne modele w tej skali. Szkoda, że nie ma rzutu z dołu; obudowy silników i powierzchni między z nimi, a także wyglądu komór podwozia i ich pokryw - w tych przestrzeniach żaden z dotychczasowych modeli, bez względu na skalę, nie był poprawny. Miejmy nadzieję, że ten model będzie OK..., chociaż to nie moja skala, więc go nie nabędę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za jaką cenę. Mówi się o 89 dolarach...

Rozumiem, że lepszy byłby Trumpeter za 48 $ ?

Kurcze, i tak źle i tak niedobrze. Jak 'tania' firma wydaje model, to lament, że dziadostwo. Jak droga zrobi coś dobrego, to pretensje, że ... drogo. Ja wiem, każdy wolałby dobrze i tanio, ale... wiadomo jak jest. Nie ma co narzekać póki co. Poza tym trzeba poczekać na produkt finalny. Ale Panowie, gdyby to wydał Trumpek, to i tak pewnie niezbędne byłoby dokupienie różnych rzeczy za drugie tyle co model, więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie. To Ty napisałeś.

Gdyby mi zależało na tym migu, to po zdjęciach (i wiedząc jaką mamy alternatywę), pewnie bym się długo nie zastanawiał. Jednak dla wielu model (nawet w 1/48) za ponad 200zł może być nie do przyjęcia.

Moja informacja miała taki wydźwięk, aby ludzie sobie zdawali sprawę. Te rakiety wyglądają pięknie (jak patrzę na te od Academy), ale nic za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie. To Ty napisałeś.

Gdyby mi zależało na tym migu, to po zdjęciach (i wiedząc jaką mamy alternatywę), pewnie bym się długo nie zastanawiał. Jednak dla wielu model (nawet w 1/48) za ponad 200zł może być nie do przyjęcia.

Moja informacja miała taki wydźwięk, aby ludzie sobie zdawali sprawę. Te rakiety wyglądają pięknie (jak patrzę na te od Academy), ale nic za darmo.

Sorry, źle Cię zrozumiałem. Co do ceny - faktycznie budzi szacunek. No ale, niestety, musimy się powoli przyzwyczajać. Na szczęście w tym przypadku to dobry model (najpewniej). Gorzej, gdy tyle kosztuję modele kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak jak przypuszczałem i pisałem w tym wątku: pokrywy główne komór podwozia lepsze niż u innych producentów, ale dalej skopane; to nie tak, że te wszystkie przetłoczenia biegną po prostych liniach i pod kątem 90 stopni - są bardziej skomplikowane. Jak dotąd najlepiej z tym poradził sobie stary Airfix w 1/72!

e3bc989a719279demed.jpg

e2f12bb697fdd7e1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Koledzy moglibyście mi podpowiedzieć, który z Migów w 1/48 obecnych teraz na rynku jest lepszy tzn. ten od Eduarda czy od Academy (biorę pod uwagę zakup dodatków, chodzi mi o bazę). A może to to samo?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopadło mnie cło ale co tam, moge powiedzieć : Pierwszy!!!!

 

Rozumiem, że to były większe zakupy?

Paczka przekroczyła "bezpieczny" kilogram?

Podziel się z nami wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bezpieczny" kilogram?

 

a co to jest?

Paczka z plastikiem (np. Semtexem), która waży mniej niż kilogram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bezpieczny kilogram" - doświadczenia z RC wskazują w większości przypadków, że cięższe paczki są kontrolowane i odbiorca wzywany jest do przedstawienia nie tylko dowodu zakupu, ale także potwierdzenia przelewu przez bank lub payu celem wyeliminowania zaniżonych deklaracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziś pojawił się "preorder" w LUCKYMODEL cena wraz z kosztami wysyłki przy kursie dolara z dnia 18.12 2012r to niecałe 237 PLN.Zamówienie oczywiście złożone! Korzystając z chwili pragnę życzyć Wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT oraz wspaniałych modeli w nadchodzącym roku. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.