Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości ZVEZDA


jakub97

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wprzybylak napisał:

Spadłem z krzesła i nie mogę się otrząsnąć z szoku- jak można wspierać Orków w ich wysiłku wojennym? Przekazywać im środki finansowe? No jak? Ja się pytam.

 A no tak jak to robi chyba większa cześć Europy z największymi graczami na czele. Nie kupimy my to kupią inni. Jaka to różnica? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się to czy ktoś kupi model zvezdy czy nie,  nie ma wpływu na cokolwiek poza własnym samopoczuciem. Ja sam nie kupię, ale kto inny kupi. Nie ma o co drzeć szat i zapełniać kolejnego wątku takimi jałowymi dyskusjami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wprzybylak napisał:

Spadłem z krzesła i nie mogę się otrząsnąć z szoku- jak można wspierać Orków w ich wysiłku wojennym? Przekazywać im środki finansowe? No jak? Ja się pytam.

Tak ,tak przyznaję się, zostałem złapany przez wprzybylaka ze spuszczonymi spodniami:oops: , ale temu wszystkiemu winny jest Piotrkur to on mnie do tego namówił,  judził : super części ,wspaniała plandeka , weź kup, kosztuje niecałą stówę no i okazałem się słaby i kupiłem:oops:. To fakt potem miałem wyrzuty sumienia że wspieram wysiłek wojenny kacapów i w ramach pokuty wysmagałem się kablem do Dremela i nie wypiłem wieczorem piwa przy oglądaniu filmu, ale wciąż myślałem jakby tu zadośćuczynić Armii Ukraińskiej i wymyśliłem że zrobię zakupy MiniArtu i Masterboxa w Moje Hobby za min. 300zł ale że wciąż gryzło sumienie, więc  dodatkowo zakupiłem blaszki fototrawione do ZiŁ-a 131 z ukraińskiego V-Modela, a jeszcze aby osłabić potencjał gospodarczy najeźdźców dałem do spiracenia (sklonowania) posiadane blaszki z Mikrodizajn, ale tuż za rogiem  czyha następna pokusa ten ZiŁ130 z posta powyżej dodatkowo ten paskudny Mikrodizajn wypuścił blaszki do niego aż strach pomyśleć co to będzie jak wydadzą tego ZiŁ-a 130 w wersji z wywrotką, chyba znowu okażę się słaby ale ja to naprawię znowu kupię MniArta i MasterBoxa  na Moje Hobby a dodatkowo obiecuję że nie będę wieczorem pił piwa przez tydzień ,co tam tydzień przez miesiąc obiecuję, wprzybylaku przebaczysz mi :cry:???????

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie mogłem się powstrzymać..

No ale tak na serio ostatnio miałem na warsztacie ich T-62, Typhoona VDV i Pantsira. Musze przyznać szczerz, że to co są w stanie osiągnąć tylko plastikem bez multimediów robi bardzo pozytywne wrażenie. Jest tylko jeden zasadniczy zgrzyt i to są elementy przezroczyste, nosz kurcze skąd biorą to tworzywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wprzybylak napisał:

Popieram, nie ma sensu wdawać się w puste kłótnie.

Myślałby kto . Kto pierwszy zaczął wprzybylaku??????? Wychodzi na to że jesteś tym trollem którego nie należy karmić:haha:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adams M1A1 napisał:

Sorki że tak post pod postem ale wrzucę jeszcze widok blaszek z Mikrodizajna do tego ZiŁ-a 130 trochę podobne do ich wypustu dla ZiŁ-a 131 :

 

Szkoda, że te blaszki są trudnodostępne. Chętnie bym zrobił takiego Ziła w barwach Transbudu 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paweł Czarnocki napisał:

Szkoda, że te blaszki są trudnodostępne


Bez problemu kupisz na ebayu od sprzedawcy z Kazachstanu. VAT pobierają od razu przy zakupie, potem tylko przy odbiorze na Postamcie* trzeba dorzucić 8,5 zł za odprawę celną.

*no chyba, że u Ciebie na kwadracie ktoś faktycznie doręcza przesyłki, a nie tylko podrzuca awiza do skrzynki...
 

  

21 godzin temu, Adams M1A1 napisał:

ale wciąż myślałem jakby tu zadośćuczynić Armii Ukraińskiej i wymyśliłem że zrobię zakupy MiniArtu w Moje Hobby za min. 300zł


W jaki sposób chcesz zadośćuczynić armii ukraińskiej kupując modele polskiej firmy w polskim sklepie?

Edytowane przez caughtinthemiddle
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, caughtinthemiddle napisał:


Bez problemu kupisz na ebayu od sprzedawcy z Kazachstanu. VAT pobierają od razu przy zakupie, potem tylko przy odbiorze na Postamcie* trzeba dorzucić 8,5 zł za odprawę celną.

*no chyba, że u Ciebie na kwadracie ktoś faktycznie doręcza przesyłki, a nie tylko podrzuca awiza do skrzynki...
 

  


W jaki sposób chcesz zadośćuczynić armii ukraińskiej kupując modele polskiej firmy w polskim sklepie?

A podasz mi na złotej tacy nick sprzedawcy proszę ?  A nie...... już mam

Edytowane przez Paweł Czarnocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2024 o 14:38, Adams M1A1 napisał:

Sorki że tak post pod postem ale wrzucę jeszcze widok blaszek z Mikrodizajna do tego ZiŁ-a 130 trochę podobne do ich wypustu dla ZiŁ-a 131 :

035558%20%D0%98%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F%20%D0%97%D0%B8%D0%9B-130_35.jpg

 

Zapowiada się ciekawie. Gdyby ktoś przypadkiem się skusił i nie potrzebował zawiasów do maski, chętnie odkupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.