Jump to content

Hetzer 1:48


Robert Ostrowski
 Share

Recommended Posts

No Robert twoje prace w pancerce zawsze mi się podobały tak jak i ta teraz

Świetnie dobrane kolory plus wykonanie malunku... cała reszta zabiegów też na wysokim poziomie... nie widzę niczego za co można byłoby się przyczepić

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Model prezentuje się świetnie. Jedyną rzeczą, która mi trochę nie pasuje to błoto. Jest za żółte jak dla mnie. Reszta wykonana na bardzo dobrym poziomie. Rewelacyjnie wyszło Ci malowanie, zacieki i obicia. Rdza na tłumiku również wgląda realistycznie.

Gratulacje.

Link to comment
Share on other sites

Kolejna udana produkcja. Co do koloru błota, to jest ok może to miało być nie tyle błoto co obeschnięty piasek. Przy odpowiednio chropowatym podkładzie i przy jego odpowiedniej spójności (czasem zawiera drobinki gliny) potrafi po wyschnięciu dać porządną skorupę. Dla mnie klasa i to do tego w jednym z jak dla mnie najładniejszych pojazdów II WŚ.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie bardzo fajny. Jednak mam małe zastrzeżenie co do brudzenia - nie podoba mi się. Wyszło podobnie jak w KW tylko, że nie jest różowate na szczęście. Wygląda jakbyś ciapnął losowo jakieś grudy czegoś. Może się czepiam, ale mam wrażenie, że masz opory przed bardziej zdecydowanymi technikami. Niemniej do super modelu by się nadawał

Link to comment
Share on other sites

No Robert kolejne cacko! Taki jak lubię, sterany życiem ale nie za bardzo. Zresztą uwielbiam Hetzera - może za jego brzydotę? To tak jak VW "Garbus", jest tak brzydki, że aż piękny! Jest tylko jedno ale, jednak prościutkie do usunięcia. Antena nie jest tam gdzie powinna być. Gniazdo anteny to to cholerstwo nad mocowaniem łomu na prawej burcie na skośnej płycie kadłuba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.