Skocz do zawartości

KW-1 1942 Simplified turret Hobby Boss 1:48


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwsze malunki podstawki. Murek na razie tylko lekko pocieniowany. Chodnik i ulica pomalowane i wycieniowane dostały łosza olejnego bez sido. Teraz fugowanie ulicy.

Narazie wygląda to tak.

20130901_164919.jpg

 

20130901_164930.jpg

 

Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć.

Mała aktualizacja.

Trochę podziałałem przy podstawce.

DSC06969.JPG

 

DSC06970.JPG

 

Całość ma wyglądać mniej więcej tak. Dojdzie jeszcze 3 do 5 pozorantów. Na koniec dodam jeszcze trochę różnych śmieci.

DSC06971.JPG

 

Na razie to tyle. Wszelkie uwagi i spostrzeżenia mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Model prezentuje się spoko.

Co do podstawki to tak jak mówili koledzy wcześniej zgaś ten bijący po oczach ceglasty kolor i dodaj jeszcze coś na tą podstawkę, bo na razie wydaje się trochę pusta. A i przestawiłbym lampę trochę bardziej na prawą stronę, bo zasłania czołg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Gruz ceglany nie jest aż taki czerwony jak wyszło na zdjęciach. Ale jeszcze podsypię trochę szarościami i brązami.

Witam.

... i dodaj jeszcze coś na tą podstawkę, bo na razie wydaje się trochę pusta. A i przestawiłbym lampę trochę bardziej na prawą stronę, bo zasłania czołg.

Na razie jest czysto ale oczywiście zamiaruję dodać trochę śmieci (gazety, deski, resztki ogrodzenia, może jakieś pogięte beczki itp.).

Lampa na razie postawiona na ślinę jeszcze nie postanowiłem gdzie stanie. Mam zamiar ją trochę zdewastować.

Co to za trawka?

Trawa to kawałek maty od Polaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam po dłuuugiej przerwie.

Temat odkopałem dopiero na 16 stronie a ostatnia zamieszczona aktualizacja pochodzi z przed roku.

Niestety czasu mało a obowiązków w domu i w pracy więcej.

 

A oto co zdziałałem przez ostatni rok.

Na KW brakuje jeszcze kilka pierdółek (liny, lampa, karabiny), całość muszę jeszcze potraktować lakierem matowym.

Wojacy wymalowani już na gotowo, ustawienie testowe na bluetacka.

 

DSC_0040.JPG

 

DSC_0039.JPG

 

DSC_0038.JPG

 

DSC_0037.JPG

 

DSC_0036.JPG

 

DSC_0035.JPG

 

DSC_0034.JPG

 

DSC_0033.JPG

 

DSC_0032.JPG

 

Jak dobrze pójdzie to może wyrobię się na Lublin. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie cieszę się że to widzę. Ostatnio chyba wszystkim z czasem się pogorszyło. Pamiętam jak parę lat temu spaliśmy modelami jeden po drugim, a teraz strasznie się to wlecze.

Scenka super, a jak jeszcze skończysz te beczki, karabin to już będzie rewelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przedstawiam ostatnią aktualizację przed galerią. Dodałem jeszcze gazety i niemiecki plakat propagandowy oraz tablicę drogowskazową. Zostało jeszcze malarzowi dorobić puszkę z farbą i resztki żarówki w latarni, ale na razie nie mam pomysłu jak się do tego zabrać.

 

DSC_0078.JPG

 

DSC_0076.JPG

 

DSC_0075.JPG

 

DSC_0074.JPG

 

DSC_0080.JPG

 

DSC_0079.JPG

 

Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane. Wojacy i tank jeszcze bez kleju reszta przyklejona.

Galerię planuje zamieścić około soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Cieszę się że się podobają moje wypociny.

daj jakieś namiary na podstawke.

Nie rozumiem

 

Fajna scenka i model . Nie rozumiem skad sie wziely kawalki drewna w tym murku? Kolorystyka tych ruin bardziej przypomina mi rdze , więcej szarości ze starego cementu.

Elementem scenki jest kawałek muru (np. ogrodzenie posesji) oraz gruzowisko usypane z resztek okolicznych zabudowań. W trakcie działań wojennych ulice zasypane gruzem były udrażniane za pomocą ciężkiego sprzętu - stąd deski w gruzowisku nie w murze. Kolor gruzowiska to kolor cegły dlatego taki rdzawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam wątpliwości co do ustawienia beczek i kanistra. Tak bliska odległość od gasienic czołgu wydaje się dziwna. Blokuje to totalnie piechura obok pojazdu i kompletnie neguje sens nadciagania tego drugiego z maksimem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.