Jump to content
axel1st

ASU-85 6 PDPD 1:35 Trumpeter

Recommended Posts

Paweł świetny model. Trochę ci się kalki odróżniają, ale po za tym jest super. O ile pamiętam to jedyny zestaw, gdzie producent pomyślał, że u nas były znaki priorytetu drogowego.

Pawle, gratulacje!

Świetnie zrobiona modulacja koloru ... no i kurzenie.

O kalkomaniach imek już pisał...

Pozdrawiam!

Fajnie pomalowany i genialnie utytłany Brawo

Wszystko co 6PDPD, warte jest uwagi. Fajnie cieniowane, za dużo błota - ale to moja osobista refleksja, a nie zarzut.

Piękny jest. Taki eLWuPowski i klimatyczny jak ze starych pocztówek. Super robota.

Paweł,

Model znam, bo go widziałem, zresztą w Kołczygłowach w roku ubiegłym i u Ciebie w Grudziądzu też byłem ze swoim, który jak pamiętam przypadł Ci bardzo do gustu.

ASU-85 to świetna miniatura. Model wykonałeś na bardzo wysokim poziomie, mnie jednak "kuje" w oczy brudzenie. Nie lubię takiego babrania. Zacieki owszem, ślady eksploatacji też, ale przysłowiowy "błocing" jak dla mnie przesadzony.

Poza tym jeszcze raz powtórzę, świetna robota.

Do zobaczenia, mam nadzieję że w Kołczygłowach (liczę, że dotrzecie z Piotrem), a na pewno u Was w Grudziądzu.

Pozdrawiam

Maciej BUDYŃ Bedyński

Uoo, aż nie wiem co napisać, cieszę się, że się spodobał..

Model bardzo fajnie się składa i po poprawieniu detali ( np. tych pasków na boku ) daje dużo radochy, polecam

Świetny model. Jakim kolorem był malowany?

Co do kolorku, to mieszanka Pactry "russian green"," olive drab" i Lifecolor "olivegrun". Niestety nie pamiętam już proporcji, szkoda, bo mam w planach jeszcze kilka pojazdów LWP i WP...

Paweł,

Model znam, bo go widziałem, zresztą w Kołczygłowach w roku ubiegłym i u Ciebie w Grudziądzu też byłem ze swoim, który jak pamiętam przypadł Ci bardzo do gustu.

ASU-85 to świetna miniatura. Model wykonałeś na bardzo wysokim poziomie, mnie jednak "kuje" w oczy brudzenie. Nie lubię takiego babrania. Zacieki owszem, ślady eksploatacji też, ale przysłowiowy "błocing" jak dla mnie przesadzony.

Wiesz, każdy ma swoją wizję wykonania, ja troszkę zaszalałem...

Niestety do Kołczygłów nie dotrze ani Piotr, ani jego syn ( jak to nazwał mnie Marek Świderski ), mamy w tym samym terminie imprezę na zamku w Niepołomicach. Chyba napiszę oficjalne podanie o przełożenie Kołczygłów od przyszłego roku, bo żal mi opuszczać takiej fajnej imprezy...

Model "ładny, bo Polski" a na dodatek fajnie wykonany.

Czy łopaty są prawidłowe? Kształtem wyglądają jak szufle do pieca chlebowego.

Czy łopaty są prawidłowe? Kształtem wyglądają jak szufle do pieca chlebowego.

Nie są, podobnie jak ta skrzynka na błotniku, poprawiłem parę detali ( troki na burcie, mocowanie kłody, mocowanie reflektora podczerwieni, "chlapacze" z ołowianej blaszki ) ale dwa pierwsze zauważyłem za późno

Bardzo ładnie

Podoba mi się

No i współczesne polskie - podoba mi się jeszcze bardziej

ASU zawsze się podoba, bo to ładny pojazd i jak zauważył SOKOL w polskich barwach. Paweł zrobiłeś kawał ładnego modelu, na pewno będzie zauważony na zawodach.

Edited by Guest

Oj Eliazz nie lecz kompleksów. Zastanawiam Cię czy faktycznie zbanowania ostatnie dotyczyły prawidłowych osób. Czysta agresja w stosunku do tych których nie ma. Brawo.

Alex- rozwinąłeś się fajnie, myślę że warto podpatrywać pracę R Pitucha w zakresie fajnego nieprzesadzonego brudzenia radzieckich konstrukcji

Tylko nie jedź z nim na południe bo KFS znajdzie mnóstwo błędów, łącznie z nieosiowością lufy i nienaturalnym kolorem błota i krzywym trzonkiem od łopaty.

Zenek, ale to chyba niezbyt trafione argumenty i sam dobrze o tym wiesz, że u Kamila każdy model broni się sam jeśli jest tylko dobrze zrobiony.

A ASU bardzo ładne, podoba mi się, gratuluję.

Jeszcze raz dzięki panowie!

Zenek, Twoja sympatia do KFS jest już wręcz legendarna

Panowie chciałbym przeprosić wszystkich, a szczególnie Kamila za ten nieszczęsny post który powstał bez mojej wiedzy w czasie imprezy imieninowej, nawet nie wiem kto go wysłał . Post został wycofany, za wszystko co było przepraszam mam nadzieję że Kamil a także inni forumowicze mi wybaczą.

Pijesz - nie loguj się. To tak tyko żartem. A fakt jest taki że jak kiedyś zostawiłem kompa z zalogowanym kontem na Facebook to moja trzy i pół letnia córka wysłała zaproszenia chyba do 60 kompletnie przypadkowych osób.

post który powstał bez mojej wiedzy w czasie imprezy imieninowej, nawet nie wiem kto go wysłał

Teściowa pewnie, one z zasady są be. Podejrzewałbym też stryja szwagra cioci Apolonii, ten jest mistrzem ciętej riposty, a jak popije, to jest tak cięty na KaeFeSa, że nawet grillowaną karkówką ryja mu nie idzie zapchać.

Ręce i cycki opadają

Tytus ja doskonale wiem kto był u mnie nie mam: ciotek, teściowych ,małych dzieci ,zrobił to któryś z kolegów i tyle co więcej mogę powiedzieć dzisiaj post został usunięty .

Teściowa pewnie, one z zasady są be.

Nie strasz ludzi...

Model świetnie zrobiony. Tylko skad te mokre wycieki z BDSZ-ek? To nie zbiorniki i nie powinno z nich nic wyciekac.

No patrz, a tu jednak jakaś chemia sobie wycieka..

Tak na serio, to dzięki za spostrzegawczość, trochę z rozpędu te ślady zrobiłem...