Skocz do zawartości

Marder III Tamiya 1:35


GrzesiekW

Rekomendowane odpowiedzi

Tak - testowałem metodę na lakier do włosów na kubelwagenie. Może to kwestia lakieru ale z worn effects lepiej mi się pracowało. Nie przytrafiło mi się jak na lakierze do włosów schodzenie farby całymi płatami z modelu.Na worn eefects pracowało mi się zdecydowanie lepiej i jeśli będę robił coś takiego w przyszłości ponownie użyję tego specyfiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prawie widać koniec prac z marderem.Zostało mi zmęczyć wnętrze i ewentualnie jakieś poprawki + śnieg na podwozie.Przyciemniłem zgodnie z sugestiami błoto.

 

P8080506.JPG

 

P8080515.JPG

 

P8080514.JPG

 

P8080518.JPG

 

Dostałem dziś latarnię od Axel1st ale pocztowcy ją nieźle zmaltretowali neistety. Na szczęście tata mając wzór wytoczył do niej podstawę a ja jakoś zrekonstruowałem klosz.

 

P8080520.JPG

 

P8080499.JPG

 

P8080503.JPG

 

Krisowania-zapomniałem o twym pytaniu. Lamy do kupienia w sklepach Dobromir i chyba w castoramie. Nie mam niestety nazwy modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uoo, maskara, jak napisałeś do mnie że klosz się uszkodził, to się nawet nie dziwiłem, bo to ażurowy element, ale żeby podstawę uszkodzić... PP już niczym mnie nie zdziwi....

 

Całe szczęście, że masz tatę tokarza podstawa elegancka a żarówkę wytłucz, wojna jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki . Koniec już blisko. Zamówiłem figurki do niego z postanowieniem,że jak ich nie uda mi się pomalować przyzwoicie to już więcej nie będę się tego tykał.

 

Domęczyłem latarnię. Z wypustu miniartu zostało jakieś 10% tego co było.

 

P8090526.JPG

 

Na to chaos black ze słoiczka (nie wiem jaki jest z puszki ale ten jest rewelacyjny).

 

P8090542.JPG

 

Skończyłem kostkę brukową,jutro dodam gruzu i maluję pewnie powoli podstawkę

 

P8090544.JPG

 

P8090545.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem figurki do niego z postanowieniem,że jak ich nie uda mi się pomalować przyzwoicie to już więcej nie będę się tego tykał.

Co dobrego kupiłeś?

 

Zimowy kamuflaż w twoim wykonaniu bardzo dobry, nie przesadziłeś z brudzeniem, a kolory bardzo ładnie stonowane. Ewentualnie w okolicy wiadra z tyłu pojazdu dorzuciłbym przy samej dolnej krawędzi trochę ciemniejszego błota. Nie wiem czy planujesz jeszcze popracować nad murem? Jest fajnie wycieniowany, ale przydałoby się trochę go pobrudzić, może kilka cegieł więcej koło niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze .

 

Takich załogantów sobie zamówiłem - dojdą gdzieś do końca sierpnia.

 

royal-model-rm675-german-tankers-loading-ammo-2-fig-wwii-1-35.jpg

 

Popracowałem nad podstawką

 

P8120567.JPG

 

P8120563.JPG

 

P8120560.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko cacy, ale musiałbyś jeszcze coś z tym ceglanym murem zrobić. Jakaś fuga między cegłami i trochę na tych rozwalonych.

Fajne figsy.

 

Zaprawa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarnia dominuje nad modelem, wynika to ze zbyt masywnej podstawy oraz koloru samego rekwizytu. Kolor wiadomo raz dwa załatwisz, ale może przy okazji odpalić tokarkę i skorygować ten cokół. Takiej średnicy cokoły są w większych latarniach na 2 lub 4 klosze a i to nie zawsze. Proporcja cokołu do walca po prostu do poprawy. Ten chiński obrazek jest pomocny. Dodatkowo zwichruj ją trochę dla większego realizmu, szczególnie klosz - to wojna a nie boże narodzenie w Bawarii.

 

Lamp_Post_AAA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki . Wnętrze jeszcze obiję. Krisownia - niestety jest już za późno. Ponownie do tokarki lampy nie da się zamontować do tokarki (toczona była w aluminiowym walcu i odcinana).

 

Podstawka gotowa, jeśli coś będę zmieniał to będą tylko jakieś delikatne poprawki

 

P8190692.JPG

 

P8190694.JPG

 

P8190697.JPG

 

P8190698.JPG

 

Sopel

 

P8190710.JPG

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

▌╔══╗▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

▌║╔╗║╔══╗╔══╗▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

▌║║╚╝╚╗╔╝╚╗╔╝▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌╔═══╗▌▌▌▌

▌║╚═╗▌║║▌▌║║╔═══╗▌▌▌▌▌▌╚╗╔╗║▌▌▌▌

▌╚═╗║▌║║▌▌║║╚╗╔╗║╔═════╗║║║║▌▌▌▌

▌╔╗║║▌║║▌▌║║▌║╚╝║╚╗╔══╗║║╚╝╚╗▌▌▌

▌║╚╝║▌║╚══╝║▌║╔═╝▌║║╔╗╚╝║╔═╗║▌▌▌

▌╚══╝▌╚════╝╔╝╚╗▌▌║╚╝║▌╔╝╚╗║║▌▌▌

▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌╚══╝▌▌║╔╗║▌╚══╝║║▌▌▌

▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌║║╚╝╔╗▌▌╔╝╚╗▌▌

▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌╔╝╚══╝║▌▌╚══╝▌▌

▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌╚═════╝▌▌▌▌▌▌▌▌

▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.