Skocz do zawartości

Pz.Kpfw IV Ausf D Tauch 1:35 Tristar


gorlock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Model Tristara z niewielką ilością dodatków w postaci blaszek Eduarda i gąsienic Friul. Postarzany chemią Mig/AK.

 

mg4o.jpg

 

fi4d.jpg

 

dasx.jpg

 

eoj8.jpg

 

qwkj.jpg

 

shqi.jpg

 

1ah3.jpg

 

klb8.jpg

 

e54b.jpg

 

5c10.jpg

 

I parę fotek na podstawce:

 

6fcd.jpg

 

dsjk.jpg

 

q9av.jpg

 

py8a.jpg

 

q4gf.jpg

 

khfp.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak długo go sklejałeś?

Walczę teraz z wersją Ausf. B.

Podział technologiczny Tristara jest mówiąc oględnie niezbyt fortunny... i mnożą się części i mnożą...

Nie mówiąc o spasowaniu elementów....

Wiem, wiem- niejeden powie- malkontent, co to się rozbestwił Dragonem i Tamiyą...

Różne już sklejałem, ale takiego potworka jeszcze nie...

Tym bardziej chylę czoła przed efektem Twoich prac...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak długo go sklejałeś?

 

Całość budowy modelu zajęła mi kilka lat Dłubałem go w przerwach między innymi. Tak jak mówisz, spasowanie części było raczej kiepskie, plastik miękki a do tego trafiłem na kilka ramek w zestawie, na których chyba ktoś usiadł zanim wystygły. Trochę się namęczyłem by wanna miała w miarę poprawną geometrię. No ale uparłem się i dobrnąłem jakoś do końca. Wersję B też mam w planie zrobić ale tym razem zdecyduję się chyba na Dragona z pługiem. W ogóle jak dla mnie czwórki z krótką lufą mają swój urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, spasowanie części było raczej kiepskie, plastik miękki ... W ogóle jak dla mnie czwórki z krótką lufą mają swój urok.

Mikołaju, musiałem o to zapytać... bo jeszcze nie sklejałem Tristara i pomyślałem, że mam pewnie "zły dzień", albo jestem "przetrenowany" biorąc się za ten model... Więc trochę mnie uspokoiłeś.

No i nie mam tyle czasu dla tego modelu...

 

Co do "uroku czwórek z krótką lufą"...

Mam jeszcze ze trzy w magazynie... i ani jednego Tristara-tylko Dragony...

 

No, ale człowiek uczy się pokory wobec czasu i materii.

Jeszcze raz gratuluję!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces! Winszuję! Ale Sherman bardziej mi się podobał, bo wole amerykańskie pojazdy.

Bardzo podoba mi się ubłocenie, a jestem teraz na podobnym etapie z jednym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny!

Jakiego aparatu i jakich nastawień używasz?

 

Aparat to najzwyklejsza tania cyfrówka Sony DSC-W520, tryb wysokiej czułości + namiot.

To przy okazji pogratuluję także umiejętności fotografa. Oglądając zdjęcia stawiałem na jakąś lustrzankę za min. 4000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.