Skocz do zawartości

Okrętowe nowości i zapowiedzi modelarskie


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem do nich o te kanciaste łuki.

Mieli poprawić, nie poprawili.

Długo nie publikowali zdjęć  mimo, że od dłuższego czasu sprzedawali model na swej stronie, teraz wiadomo dlaczego tak zwlekali.

Teraz się biorą niestety za Soryu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bsnt3k napisał:

O dziwo bez informacji na stronie aoshimy w większych sklepach online rozpoczęto preorder wznowienia myoko. Cena naprawdę atrakcyjna.

Screenshot_20220619_002739_com.chrome.beta.jpg

Próbowałem, za każdym razem wyświetla się info o nieprawidłowym adresie🥴

bez znaczenia czy usunę polskie znaki czy też nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sławku nie wiem w czym ma pan problem. Model jest słaby. Ubogi w detale. Zestaw fototrawiony bez problemu powinno się kupić na eBayu lub u Chińczyków. 

 

Kusząca jest za to cena bo to prawie 8k jenów. Zazwyczaj ten model schodzi na rynku wtórnym  za 12k-18k jenów. W zależności od tego czy sprzedawca sztucznie podbija cenę drugim kontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, slawekmalysek napisał:

Dalej to samo🤔

Powinienem się zarejestrować?

 

Jeżeli chce pan kupić model to oczywiście musi pan założyć konto na sklepie .. Model będzie czekał na dostawę i jak będą robić wysyłki to trafi do ich magazynu. Będzie miał pan wtedy możliwość wysłania go do Polski lub dokupienia innych rzeczy z ich sklepu tak żeby wysyłka rozłożyła się na kilka modeli np.  Trzeba też pamiętać że w grę wchodzi tylko wysyłka morska. Czas dostawy od momentu wysłania to 4-6 miesięcy i z mojego doświadczenia muszę powiedzieć że paczki przychodzą w stanie idealnym. Muszą być dobrze układane w kontenerze w przeciwiwnatwie do tych lotniczych które są upychane w samolocie i często leżą w jednym miejscu z cięższymi paczkami.

 

Niech pan napisze z czym konkretnie ma pan problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sławku tak jak napisałem . To jest preorder i oni tego nie mają jeszcze fizycznie u siebie w magazynie. Dlatego zamiast wysyłka na adres polski zaznacza pan opcję żeby przechowali to panu w ich magazynie. Adres może pan sobie dodać w książce adresowej. 

 

Tak to powinno wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w  . można było od razu przy zamawianiu w preorderze zamówić wysyłkę, bez kupowania do swojego magazynu. 
moze teraz cos zmienili przy okazji zmiany layoutu strony (np. ja nie mam dostępu do swoich starych zamówień - tych wysłanych)

Edytowane przez slamacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Zamówienia których nie mają fizycznie w magazynie zawsze trafiają najpierw na ich magazyn to przekierowuje automatycznie. Tu nawet masz czerwonym drukiem napisane. Najlepiej dodać wcześniej adres w książce adresowej i przejść do zakupu. Wtedy zamówienie automatycznie jest przekierowane na ich magazyn bez opcji wyboru i czeka na dostawę. Dalsza wysyłka i opłata za wysyłkę jest realizowana jak już będą mieli towar. To w sumie wygląda sensownie bo jeżeli przyszłoby do zwrotu pieniędzy to tylko za towar a nie za towar z wysyłką. 

1655638307858632867742938331003.jpg

1655638377615415977685725998859.jpg

Edytowane przez bsnt3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zmienili domyślnie wrzucając preorder do twojego magazynu. Jestem pewien, ze kupowałem u nich w preorderze modele z wysyłką. Tylko koszt wysyłki był opłacany w momencie pojawienia się modelu w sklepie. Pamietam, ze tak było, bo funkcję magazynu (bardzo fajną  i przdatną tak przy okazji) odkryłem dopiero po którymś zakupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myoko Aoshimy wcale nie jest aż tak słabym modelem. Z całą pewnością jest wyraźnie lepszy od typu Takao tego samego producenta, Oczywiście wymaga dobrych blaszek, ale która 350-tka ich nie wymaga?  No i przede wszystkim jest, a  szanse na to, że ktoś inny zajmie się tym tematem są nikłe.

 

Co do paczek z Dalekiego Wschodu to jest różnie. Z mojego doświadczenia i te lotnicze, i te morskie mogą przyjść w bardzo różnym stanie, przy czym standardowo im większa paczka tam większe prawdopodobieństwo "gruchnięcia". Pamiętajmy też, że nie jest przecież tak, że ludzie ze sklepu wkładają je bezpośrednio do samolotu czy statku, a adresat sobie wyciąga. 😄 Po drodze jest jeszcze kilku innych pośredników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bsnt3k napisał:

Wygląda na to że aoshima wnowi wszystkie statki. Ruszył preorder Takao 1942 retake.

Próbuję zamówić ale cały czas wyskakuje informacja o nieprawidłowych danych do wysyłki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.