Skocz do zawartości

Okrętowe nowości i zapowiedzi modelarskie


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, slawekmalysek napisał:

I cały czas to samo obojętnie co zrobię 

Screenshot_2022-06-24-19-14-02-427_com.android.chrome.jpg

 

nie znam się na komputerach ale wg mnie problem jest z "polskimi znakami" w adresie (ą, ę, ś, ć, ó, ż, ź) które nie należą do systemu znaków ASCII 

Ja na twoim miejscu np. zamiast Chorzów bym wpisywał Chorzow, z nazwą ulicy podobnie ---> paczka i tak głównie idzie po kodzie pocztowym. 

 

EDIT -------------

 

36 minut temu, Yamamoto napisał:

taaaa za pare miesięcy 😴

oj tam, oj tam....   gwarantuje że każdy z tu udzielających się użytkowników ma zapas modeli w domu do lepienia na co najmniej rok :haha:  

 

Edytowane przez M.A.V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, M.A.V. napisał:

najmniej rok :haha:

rok ... jak zliczę te przekiszone projekty to one same mi wystarcza na rok, na starość jedynym rozwiązaniem będzie otworzyć sklep modelarski :)))) 

 

ps podobno na jakimś konkursie modelarskim powstała koncepcja kategorii najdłużej przekiszony model )))):)))) czuje ze to kategoria dla mnie

= sorki za offtopic 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, M.A.V. napisał:

 

nie znam się na komputerach ale wg mnie problem jest z "polskimi znakami" w adresie (ą, ę, ś, ć, ó, ż, ź) które nie należą do systemu znaków ASCII 

Ja na twoim miejscu np. zamiast Chorzów bym wpisywał Chorzow, z nazwą ulicy podobnie ---> paczka i tak głównie idzie po kodzie pocztowym. 

 

 

No niestety nie, wszystkie adresy uzupełniłem bez polskich znaków i cały czas wyskakuje ta sama informacja 🤬

Jest to w zasadzie jedyny jeszcze okręt który chciałbym mieć w 350😁, pozostałe raczej w 700 jak np. Aoba którą mam plus dodatki

 

 

Edytowane przez slawekmalysek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, slawekmalysek napisał:

No niestety nie, wszystkie adresy uzupełniłem bez polskich znaków i cały czas wyskakuje ta sama informacja 🤬

Jest to w zasadzie jedyny jeszcze okręt który chciałbym mieć w 350😁, pozostałe raczej w 700 jak np. Aoba którą mam plus dodatki

 

 

To moze otworzysz to w twojej przeglądarce internetowej na computerze?zamiast sie meczyc na smartfonie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, slawekmalysek napisał:

Ciekawe z jaką ceną 🥴

Banzai musiałoby to sprzedawać żeby cena była zbliżona. W preorderze masz cenę 70zl niższą od retailu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2022 o 20:28, Yamamoto napisał:

To moze otworzysz to w twojej przeglądarce internetowej na computerze?zamiast sie meczyc na smartfonie?

Próbowałem i niestety wyskakuje cały czas ta sama informacja 🤬, może ktoś z kolegów będzie u nich zamawiał? Kasa to nie problem, wyślę natychmiast 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2022 o 21:24, socjo1 napisał:

Kolejna zapowiedź od Czarnego kota: amerykańskie trałowce klasy Admirable.

są już  rendery ....

uu0.thumb.jpg.2079c1b6674382fff4df5d6e815af529.jpg

 

uu1.thumb.jpg.718bd024f6623c81ad643bec0c9f05d4.jpg

 

i pierwsze wersje kadłuba :

uu2.thumb.jpg.e0303ffa11f1de6c887298e1caeba162.jpg

 

uu3.thumb.jpg.06bc91d7067c2f2a7409f2a787df91a7.jpg

 

EDIT ------------------------

 

i jeszcze takie cudak będzie :

3.jpg.ff48879d67bd4bd52820ff40b3b3228d.jpg

Edytowane przez M.A.V.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2022 o 19:15, slawekmalysek napisał:

I cały czas to samo obojętnie co zrobię 

Screenshot_2022-06-24-19-14-02-427_com.android.chrome.jpg

Spróbuj tak jak napisał Yamamoto np. przez Firefoxa. Jak chyba też miałem takie problemy i wejście przez Firefoxa pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cypis napisał:

Spróbuj tak jak napisał Yamamoto np. przez Firefoxa. Jak chyba też miałem takie problemy i wejście przez Firefoxa pomogło.

To musiałbym zainstalować ale niestety mam służbowego lapka i bez zgody nic nie zrobię 😁

Jak pisałem wcześniej, mogę dołączyć do preorder-a gdyby ktoś zamawiał może wtedy przesyłka i ew. cło wyszłoby taniej?

Edytowane przez slawekmalysek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szydercza Gała napisał:

Soryu od 3D :

http://www.shipmodels.info/mws_forum/viewtopic.php?f=84&t=359495

 

zdjęcia co najwyżej marne, ale i tak widać wielokątność na osłonach.

Niestety nie przemawia do mnie wersja tego modelu juz bardziej wolałbym go z całym kadłubem , poczekam na kolejną wersje byc moze ulepszą go we współpracy z Chuanyu Models bo potencjał maja ogromny  i ich Mogami i Shimakaze w skali 1:200 wygladają przecudnie 

Edytowane przez Yamamoto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 28.06.2022 o 09:36, Yamamoto napisał:

Niestety nie przemawia do mnie wersja tego modelu juz bardziej wolałbym go z całym kadłubem , poczekam na kolejną wersje byc moze ulepszą go we współpracy z Chuanyu Models bo potencjał maja ogromny  i ich Mogami i Shimakaze w skali 1:200 wygladają przecudnie 

Możesz zrecenzować ich modele? Jak u nich z poprawnością względem dokumentacji? Od dawna się im przyglądam ale myślałem że jak są do pływania to są do niczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Szydercza Gała napisał:

No nie wiem... 4 metrowy plastikowy model niszczyciela? Chyba im się coś przy wstawianiu na stronę pokręciło.

Zjadło jedno 0 miało być 1/350.

http://www.hobbyboss.com/index.php?g=home&m=article&a=show&id=213&l=en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robertmodelarz , @Szydercza Gała - tu coś w ogóle jest ostro pop.... one   :hmmm: 

Taszkient z 1940 został wydany przez Trumpka w 2019... w zeszłym roku wyszła wersja po przezbrojeniu z 1942....    jeśli to nie jest jakoś zonk to znaczy że wznawiają tego starego tylko będzie nowy artbox...   pytanie tylko po co, skoro ten stary jest jeszcze ogólnie dostępny.

 

EDIT --------------------------

 

jankeski trałowiec już w ofercie:

https://blackcatmodels.eu/en/us-navy/369-admirable-class-minesweeper.html

w regularnej sprzedaży podobno od sierpnia

Edytowane przez M.A.V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.