Skocz do zawartości

Okrętowe nowości i zapowiedzi modelarskie


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

W 1/350 materializuje się jeden z najpiękniejszych okrętów II wojny światowej (moim skromnym zdaniem). Lekkie krążowniku typu Atlanta od Bardzo Ognia.

file.php?id=144124&mode=view

 

file.php?id=144123&mode=view

 

Około 90 dolarów na Ebayu wersja standard i 160 deluxe. Auć!

Więcej informacji i zdjęć: http://www.shipmodels.info/mws_forum/viewtopic.php?f=2&t=358419&start=20#p1013844

A tymczasem trzeba się brać za kończenie fregaty...

Pozdrawiam,

Michał

 

Edytowane przez socjo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@socjo1 - trumpek wrzucił właśnie zapowiedzi "pod choinkę" - nie ma ani didosów ani rodney'a.... 

a to już chyba 4 rok śmignął odkąd wrzucili je do katalogu - ci co czekają zgrzytają zębami  hehe :szczerbol:

 

Mnie to martwi że ani widu ani słychu o CB od MikroMira....  

 

Edytowane przez M.A.V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, M.A.V. napisał:

@socjo1 - trumpek wrzucił właśnie zapowiedzi "pod choinkę" - nie ma ani didosów ani rodney'a.... 

a to już chyba 4 rok śmignął odkąd wrzucili je do katalogu - ci co czekają zgrzytają zębami  hehe :szczerbol:

 

Mnie to martwi że ani widu ani słychu o CB od MikroMira....  

 

 

Uratować nas może tylko...

step06055430-9ea4-1dc6-cf83-441f68c981dc

S    P    O    K    Ó    J.

 

A gorycz oczekiwania (zapewne) osłodzi mi Atlanta...

I Sokół. No więc tragedii ni bidy nie ma.

Michał

Edytowane przez socjo1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nabroiłem w jednej z grupek w ogłoszeniu firmy 3d-wild. Coś tam odpisali że wezmą krytykę na klatę i zaczną udostępniać zdjęcia modeli i części. 

 

Patrzysz sobie na rendery a jak porównasz z jakimś zdjęciem ich modeli to już detale nie wyglądają tak super. Dla przykładu maszt i radar na tym Shimakaze.

 

received_1164884357446758.jpeg

Edytowane przez bsnt3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
23 godziny temu, filipsg napisał:

Jest i kolejna pierwszowojenna łajba od Flyhawka, będzie kupowane :D

 

Szkoda, że do linii wodnej, ale patrząc na Invincible i Agincourta - ciężko spodziewać się zmiany...s-l400.jpg.3f90d6eb94a99cb09d9ccd13b276c67b.jpg

Znowu ZDRADA, a bidule Emden z Dresdenem czekajO juz chyba ze 4 lata....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, M.A.V. napisał:

nie ma się co podniecać - do Akizuki w 350 dużo lepszy jest zestaw z BigBlueBoy'a

Lepszy czy nie tego nie wiem. Oba zestawy są mi obojętne. Interesują mnie za to trendy cen. Model za 200zł, zestaw fototrawiony za 1500zł. Śmieszne? Ja uważam że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szydercza Gała napisał:

Weź zmień płytę, to się już nudne robi. Już Ci pisałem, nikt nie zmusza Cię do kupowania.

Pierwszy raz spotykam się z zestawem do niszczyciela w tej absurdalnej cenie. Nudne? To nie czytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie jest tylko zestaw blach, i jest tam jeszcze sporo żywic oraz innych multimediów. Po drugie, zestawy FStara generalnie są kilkukrotnie droższe niż modele, do których są przeznaczone, więc tendencja nie jest jakaś zaskakująca. Po trzecie i najważniejsze, porownujesz cenę japońskiego modelu na rynku japońskim (a więc bez kosztów związanych z importem) z ceną chińskich blach na rynku japońskim. W chińskich sklepach ten zestaw jest znacznie, znacznie tańszy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, filipsg napisał:

Po pierwsze to nie jest tylko zestaw blach, i jest tam jeszcze sporo żywic oraz innych multimediów. Po drugie, zestawy FStara generalnie są kilkukrotnie droższe niż modele, do których są przeznaczone, więc tendencja nie jest jakaś zaskakująca. Po trzecie i najważniejsze, porownujesz cenę japońskiego modelu na rynku japońskim (a więc bez kosztów związanych z importem) z ceną chińskich blach na rynku japońskim. W chińskich sklepach ten zestaw jest znacznie, znacznie tańszy.

O super. Jakiś znawca napisał. Podaj może link do tego sklepu chińskiego z niskimi cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.