Skocz do zawartości

Whippet MkA - Emhar 1/35


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

"...mało casu kruca bomba..."

W wolnych chwilach, których jest jak na lekarstwo trochę podłubałem. Miałem nic nie dorabiać, ale jak tak przeglądałem fotki w necie to zawsze coś się znalazło. Tak powstało trochę duperelków, jedne wyszły lepiej inne gorzej. Trzeba to teraz wszystko do kupy poskładać.

Rozwaliłem także zawieszenie i z powrotem włożyłem koło zębate oraz podarabiałem co nieco aby gąsienica tak ciasno nie opasała konstrukcji.

 

DSCF6351.JPG

 

DSCF6352.JPG

 

DSCF6353.JPG

 

DSCF6355.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hind? Oj bardzo. Muszę mu wyrzeźbić drzwi do przedziału załogi, bo wszystko było tak skopane że zaszpachlowałem wszystko i tyle.

 

Przy okazji usuwania starej farby znalazłem u nas w B&Q coś co nazywa się NITRO MORS. Usuwa farbe olejną w fantastyczny sposób. Po kilku sekundach od nałożenia puchnie i odłazi sama. Ciekawe czy żre plastik?

 

Tutaj to może najwcześniej coś w przyszłym tygodniu podziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zamontowałem mu te wszystkie graty. Wymyśliłem sobie że zrobię mu też błotnik. Wyszło jak wyszło. Najgorsze były w montażu skrzynie. Chyba dlatego że ten przezroczysty plastik jest do d..y. Muszę sobie inny kupić.

 

DSCF6418.JPG

 

DSCF6419.JPG

 

Do skrzyń wrzuciłem kilka grató. Mam zamiar jesze do jednej włożyc zdjęcty "błotnik" oraz jakiś łańcuch. Wiem że umieszczenie karabinów może być nieco kontrowersyjne, ale przeglądając internet natrafiłem na jedną fotkę takowych w skrzyni.

 

DSCF6420.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ci ten czołg wychodzi. A włączając się do dyskusji to raczej licząc na technologie i komputery tej wojny nie wygramy ( przykład Wietnam) . W tej wojnie musimy być bardziej bezwzględni i szybsi niż przeciwnik , oni ( celowo z malej ) nie znają litości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazyl Ty się marnujesz w tych pełzających przyziemnych stworach. Człowiek który kocha takie paskudy po prostu musi przejżeć na oczy i zacząć lepić okręty z tej epoki i wcześniejsze

 

WieŻEM w CIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli że ja lepię statki? Jak tak to nie da rady. Patrząc co ty i np. Blackman, Rhayader i wam podobni tam wyprawiacie to ciarki mnie przechodzą i narzędzi z rąk wypadają. Już ja se lepiej przy moich czołKach pozostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, czasem korci mnie żeby se jakiegoś czołKa jak Ridżu vel bożo wporzo zlepić, tylko nigdy nie mogę upchnąć żadnego w moim PLANIE pięcioletnim . Jeżeli nawet ja mam takie pomysły to tobie też mogłoby się zachcieć zlepić coś pływającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie że przychodzą. Co jestem w modelarskim to sobie oglądam Bismarka, Prince of Wales itp w skali 1/350. Już nie raz mnie korciło. Znajomy niedawno kupił sobie USS Missouri 1/200 z Trumpka i ten to dopieo mi się podobał. Ale jak patrzę na ogrom prac jaki trzeba włożyć to chyba bym te okręty z 10 lat budował.

Jednak na pociechę powiem że na składzie jest HMS Victory 1/100 z Hellera i czeka aż dzieciaki podrosną i będzie można swobodnie sobie pomodelować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.