Skocz do zawartości

F-16CJ \\ 1:48 \\ Tamiya+Edek \\ rozrywkowo


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oponki trzeba wyciąć na wylot. Felgi podwozia głównego sporo podszlifować. Uważaj na przednią felgę bo jest bardzo cieniutka i można łatwo zepsuć przy odcinaniu kostki.

 

Dzięki Z tym, że trzeba wyciąć na wylot to bym się chyba nie kapnOŁ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z pracy kiedyś modelarstwo redukcyjne podsumował zdaniem: "Kawał dobrej, nikomu nie potrzebnej roboty." Tak a propos zmarnowanego wieczoru ;)

 

No wiesz zmarnowany nie był - z przekory napisałem - choć i tak model idzie na stałe na płytę lotniskową więc i tak nic nie będzie widać ... Ale było fajnie to paćkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie konfiguracja jest taka:

 

Spangdahlem00652FW_zpsda76906f.jpg

 

Mam na teraz i na sucho:

 

DSCF5119_zps1ab598aa.jpg

 

Wychodzi na to, że brakuje mi szpejów elektroniki na kadłub... Czy ktoś może mi podać precyzyjne nazwy tego badziewia? A może ktoś to ma i się chce na coś "pomieniać' albo się pozbyć za piwo lub wódkę?

 

;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

 

1. Zbiorniki i skrajne pylony mają zły kolor

2. W AIM-120 brakuje ci stateczników. Jak nie masz to łatwo dorobić z polistyrenu.

3. Przód AIM-9X jest w kolorze grafitowym a nie reszty pocisku.

4. Popracuj nad geometrią modelu. Pylony krzywo wkleiłeś.

 

Żeby nie było, że sama krytyka to powiem, że ładne tło do zdjęć.

 

A tak na serio to Sniper XR można było jeszcze niedawno tanio kupić w Luckymodel z darmową wysyłką lotniczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

 

1. Zbiorniki i skrajne pylony mają zły kolor

2. W AIM-120 brakuje ci stateczników. Jak nie masz to łatwo dorobić z polistyrenu.

3. Przód AIM-9X jest w kolorze grafitowym a nie reszty pocisku.

4. Popracuj nad geometrią modelu. Pylony krzywo wkleiłeś.

 

Żeby nie było, że sama krytyka to powiem, że ładne tło do zdjęć.

 

A tak na serio to Sniper XR można było jeszcze niedawno tanio kupić w Luckymodel z darmową wysyłką lotniczą.

 

No to tak:

 

Ad. 1. Zbiorniki i skrajne pylony mają dobry kolor - Tamka to dobry producent i ma ładny kolor plastYku. Różowy to bardzo ładny kolor. W oryginale te pylony są strasznie ponure a u mnie są w pytę!

Ad. 2. A nie mogę przykleić tych z modelu?

Ad. 3. Mam ołówek poradzę więc sobie.

Ad. 4. Pylony wkleiłem na Maskol. To dobry klej, bo można później kręcić elementami.

 

Tło do zdjęć jest bardzo ładne. Powiem nawet, że świetne! Jestem z niego strasznie zadowolony i będę je stosował także przy innych modelach!

 

A tak na serio

 

Dzięki za podpowiedź co do Snipera... A jak te podkadłubowe bajery się nazywają?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pytasz o to co zwisa pod pyskiem eFa niczym ślina zboczeńcowi to jest to HARM Targeting System znany też w niektórych kręgach jako AN/ASQ-230.

Jak sama nazwa wskazuje, służy pośrednio do zadawania szkód (harm) radarom i ich obsłudze.

 

 

230 czy 213? Bo rozumiem, że są różnice (zewnętrzne)? W modelu mam 213 i to nie na tą stronę na którą potrzebuję .... To drugie jak udało się ustalić to zasobnik AN/AAQ-33 Sniper...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sie rozpedzilem i mam tylko jeden na wlot powietrza na jego prawa strone i nazywa sie AN/AAQ-28 LITENING II i mozesz go podwiesic z tym co Ty nasz z drugiej strony a drugi co mam to podkadlubowy, zamiast zbiornika paliwa AN/ALQ-184 ECM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka ja posiadam coś takiego, jeśli, któryś z tych elementów by Ci się przydał, daj znać, oddam z miłą chęcią

 

awquox.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to tak:

 

Ad. 1. Zbiorniki i skrajne pylony mają dobry kolor - Tamka to dobry producent i ma ładny kolor plastYku. Różowy to bardzo ładny kolor. W oryginale te pylony są strasznie ponure a u mnie są w pytę!

Ad. 2. A nie mogę przykleić tych z modelu?

Ad. 3. Mam ołówek poradzę więc sobie.

Ad. 4. Pylony wkleiłem na Maskol. To dobry klej, bo można później kręcić elementami.

w kategorii Złote Usta Modelwork masz "czempionat"

Umarłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris, dość popadania w samozachwyt, bo już łzy wzruszenia zalewają mi oczy.

Ciapaj relaksacyjnie dalej tego Efika, ciapaj!!!

 

 

 

Ciapam i ciapam... Tym bardziej, że jest co ... Tamka postanowiła chyba pobić rekord w śladach po wypychaczach umieszczonych w przedziwnych miejscach....

 

 

WP_20141216_0461_zpsc1f3b8df.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.