Skocz do zawartości

F-16CJ \\ 1:48 \\ Tamiya+Edek \\ rozrywkowo


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

Nie pozostaje mi nic innego jak wnieść do Administracji prośbę - co niniejszym czynię - o uporządkowanie tego warsztatu i wywalenie z niego wszystkiego co niemerytoryczne. Tylko, że jest niedziela i nie wiem czy Administracja pracuje, oraz czy zwyczajnie będzie się jej chciało

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obu pierścieniach, wewnętrznym i zewnętrznym, niej po ramionach. Też pierwsze z brzegu foto wziąłem z internetu. Wiadoma sprawa, że z zabrudzeniami to temat mocno indywidualny i nic nie brudzi się od schematu. Tak tylko sugeruję, bo ajabym ;)

 

vphh6g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikele!

 

Bardzo proszę o poważne traktowanie tematu ... Moje zdjęcie jest ważniejsze niż twoje, bo jest z książki. Nie od dziś wiadomo, że internet kłamie! A na poważnie to żeby to obsmarować na trochę czarno, to muszę się trochę zmobilizować...

 

 

Przechwytywanie_zps872c09f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris- ja to bym chciał zobaczyć, jak byś podszedł do tematu humvee. Mam nadzieję, że moze po zakończeniu partactwa, udałoby się Tobie stworzyć żenującą miniaturę nadającą się do postawienia jako wzór obok wzorca kilogramowego odważnika w Sevres.

Ps. Takie trochę judzenie z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris- ja to bym chciał zobaczyć, jak byś podszedł do tematu humvee. Mam nadzieję, że moze po zakończeniu partactwa, udałoby się Tobie stworzyć żenującą miniaturę nadającą się do postawienia jako wzór obok wzorca kilogramowego odważnika w Sevres.

Ps. Takie trochę judzenie z mojej strony

 

Spoko... Abrams jest w planach...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche za bardzo zielono jest ale rozumiem ze to jeszcze nie koniec?

 

 

Litości.... To jest warstwa nr 1... Jak się skończy na warstwie nr 10 to i tak wyjdzie, że mało roboty...

 

 

DOPISANE

 

Dla porządku, bo zdaję się, że to srebro będzie na fotkach nieźle mieszać ....

 

 

WP_20141208_0551_zpsd1fffa86.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko sie zapytalem, bardzo podoba mi sie Twoj warsztat i chetnie go obserwuje

 

 

Wiem, wiem spoko Tylko faktycznie to srebro płata niezłe figle, bo w realu jest ciemno, na zdjęciach za jasno i w różnych kolorach tęczy... (sam widzę tą zieleń o której wspomniałeś). A tam nic oprócz tych wcześniejszych "podmalowanek" nie ma w kolorze innym niż "szary".... Wydaje mi się, że druga warstwa i zróżnicowanie (na dwa kolory C305 i 306) powinno to wrażenie zniwelować. Ale to już jutro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O obiektach latających wiem tyle, że potrafią czasem wystartować z katapulty

Ale licznik chętnie podbiję bo warsztat tu jest świetny i wbrew pozorom bardo pomocny tym co na morzu...

Będę sobie podglądał w ciszy...

Fajnie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris - oglądałem tak pomalowane (niedomalowane?) samoloty na żywo. Wygląda to, jakby ktoś niechlujnie prysnął mocno rozrzedzoną farbą po całości, mocno oszczędzając. Ten srebrny na prawdę dobrze widać.

Poszedłeś ostro i podoba mi się sposób w jaki "paćkasz" efika.

Ciekaw jestem efektu końcowego. Walczę z Efem o rozmiar większym i wiem ile zabawy jest z tym kangurem

Pozdrawiam

AMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie! Walczę właśnie dalej... Zaczynam się tylko zastanawiać czy jest sens pokazywać poszczególne etapy? Może lepiej coś co uznam za jakąś całość, bo tak to będzie... sami wiecie co....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie! Walczę właśnie dalej... Zaczynam się tylko zastanawiać czy jest sens pokazywać poszczególne etapy? Może lepiej coś co uznam za jakąś całość, bo tak to będzie... sami wiecie co....

 

Pozdrawiam

Eee ...to możę od razu pokaż ulepka w galeri,co?

Dawaj i nie marudź.Twoj serial ogladam z zaciekawieniem i proszę nic nie pomijać.Pełna wersja reżyserska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.