Skocz do zawartości

Wolna Palestyna? - 1:35


kalisz76

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Nie jestem nowy na forum, ale pierwszy raz coś pokazuję. Jest to luźna scena pokazująca wciąż niegasnący konflikt izraelsko-palestyński. Miłego odbioru. Hej.

 

SAM_2708.JPG

SAM_2709.JPG

SAM_2712.JPG

SAM_2713.JPG

SAM_2714.JPG

SAM_2716.JPG

SAM_2717.JPG

SAM_2718.JPG

SAM_2719.JPG

SAM_2720.JPG

SAM_2721.JPG

SAM_2724.JPG

SAM_2725.JPG

SAM_2726.JPG

SAM_2728.JPG

SAM_2730.JPG

SAM_2731.JPG

SAM_2732.JPG

SAM_2734.JPG

SAM_2735.JPG

SAM_2737.JPG

bypicasa2html.gifcreated by

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety pomimo wykonania wszystkich czynności zdjęcia się nie załączyły. Post do usunięcia.
Nie wiem jakie czynności wykonałeś, bo słowo „wszystkie” jest mało precyzyjne.
Zdjęcia są do obejrzenia tu: https://plus.google.com/u/0/photos .
Powyższy link przekierowuje mnie do moich zdjęć' date=' a nie twoich.

Trzeba wejść do picasa bez przekierowywania do google+, a następnie iść tropem z wątku o wrzucaniu zdjęć (proszę, niech ktoś przypomni link do tego wątku).

Ja akurat robię to ręcznie

Modelwork%2520%25E2%2580%2594%2520Picasa.png.

Może się uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety budynek to zestaw Airfix zakupiony przez internet w ciemno. Jak zobaczyłem te ściany to się przeraziłem. Niestety nie dało się z tym nic zrobić. Musiałbym to wyrzucić i myśleć o czymś innym. Szkoda było. Trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żydowskiej pancerce to ja się nie znam , więc merytorycznie nie mogę oceniać, scena super ,ale jak napisał kolega Seb czołg niepotrzebnie trałuje komuś ogródek, i ci stojący to nie Żydzi tylko Amerykanie (nie sądzę żeby armia izraelska używała smarownic M3 skoro mają własne UZI) hełmy czołgowe też raczej nie koszerne , a w walce z Palestyńczykami nie sądzę żeby przydały się im maski p.gaz . Musisz poświęcić więcej uwagi na stronę merytoryczną .Pozdrawiam M1A1(HA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o trałowanie komuś ogródka to zamierzenie było całkiem inne. Spontanicznie w czasie budowy wyrosło drzewko, a gleba była już wygnieciona trałem. Ale czy tak do końca jest to niemożliwe? W poszukiwaniu figurantów izraelskich pancerniaków takowych nie znalazłem. Padło na zestaw Amerykańców, którzy wydawali się być najbardziej zbliżeni do Izraelitów. Jeżeli chodzi o merytoryczną stronę to jestem świadomy niedociągnięć, trochę z premedytacją bo diorama robiona na pełnym luzie. Mimo wszystko jest to moja najlepsza praca, która sprawiła mi dużo przyjemności podczas budowy i teraz cieszy oko. I basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne. Podoba mnie się. Stronę merytoryczną pominę bo sam mam z nią często problemy. Jedyne co mi się nie widzi to masa tych kamieni imitujących gruz. Są za równe, za jednakowe, poza tym skąd się wzięły skoro ściany takie cienkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...poza tym skąd się wzięły skoro ściany takie cienkie?

No właśnie, to bardzo razi na zdjęciach. Wygląda to trochę jakby wymurowane z cegieł na wozówce

To niestety częsty mankament murów z gotowych zestawów - kiedyś kupiłem fragment ruin kamienicy z Italeri i mur miał grubość "kartki" (zeszła masa szpachli żeby to jakoś przyzwoicie wyglądało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, stało się. Te mury robiłem z pełną świadomością ich niedoskonałości. Długo się zastanawiałem co by z tym zrobić, szpachlować, doklejać gips, ale w tej sytuacji równie dobrze mógłbym te mury stawiać sam od fundamentu. Kiedy już mi ciśnienie zeszło machnąłem ręką i robiłem takie jakie są. Kolejna nauczka na to, że nie kupuje się kota w worku. Z Miniartem nie ma tego problemu. Dostaje się dwie vacu formy i klei z nich gruby mur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.