Skocz do zawartości

MH-65C DOLPHIN U.S.C.G. 1/72 REVELL


Mitrandir

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Mitrandir napisał:

Oczywiście, że będzie no wiesz... :haha:

... ale jak byś doczytał, to byś wyczytał, że to tylny i stoi przy ścianie . Taka próba jak to wyjdzie :D

 

A jak tam twój wiatrak? Coś będziesz ruszał,bom ciekaw? Fajnie się zaczęło i cisza...

... mam nadzieje, że nie jak u mnie w tym temacie 4 lata dojrzewał :szampan1:

No to pięknie, że będzie...doczytałem ale specjalnie zapytałem ?

mój wiatrak ma się dobrze ale dołączy do niego niebawem drugi z Fuerza Aerea Sandinista muszę tylko dorwać kogoś w pobliżu z drukarką bo moja nie robi "białego" na kalkach a muszę je druknąć bo się boję o te staruszki z esci, które dostałem od Pawła a i mam kilka innych do druknięcia. A teraz rozgrzebałem TB-3 i się męczę ze skrzydłami...ale spoko myślę , że oliwkowa łania będzie wznowiona i do końca maja to już będzie wystawowa choć ja nie pootwieram maksymalnie bo nie lubię takich rzeźnickich rozbebechów

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, crustian napisał:

No to pięknie, że będzie...doczytałem ale specjalnie zapytałem ?

mój wiatrak ma się dobrze ale dołączy do niego niebawem drugi z Fuerza Aerea Sandinista muszę tylko dorwać kogoś w pobliżu z drukarką bo moja nie robi "białego" na kalkach a muszę je druknąć bo się boję o te staruszki z esci, które dostałem od Pawła a i mam kilka innych do druknięcia. A teraz rozgrzebałem TB-3 i się męczę ze skrzydłami...ale spoko myślę , że oliwkowa łania będzie wznowiona i do końca maja to już będzie wystawowa choć ja nie pootwieram maksymalnie bo nie lubię takich rzeźnickich rozbebechów

No i Very хорошо... :szampan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jakoś tak prace nagle ruszyły z kopyta ? A były momenty że się zastanawiałem czy do niego wrócę, i dam radę dokończyć projekt.  Jak tak patrzę na ten model to mi się czasami   ...  chce? To jest tylko sześć części ze starego Revella ... Dwie połówki kadłuba,  podłoga, daszek i dwie połówki obudowy silników... i pięć lat czajenia się do niego ???

 

20200913_010912.jpg

20200913_020929.jpg

Tak wygląda przed kolorkami... orkiestra tusz :szampan1:

 

20200913_225904.jpg

Edytowane przez Mitrandir
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jak dobrze liczę, to robiłeś to około 22:00 - w sumie to wcale nie tak późno, chyba, że na 6:00 do pracy musisz iść.. Ale przynajmniej jest szansa, że wtedy nikt nie przeszkadza i można się skoncentrować. Tak czy inaczej kalki wyglądają dobrze - życzę powodzenia w dalszej budowie i pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pmroczko napisał:

Cześć!

Jak dobrze liczę, to robiłeś to około 22:00 - w sumie to wcale nie tak późno, chyba, że na 6:00 do pracy musisz iść.. Ale przynajmniej jest szansa, że wtedy nikt nie przeszkadza i można się skoncentrować. Tak czy inaczej kalki wyglądają dobrze - życzę powodzenia w dalszej budowie i pozdrawiam

Paweł

Ja dłubię do 2:30 ? a pracuje od 8:00 ale za to długo... do18-20 ? ale ja mało śpię... ?

 Dziś w nocy powstały prowadnice do drzwi przesuwanych i klapa  uchylna nad wejściem :szampan1:zdjecia wieczorkiem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mitrandir napisał:

Rozumiem, że ci się podoba

No wiesz, nie mogę tak prosto z mostu walnąć, że TAK, i owszem, jak najbardziej.  Jeszcze spoczniesz na laurach i jakąś kichę odwalisz.

Skończysz, dasz do galerii - to się wypowiem :nauka2:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to można już założyć... że dzieki Stakorowi to nie będzie pokojowo nastawiony ratownik 😏 przez niego to, zostałem obdarowany dawno temu pięknym metalowym M240 😎 trzeba było tylko wystrugać jarzmo. Został ostatni element do wydłubania... osłony wlotów powietrza 🥶 pieprz... koszyczki.

received_737077357150457.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.