Jump to content
Mitrandir

MH-65C DOLPHIN U.S.C.G. 1/72 REVELL

Recommended Posts

8 minut temu, Mitrandir napisał:

Oczywiście, że będzie no wiesz... :haha:

... ale jak byś doczytał, to byś wyczytał, że to tylny i stoi przy ścianie . Taka próba jak to wyjdzie :D

A jak tam twój wiatrak? Coś będziesz ruszał,bom ciekaw? Fajnie się zaczęło i cisza...

... mam nadzieje, że nie jak u mnie w tym temacie 4 lata dojrzewał :szampan1:

No to pięknie, że będzie...doczytałem ale specjalnie zapytałem 😛

mój wiatrak ma się dobrze ale dołączy do niego niebawem drugi z Fuerza Aerea Sandinista muszę tylko dorwać kogoś w pobliżu z drukarką bo moja nie robi "białego" na kalkach a muszę je druknąć bo się boję o te staruszki z esci, które dostałem od Pawła a i mam kilka innych do druknięcia. A teraz rozgrzebałem TB-3 i się męczę ze skrzydłami...ale spoko myślę , że oliwkowa łania będzie wznowiona i do końca maja to już będzie wystawowa choć ja nie pootwieram maksymalnie bo nie lubię takich rzeźnickich rozbebechów

• Haha 1

Godzinę temu, crustian napisał:

No to pięknie, że będzie...doczytałem ale specjalnie zapytałem 😛

mój wiatrak ma się dobrze ale dołączy do niego niebawem drugi z Fuerza Aerea Sandinista muszę tylko dorwać kogoś w pobliżu z drukarką bo moja nie robi "białego" na kalkach a muszę je druknąć bo się boję o te staruszki z esci, które dostałem od Pawła a i mam kilka innych do druknięcia. A teraz rozgrzebałem TB-3 i się męczę ze skrzydłami...ale spoko myślę , że oliwkowa łania będzie wznowiona i do końca maja to już będzie wystawowa choć ja nie pootwieram maksymalnie bo nie lubię takich rzeźnickich rozbebechów

No i Very хорошо... :szampan: