Skocz do zawartości

Pz.Kpfw.VI Ausf.E Tiger I Late Dragon 1:35


reggy

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ten model już od jakiegoś czasu jest faworytem w tym konkursie.

Szło by się spierać wazee. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 326
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć !

 

Watek śledzę od dłuższego czasu, patrzyłem patrzyłem z każdymi zdjęciami szczęka była coraz niżej i niżej ale teraz to niestety odpadła... jestem pod wielkie wrażeniem ! gratuluje ! oby tak dalej !

 

Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No model naprawdę bardzo fajny, ale myślę że te zkawalone błoto (na kołach ) ciut psuje efekt. A naprawdę model I-a klasa. Sam nie wiem kiedy do takiej wprawy dojdę ...

Pozdrawiam i czekam na galerie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie podobał mi się kolor kałuż. Więc go zmieniłem. No i nadal mi się nie podobał. Więc jeszcze raz. Wyszła czekolada, w dodatku nie wyglądająca jak kałuża. Więc zdrapałem całą wodę i zacząłem formować nowe koleiny i dorzucać błotka. Teraz będzie lepiej.

Tak było przed przeróbką:

P2270017.JPG

Tak będzie teraz, niedługo malowanko:

P3020008.JPG

P3020009.JPG

P3020011.JPG

P3020014.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówią, że "dobry koń to i po (każdym) błocie pójdzie" ale chyba trochę za wysoko mu nogi utytłałeś :P wbrew pozorom konie to dosyć wdzięczne zwierzęta i wiedzą jak łazić, żeby się nie utytłać :P

 

powiedz jak masz zamiar tą drzewnianą podstawkę skrócić? wytniesz kawałek i połączysz z frezem? szpachlował będziesz łączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dobry koń to i po (każdym) błocie pójdzie"

A to znam, ale z bardzo obleśnego (acz prześmiesznego) kawału :P

Podstawki nie będę skracał - będzie tam stało zdjęcie tego na czym się wzorowałem. Bokiem bo bokiem, ale jakoś musi być Tak to jest, jak nie mogłem znaleźć dobrej podstawki. W tym tygodniu SKOŃCZĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam, ale z bardzo obleśnego (acz prześmiesznego) kawału :P

ty prosiaku :P tu są nieletni :P

 

ze zdjęciem świetny pomysł.. no właśnie szkoda tylko, że bokiem.. straci to cały swój urok i nie będzie widać na pierwszy rzut oka, że scena wzorowana na fotce, i trudniej będzie porównać i znaleźć różnice na obrazkach

w sumie teraz już trochę za późno żeby brać się za rzeźbienie w podstawce i skracanie.. ale kawał dobrej roboty.. czekam na efekt błota i kałuż.. sam planuję zrobić to samo na swojej dioramie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończ waść i odłóż na półkę.

To się nazywa autorytet - SKOŃCZYŁEM.

Dzisiaj 3 fotki poglądowe, poczekamy na ładną pogodę i wtedy zamieszczę galerię w odpowiednim dziale. Raczej nie chce już nic zmieniać. Wiele się nauczyłem i jestem zadowolony z efektu - po raz pierwszy pomalowałem figurki tak, że mi się podobają (akurat tu za wysoko nie mierzyłem ), wyszedł mi grunt taki jaki chciałem (trochę zawiodła woda Vallejo - ogromny menisk wklęsły się tworzy). Gdybym miał podstawkę szerszą o 4 cm, wtedy fotka byłaby naturalnie z tyłu - a tak mamy nowy układ - choć mi się i tak podoba.

Z tym modelem to by było na tyle, najwyżej na pakę dorzucę skrzyneczkę, która przewinęła się gdzieś na fotkach z malowania kurtek, a zapodziała w akcji.

Jestem happy i tyle. Nad żadnym modelem nie pracowałem jeszcze niemal 4 miesięcy - ale myślę, że było warto.

P3050013.JPG

P3050015.JPG

P3050019.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reggy, trochę się spóźniłeś. Mogłeś zaszaleć w Bytomiu

Żeby PKP miała fajne połączenia...

Postaram się być w Katowicach, będzie już po maturze - jeszcze nigdy nie byłem na żadnej imprezie modelarskiej - może pora spróbować sił?

P.S. Nexus - podliczyłem - obiecałeś mi dwa wywary chmielowe

Cieszę się, że się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym modelu nie podoba mi się plastikowy koń. Reszta, to kawał świetnej roboty!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny model podstawka i figurki.

Super sa takie dioramki zrobione na podstawie prawdziwego zdjecia.

Co razi to fotki - bardzo krzywe jakby czolg jechal z gorki.

Pozdrawiam i gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co razi to fotki - bardzo krzywe jakby czolg jechal z gorki.

A no zgadzam się - no ale tak to jest jak aparat mruga do mnie czerwoną ikonką zużycia baterii - chciałem tylko pokazać, że skończyłem Fotki w galerii będą lepsze, czekam na światło.

 

Cieszę się, że się podoba

Gwoli wyjaśnień - jeden konik nie jest tak jak na fotce, bo nie chciałem, aby oba stały do widza zadami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Spiton krótka piłka z mojej strony - zmienić ustawienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawienie koni w "mijankę", jest nielogiczne, i źle wygląda.
Niekoniecznie nielogiczne. Czasem konikowie sami sie tak ustawiaja, np. zeby mogli sie piescic po zadach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zmień ustawienie, albo powykręcaj im łby,żeby było widac, że się liżą po zadach :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.