Skocz do zawartości

MI-1/SM-1


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

Jezuśku!

Uwielbiam takie prace! Jak sobie oglądam to mnie coraz bardziej ciągnie do robienia samemu od podstaw (młodzieńcze czasy i robienie kutra artyleryjskiego Wilczur na podstawie 3 rysunków)

Zresztą w dłubaninie po powrocie do hobby mam największą przyjemność.

 

....masz te same odczucia co ja-jak oglądałem warsztaty od podstaw np.GEM-a czy djack-a...to strasznie mnie brało....no i wzięło,choć czasami się zastanawiam,czy podołam...bo ani drukować nic nie potrafię,ani na kompie się nie znam i ciekawych programach ułatwiających życie......no ale chcę posiadać model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jezuśku!

Uwielbiam takie prace! Jak sobie oglądam to mnie coraz bardziej ciągnie do robienia samemu od podstaw (młodzieńcze czasy i robienie kutra artyleryjskiego Wilczur na podstawie 3 rysunków)

Zresztą w dłubaninie po powrocie do hobby mam największą przyjemność.

 

....masz te same odczucia co ja-jak oglądałem warsztaty od podstaw np.GEM-a czy djack-a...to strasznie mnie brało....no i wzięło,choć czasami się zastanawiam,czy podołam...bo ani drukować nic nie potrafię,ani na kompie się nie znam i ciekawych programach ułatwiających życie......no ale chcę posiadać model

 

Warsztat super, podoba mi się wszystko, ale czy nie dało się znaleźć jeszcze szkaradniejszego tematu na model?

Wyjątkowy karaczan był z tego śmigłowca.

 

......no im dłużej go robię,to też się nad tym zastanawiam-do pięknych nie należy,ale coś jest w tej prostocie,jak dla mnie:D ,no i SM-1 to przedewszystkim wspomnienie dzieciństwa-zakodowałem sobie tą sylwetkę-zadzierając nocha w niebo na każdy odgłos silnika wszystkiego co lata....no i tak już zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie totalny odpał Twój warsztat i ten na forum i ten w sensie umiejętności. Mi_1... mój pierwszy samodzielnie sklejony model od Plasticarta.

 

Proszę pana...panowie......o co chodzi?.......chyba niewypał a nie odpał?.......ja naprawdę jestem totalną modelarską klapą ......

Mikołaj75...A.Ziober...Irek M1....GEM....i kilku jeszcze wirtuozów modelarstwa......do nich to pasuje,ale nie ja

 

...ten z Plasticarta tez miałem.....aż się wierzyć nie chce,że człowiek tak za tym wszystkim szalał...a to jakość przecież masakryczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej samej. Pytam, bo przy turbinowych klamka jest pod manetką. W tłokowym manetka operuje obrotami silnika, więc może to jest pozycja przy wyłączonym silniku a po zadaniu obrotów idzie na spód w bardziej ergonomiczne miejsce.

 

Nie, że podejrzewałem braki w wiedzy, dokumentacji widzę masz z zapasem Ot, ciekawostka taka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.