Skocz do zawartości

MI-1/SM-1


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Janku dzięki serdeczne za zaangażowanie...choć nie ta wersja,to jednak poswięcenie okazałeś niebywałe...

Grzesiu chciałbym aby to szło do przodu,ale znowu czas stał sie przeciwnikiem.....bo 28.11.2015ego zaczęlismy sezon narciarski,więc praca...a i problemy życiowe niestety zakłóciły mój spokój...więc zmącony umysł nie pozwala skupić się na zabawkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślcie sobie,że siadłem na laurach.....mam wolne dzisiaj(prawie wolne).......i grzebię przy przekładni.....przyznam,że jakoś to wychodzi.....w zasadzie zrobiłem ją z dwóch części-ta spodnia bryła została posklejana z hips-u i oszlifowana.....a górna z jakiejś rurki niewiadomego pochodzenia(akurat średnica pasowała)......no i to wszystko wzbogaciłem elementami z rozciągniętych nad gazem nitek(pręcików),trójkącików itp...pomalowałem i zadowolony jestem ze wstępnego cieniowania,którego nie widać na fotkach......bo nie widać

 

SAM_6538.JPG

SAM_6543.JPG

SAM_6544.JPG

SAM_6545.JPG

SAM_6546.JPG

SAM_6548.JPG

SAM_6550.JPG

SAM_6552.JPG

SAM_6551.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym,że człowiek uczy się różnych rzeczy...więc musiałem po raz pierwszy spróbować modelarskiego stripteasu.....część ogonka zamierzam jednak obkleić "blachami"....dla sztywności .....noo ale narazie efekty tego mizernego dłubania

SAM_6592.JPG

SAM_6606.JPG

SAM_6607.JPG

SAM_6608.JPG

SAM_6610.JPG

SAM_6611.JPG

SAM_6612.JPG

SAM_6614.JPG

SAM_6616.JPG

SAM_6617.JPG

SAM_6621.JPG

SAM_6620.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Czołem

No tak zaglądam sobie i widzę że całkiem nieźle idzie. Może pokusisz sie pofalowanie poszycia, bo w tej skali to już fajnie widać.

Podglądam dalej ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, właśnie zaliczyłem opad szczeny! Rewelacyjnie to wygląda. Podziwiam umiejętność zrobienia tak idealnie powtarzających się elementów, które różnią się tak minimalnie - zdanie dość karkołomne ale chyba wiadomo o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam,że z potężna dozą nieśmiałości to robię....bo to w końcu debiut w tego typu zabawie ,ale ku mojemy zdziwieniu jakoś to idzie .....bałem się tego pokazywać,bo pomyślałem,że jak to nie wyjdzie to będzie siara....ale jak już tyle zrobiłem,to może i nie polegnę

 

Dzięki za słowa otuchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzesiu.....tak na pocieszenie-rok temu robiłem łazienkę w 1:1.....wiem mniej więcej co czujesz .......acha poza Andrzejem Z..... Mikołajem.....to ten twój bebech z Ospreya też był dla mnie inspiracją

 

Cieszy mnie to, że byłem motywujący...

Ale nie wiem kiedy skończę swojego Rybołowa

 

Ja Sławku mieszkam na 50m i całe jest w tej chwili wyprute do posadzek.

Skute wszelkie kafelki i posadzki... wyrwane futryny i wyrzucone meble...

 

Teraz muszę poprzerabiać hydraulikę i kanalizację,

położyć tynki i wylewki potem kamień i terakotę...

...potem malowanie, cyklinowanie podług, wybarwienie i lakierowanie...

...a potem wszystkie meble od zera na wymiar muszę zrobić

 

I nadal musimy tam mieszkać ...

Chciałbym mieć tylko łazienkę zazdroszczę ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo w morde to masz pan problem.....wspólczuję to jednak nie taki miałem remont,ale mamy ten sam metraż

 

...e tam, tylko się tak mażę

ale za to będę miał nowy warsztacik i gablotki i szafki na modelarskie sprawy więc nie jest źle

 

A ile z tego zrobiłeś sam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam?.....yyyy zakupy i noszenie gruzu z 4piętra+patrzenie i wdychanie syfu

w sumie hydrauliki nie robię...płytek nie kładę.....więc łazienki sa dla fachowców

 

Nie no to ty miałeś robiony remont łazienki...a nie, że miałeś remont

 

Widzisz ... problem Sławku w tym, że ja sobie to robię sam od a do z

(umiem, wiec się nie wykpię )

i jeszcze trzeba w tym mieszkać z kotem ale jemu nie przeszkadza...

Kot brudny, to kot szczęśliwy... przynajmniej mój, jak może się w syfie wytarzać

to na pewno to zrobi

 

Ale ty mnie tu, nie zagaduj tylko do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.