Skocz do zawartości

MI-1/SM-1


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przekładnia oczywiście działa ........he-"stopień wtajemniczenia","odwrotu nie ma"..........toś se kłopotu narobił chłopie. .........zamiast kleić jak człowiek,to jakieś wymysły trzeba rzeżbić......swoją drogą dobrze,że to 1/33,więc coś tam widzę przez szkła powiększające...bo 1/72 to bym psychicznie nie przetrzymał .....ale przyznam,że satysfakcja jest jak coś się tworzy od podstaw,choć boję się trochę tego ogona przestrzennego żeby jakoś wyszedł,bo częściowo ma być pokryty blachami...aaale zobaczymy ......dzięki za doping panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sławku!

Bardzo fajny wątek, robota super.Całe szczęście, że zajrzałem, bo tak bardzo lakonicznie go nazwałeś, nic o skali, ani, że to scratch. Widać, jak napisał Mikołaj, załapałeś bakcyla. Na początku były obawy a teraz idziesz na całego. Tak trzymaj i powodzenia. Mamy wiosnę, zima się skończyła, to czuję, że się będzie działo.

TH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,Witam.....jak wpisywałem tytuł wątku,sam nie wiedziałem co czynię-czy zadaję pytania,czy zaczynam warsztat....i tak jakoś wyszło,że próbuję ugryżć ten temat

....oczywiście podesłano mi tu zdjęcia twojego Boeinga.....więc też już wiem o co chodzi i co to za fotkę pokazałeś we fragmencie w wątku Mikołaja .....Czy przy tym dwupłacie nie robiłeś przypadkiem elementów poszycia kadłuba (oklejałeś)...nitowanymi płytkami plastiku...tak jak u mnie oklejałem ogon?

 

Dzięki za słowa zachęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeśli chodzi o poszycie kadłuba to tak jak napisałeś zrobiłem z ponitowanego arkusza 0,12.

Sugerowałeś, abym pokazał jakiś warsztat z tego co robię, ale nie chcę zaśmiecać cudzych wątkòw moimi. Może założę własny, ale muszę znaleźć na to czas, bo prowadzenie relacji z budowy to zobowiązanie wobec forumowiczów. Poza tym projekt jest już tak mocno zaawansowany, że trudno byłoby się cofnąć w czasie do pewnych wcześniejszych zagadnień. Masz we mnie wiernego widza, bo warto przeglądać Twój wątek.

TH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam arkusik 0,13.....i podobny plan w głowie...więc widzę,że można coś zdziałać tą metodą:D .......a warsztat w takim wykonaniu,napewno by uradował wielu na tym forum...bo to coś pięknego...a jakim klejem się posługiwałes,klejąc ten cienki plastik,aby nie ulegał deformacji?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Siemanko ludzie,dawno mnie nie było w tym wątku...z różnych przyczyn...życie to jednak nie same modelarstwo....a i inne zainteresowania też człowiek posiada...więc co ja wam będę tłumaczył-wiecie jak jest

Jeśli chodzi o SM-1,to długo myślałem nad przeróbką kadłuba,bo w przekroju to taki prostokąt z zaokrąglonymi rogami,a autor zrobił wręgi o przekroju "jajeczka"....iiiii nie mogłem tego przyjąć więc poprawka się zaczęła...

 

Cj6ycx7NJ0_rhWKfYMwUwXuPsx_FCiT6k0mkh7hf0XOm9zu5w-I2BlT4NALynuOF_So1ID6uE_sr2oLLZupF54McAAeUTLQvLLpVkMEwUuOZ53jc6ypyttJZ8ugqU9CE6bmLlVBVybuSO-JqnNcFbNMWukaZjZd-COLcd4xxi9NlZjSkTqs7Ir51o36vhNlqpb4P6-NOuMpq5YMMjiCyCjsrgLlZ2fZIm3I5Q2PDz4zpv2hQIXlj-o6Sp7bXe1eYYx69TZJAJxJkYXmyvPeL-WinuigsG5K25A0c-YydReFpE0ovwHPUrd5RQYc03HEbeY7TShRgkJA9tIIFtKkr_f5AlRG2pEdI_rQKOHh4KrT-CLL9HJvOGRusWlUIOTQLP-I-gt1LjZeyYr0ibGr98EYjrSn3xasQmDF70UCjfKCGNBH0XstHA185YAE22AZU-75wLNcmaTLiPHMSipCL6TtX5oTdES8ikQvWMqgOCCaP3wfuyQ7gA6hvIi3bzY_gKYachj7Zz_TsqxNMBGrVTW8hQTycWdQcOfxKmNsjGKonYoI1r84kXQJ9TwdfoeTCSgRQCOtX7LPmWak_vecyrOh_kxN5SVoYUAWP0b5uvCB5YFHn=w993-h662-no

5T5FjJr2I5Jxs_uukMAUxq4SRMssg6Os7jgdnEmDAMDRBZ-N9hV7Wvmu1-vVDdxB25KPjADLlg-iIJjeObV83UwP7fieH8YHxPOWzsH5XuTI2C5AaGy0FFmHP7zJXHvsDGGxL6nCE_3ZlfJnxq19sgfosCMicYSw5b7Tx6A7xOZZ2vdwLuvawYJTa-SaNAnh-EpOzeeDmrn0XPxIv1h8eIPFMIfnhRig9UijorJ23jDKYZ5mxzU59cfp2SJ_HbfXWKj00lnSgq5rVEDLX5KNi-yVJKwoj7ToX2zIq37DSUrr1AIMB9x6tjpPw4OKdj23HpJXGR0WlOPBzvDutoI0HcMYsijXj0J4G2TTLdDrqCGQGz5rj3pz7MiM3zAq7XW2X29CpR9tkQAeBxi7sZY5DbVAIq4x9Rked6WO2L3tCZczXgefh5oV--DDh0yhxsmqIdq2EaKchyZHj59pzcQYHPnAxbsHXrC-sFJB-Aml9MvWq4vgp3vYHnLk5Mtlbyg6O99m1Kli-HxheRDa7WaA9WblaXOTwjnNNUndDWD_mPBhRQi1nHRotxYlrGNZyW4AJIlhrYjzE1o6d-Yrxk7BDYIDYUniQwENaEHmkiXqm4LKuFo_=w993-h662-no

RO0vlK1VWiLfc7ayDNLz3hLQkU4lFesbri1A9IDp5h2bOKE6W2trx48DcaGt_mfp8nfTHUPe4uhf2Np2WAGki7TIiNAKs2lws3KMMApevsH1f92Vo2H_uiWYU1qm5_nq0aqxviatLJaJKdcticeALtIzg9MXIOh-xd6wCTortA4_RDn6L_il2fTIygCWzc9On_Vto81BhDOWt_JWkAnfTqIeHZ4DhS_G88-4T2CKko4r0d28LDaI29sW0PA97c3gxzEvh4UBOmXeKCOxgcfbGL531OS7Q-EApsgDKQOrCoIyLMaXsCcU9SuO2jFjZ-8HQpZEoAD-JBXNk7BooG4j6mbZgLL25jYm91f-CCysvSrs6Jwy2ilpgsJBpoYthtA7vg_qy0dzkAx02E0L68qFzF7yG7xb4K1BuRIAZ7916plV3EVRIPcCGpISjyWcrALc-vIli6byM6XjY6jf8EImEUlH2FUu76NewplsuCzK2PGqp8s4B-AsO9-9Vtg_nvGt2cYzSo6Bnz_KMCUpaGgjyTH-tqNvtDjjrdZd5UILYSjWUWisG8CrhdW_HHnAR4iB1ggtm3fIH8lGBE6v7MkqiH-tk8mjCA-qgStZmmNLeP1MZiPdo8ac=w993-h662-no

 

mam nadzieję,że widac foty,bo dawno nic nie wstawiałem i okazuje się,że był problem ....przy okazji wyciąłem wnękę na silnik,który jednak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.