Jump to content
Reflect

Regulamin konkursu Lato 2016

Recommended Posts

Bo nie ma nagrody!!!11

Żartuje, bo i tak wątpię abym skończył coś w tym konkursie, a co dopiero zajął pierwsze miejsce.

Mimo wszystko ta dodatkowa kategoria zawsze by dodatkowo motywowała, bo coby tu nie mówić, wybrałem sobie dosyć ciężki temat =P

Nagrody, nagrody i więcej nagród! :-)

cf6912f77d6cae81d6c57274bd95fb8a.png

Wielkie dzięki dla fantastycznego sponsora, firmy Arma Hobby. Przemiły Pan, który zarządza tą marką z wielką ochotą przekazał na nasz konkurs najnowsze modele Polskich samolotów. Trafią one jako nagrody do kategorii nr 3 oraz 4 a także zasilą pulę Klasy 1. A oto modele:

TS-11 Iskra bis DF PRO-Set 1/48

PZL P.6 Fighter Pro-set 1/48

PZL P.1 Fighter 1/48

TS-11 Iskra bis DF Deluxe Set 1/72

TS-11 Iskra bis DF - Expert set 1/72

TS-11 Iskra junior 1/72 x 4 sztuki

Wielkie dziękuję w imieniu nas wszystkich!!!!!

pozdrawiam

Admin

Kolejnym fundatorem nagród jest Polska firma - HobbyZone - producent akcesoriów modelarskich: warsztatowego systemu modułowego, wieszaków na farby, stojaków na farby, oraz stolików do malowania.

hz-fb-coverX.jpgLogoHZ.jpg

Dzięki ich uprzejmości otrzymaliśmy fantastyczne bony do zrealizowania w sklepie HobbyZone - oto one:

Hobby Zone - Voucher o wartości 400 zł

Hobby Zone - Voucher o wartości 300 zł

Hobby Zone - Voucher o wartości 200 zł

Uff - sponsorzy przechodzą samych siebie! Teraz Wy dajcie z siebie wszystko :-)

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Admin

Faktycznie jest BOGATO teraz czekać tylko wspaniałych warsztatów i fantastycznych modeli.

Ale nagrody...jeszcze wspanialsze niż w zimowym.

No no - brawo Reflect - masz smykałkę do przyciągania sponsorów

To teraz już tylko pozostaje nam czekać na ostatecznie rozpisanie regulaminu nagród ( co do której klasy ) i wszystko będzie jasne

Pozdrawiam

Messer

Większość już jest rozpisana - zerknij na pierwszy post w tym temacie.

pozdrawiam

Admin

Reflect, przyhamuj bo zaraz nagród będzie więcej niż uczestników.

No ale naprawdę, chylę czoła przed Twoim talentem organizatorskim, pozyskujesz tylu sponsorów że nasz konkurs wyrasta na swego rodzaju ewenement w internecie.

Oby tak dalej.

Będą :-)

pozdrawiam

Admin

figurki........................

pewnie jak sponsor potwierdzi to i za figurki coś będzie..

mnie bardziej smuci to, że najbardziej pracochłonna, wymagająca i jednocześnie najbardziej atrakcyjna wizualnie kategoria jest najbardziej zaniedbywana, i to na każdym konkursie bez wyjątku :]

nagrody specjalne są zawsze za latadła, za pancerkę, czasami za cywilne/okręty/figurki.. spotkał się ktoś kiedyś z jakąś nagrodą specjalną za dioramę??

Witam

Czy przez "Najlepszy model w barwach Polski" rozumiemy tylko sprzęt wyprodukowany w naszym kraju czy ogólnie sprzęt wykorzystywany przez Polaków?

Pozdrawiam

Witam

Czy przez "Najlepszy model w barwach Polski" rozumiemy tylko sprzęt wyprodukowany w naszym kraju czy ogólnie sprzęt wykorzystywany przez Polaków?

Pozdrawiam

W malowaniu / oznaczeniach polskich.

@James & Marcin Rogoza

Dokładnie tak jak napisał Marcin.

@Fazzy _bez_humoru

Walczę jeszcze z miłym Panem od Tamiya aby dołożył "coś" za kategorię diorama - ale nie wiem, czy się uda - na razie zapytałem i czekam na odpowiedź. Podzielam Twoje zdanie w tym temacie.

pozdrawiam

Admin

Ja rowniez czekam z niecierpliowscia na to co sponsorzy ufundowali w kategorii figurki/popiersia,te kategorie sa tak troche po macoszemu traktowane.

Napisałem w tej sprawie do Ścibora... nadal czekam na odpowiedź - wiem, że coś będzie - pytanie tylko co... :-)

pozdrawiam

Admin

figurki........................

pewnie jak sponsor potwierdzi to i za figurki coś będzie..

mnie bardziej smuci to, że najbardziej pracochłonna, wymagająca i jednocześnie najbardziej atrakcyjna wizualnie kategoria jest najbardziej zaniedbywana, i to na każdym konkursie bez wyjątku :]

nagrody specjalne są zawsze za latadła, za pancerkę, czasami za cywilne/okręty/figurki.. spotkał się ktoś kiedyś z jakąś nagrodą specjalną za dioramę??

Tez zgadzam sie z Fazzym- z punktu widzenia atrakcyjności ( o wartości nie wspomnę) nagród, to rzeczywiście trudno porównać nagrodę za 300-500 PLN za pojedynczy model, a nagrodę za 70 PLN za pracochłonną dioramę. Coś tu pomieszane jest.

Makinen - to nie koniec nagród - przydzielam tak jak przychodzą, może coś poprzesuwam, może coś zmienię... zobaczymy jeszcze - konkurs jeszcze nie wystartował - do rozpoczęcia mogą się jeszcze proporcje pozmieniać.

pozdawiam

Christian