Skocz do zawartości

Regulamin konkursu Lato 2016


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator

Witam wszystkich!

Kolejny wspaniały sponsor dołączył z worem nagród! Tak jak i w poprzedniej edycji producent modeli firma IBG stanęła na wysokości zadania i ufundowała następujące pozycje:

 

1. Polski APC Rosomak skala 1/35

35032.jpg

 

2. Bedford QLD 1/35

3. Chevrolet C15A Personnel Lorry 1/35

4. Marmon-Henrrington Mk. II MFF 1/35

5. Diamond Cargo 1/72

6. Toldi IIa 1/72

7. RWD-8 PWS 1/72

8. ORP Krakowiak 1/700

9. HMS Badsworth

 

W imieniu wszystkich modelarzy bardzo dziękuję!!!

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

@ministersan

Zrobienie inbox-u dla tej kategori może być faktycznie trudne - wybierz największe elementy, które użyjesz do budowy.

 

 

@bartek33365

Będzie bardzo fajny zestaw nagród od Scibor Miniatures - czekam na potwierdzenie jakie to będą pozycję - znając Scibora będzie ekstra! :-)

 

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam

Kolejni sponsorzy dokładają swoje cegiełki - tym razem sklepy modelarskie Martola oraz MojeHobby

 

Zasilili oni kategorię dioram oraz ufundowali nagrody dla juniorów - bardzo, bardzo dziękujemy!

 

A oto szczegółowa lista:

 

logo_en.gif

1. Wooden Fence

2. WWII Road Signs

3. IS-2 Mod. 1944 ChKZ

4. German WWII E-75 Flakpanzer with FLAK 55

5. T-90A Main Battle Tank (Welded Turret)

 

 

 

mojehobby.gif

1.Diorama with Farm wall

2. Ruined factory with base

3. Street section with wall

 

zapraszam do komentowania

pozdrawiam

Admin

 

 

P.S.

Zapraszam sponsorów do fundowania nagród - wystarczy PWw tej sprawie do mnie - DZIEKUJĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu BIELSKIEJ STREFY MODELARSKIEJ potwierdzam gotowość ufundowania nagrody ale czekamy na rozwój wypadków tak aby była ona atrakcyjna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy otrzymam zielone światło zrobienia uboota typ IIA Special Hobby 1:72, jeśli jakiś czas temu pofrezowałem sobie otwory przelewowe i w tej cholernej dłubance straciłem nerwy na dopasowywanie kadłuba który jest zwichrowany jak banan? Sklejone może jest 6 części. Może w końcu go skończę - czekam na blachy od rcsubs.cz

Co na to organizatorzy?

 

Chciałem zrobić U-201 ale to za mało czasu na zrobienie tego cudeńka z wnętrzem... A projektem jest zrobienie U-6, szkolnego, z lata 1940 (d-ca "Adi" Schnee, który potem dowodził U-201) ew. z roku 1942 oczywiście po Gdyńsku bo z Unterseebootschule Gotenhafen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam

Dziś udało mi się porozumieć z wyłącznym dystrybutorem modeli TAMIYA na polskę i stworzymy dodatkową kategorię specjalną pod którą będą kwalifikowały się modele/dio/etc. oparte o produkt TAMIYA. W przyszłym tygodniu otrzymam informację jakie to będą nagrody (obiecane mam porządne modele dla trzech miejsc). Zaglądajcie więc do wątku regularnie ;-)

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie ma problemu. Pamiętaj tylko proszę, że będziesz musiał zmieścić sie w skróconym terminie.

 

Pozdrawiam

Admin

 

Dzięki To wystarczająca motywacja żeby powrócić do wieczornego grzebania w plastiku i żywicy No i wstęp do uboota U-201.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że model budowany w ramach konkursu może brać udział w innym konkursie na innym forum równolegle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Tak jak i w prawdziwym konkursie, możesz wystawiać model gdzie tylko chcesz - To twój model w końcu ;-) Prosił bym tylko o nie zamieszczanie treści postu słowo w słowo bo to bardzo źle indeksuje się w google ;-)

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam

Zgodnie z zapowiedzią do szanownego grona naszych fantastycznych sponsorów, dołączył wyłączny dystrybutor modeli Tamiya na Polskę firma Hobby 2000.

 

hobby-logo-ok.jpg

 

Stworzyłem kategorię specjalną nr 5, która to obowiązuje w klasach 1, 2, 3, 4. Warunkiem zakwalifikowania się do tej kategorii jest budowa oparta o model Tamiya. Prace modelarzy o najwyższych ocenach spełniające powyższe warunki otrzymają po jednej głownej nagrodzie:

 

Samoloty i śmigłowce: Supermarine Spitfire Mk.VIII

Pojazdy wojskowe: German Tank Panther Ausf.D skala 1/35

Pojazdy cywilne: LaFerrari skala 1/24

Okręty: U.S. Battleship BB-62 New Jersey (w/Detail Up Parts) skala 1/350

 

Z tego miejsca, chciałbym bardzo serdecznie podziękować sponsorowi - fantastyczny gest i wielkie serce do wspierania modelarstwa!

 

pozdrawiam wszystkich i zapraszam do komentowania

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Nagrody eleganckie. Mam jeszcze pytanie co do momentu zakładania warsztatu. Mogę go otworzyć w dowolnym momencie trwania konkursu?

 

Tak, możesz dołączyć w każdej chwili - nie musi to być 1 maja.

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie, czy zdjęcia do relacji można zrobić kilka dni przed 1 maja, jednak samą relacje rozpocząć oczywiście 1.05?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie, czy zdjęcia do relacji można zrobić kilka dni przed 1 maja, jednak samą relacje rozpocząć oczywiście 1.05?

W ten sposób mógłbyś mieć już model skończony i dawkowałbyś nam napięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.