Skocz do zawartości

Bajka o tym jak Bezszumnie wyjąć Kit z ucha ;)


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i powoli powoli zbliżamy się do WIELKIEGO ZRÓWNANIA Ciapek z ZOFJIOM pilnują żeby wszystko szło zgodnie z PLANEM

 

101_zpsdxndco7u.jpg~original

 

102_zpsvxa5heg5.jpg~original

 

103_zpsptrzcja7.jpg~original

 

104_zpsifbczzbt.jpg~original

 

105_zpsabdpppps.jpg~original

 

106_zpszpg3pgti.jpg~original

 

107_zpsgosvgyma.jpg~original

 

Zlepiłbym juz sobie coś z plastiku.....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wichrzyciele i warchoły opanowały chwilowo fotowiadro, ale Pułkownik Mitrofanow wysłał już batalion SZCZelcUFF Syberyjskich wsparty sotnią KozakUFF, porządek powinien zostać przywrócony stosunkowo szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale Pułkownik Mitrofanow wysłał już batalion SZCZelcUFF Syberyjskich wsparty sotnią KozakUFF, porządek powinien zostać przywrócony stosunkowo szybko

Fachowa robota - profesjonaliści. Czarnulka wygląda miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

101_zpsdxndco7u.jpg
Rodzice "krzestni" bardzo uroczej brunetki... Cacy, całkiem cacy... Widać, Ciapek jak nie pije, to nawet zrobi coś co ma ręce i nogi... tfu!, chciałem napisać: śrubę i ster

 

No to teraz na spokojnie pępkowe...

 

bzzz-bzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz że Ciapek z ZOFJIOM pracują dla Ochrany, tam bez co najmniej pół litra nie zaczyna sie nawet rozmowy Bojcy klepali ostatnio bloczki i inne i takie tam do żurawików. Wymagała ta operacja wyrwania ich z zielonej żaby, ale w końcu w TWIERDZY znają się na wyrywaniu różmych rzeczy z ciała, to i z żurawikami dali radę Półprodukt na chwilę obecną:

 

109_zpsbevg7rts.jpg~original

 

108_zps41ppuzwh.jpg~original

 

dobrze że sobie kupiłem lampę z lupOM, inaczej mogłoby być ciężko....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transplantolodzy w piwnicach TWIERDZY przeszczepili z powrotem elementy żabolowi i podobne od "martwego" dawcy czarnulicie. Operacja się powiodła, pacjent zmarł Jeszcze te pagaje nieszczęsne muszę wystrugać, co by ostatecznie zamknąć temat ewakuacyjno-rekreacyjno-ratunkowy

 

110_zpspgcsknrt.jpg~original

 

111_zpscu353ttl.jpg~original

 

112_zpszymudbmc.jpg~original

 

113_zpsgtpdo9r6.jpg~original

 

Najjaśniejszy Pan depeszował do Pułkownika z Carskiego Sioła.... nie jest zachwycony tempem prac, zapowiedział przysłanie specjalnego REWIZORA Z MOSKWY.......

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pułkownik zagonił bojców do stolarni ostatnimi czasy, postanowił że w przyszłym roku Ochrana pokaże tym cieniasom z Oxfordu i Cambridge jak sie wiosłuje...

 

114_zpsrx0dmu6w.jpg~original

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękojeść jest średnicy reszty wiosła, to co widać wystające z blue tacka to tylko przeciwwaga. Są trochę przeskalowane, ale nie dużo, gdzieś z 0,1 mm. W pełni zgodne ze skalą wyglądają nie męsko ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

WIELKIE JOŁ

 

W końcu nadgoniłem i wyrównałem oba Lista pozostałych do wykonania prac zamyka się w kilku punktach i musi być wykonana do następnej niedzieli Jak już wspominałem, galerii jako takiej nie będzie do połowy stycznia, kiedy będę miał w końcu normalny aparat. Żeby nie było gołosłownie kilka fotek moich braciaszków razem:

 

115_zpspryxltd8.jpg~original

 

116_zpsuyaz7t6a.jpg~original

 

117_zpse84u99ck.jpg~original

 

118_zpsqsvsrc3g.jpg~original

 

Tak więc zupełny koniec to to jeszcze nie jest, ale już prawie Może jeszcze wrzucę kilka fotek za tydzień.

 

Zupełnie też nie jak ja mam normalnie POWAŻNE pytanie, zarówno do Oglądaczy, Pisaczy, jak i ADMIRALICJI:

Czy, gdybym się jednak zdecydował robić jeszcz coś takiego, chcecie żebym tu prowadził z tego relację? Model co prawda nie plastikowy, ale kartonowy tez nie za bardzo... jak mawieł Tow. Wiesław ni pies, ni wydra, coś na kształt świdra

Zapewne byłaby to ciągnąca sie latami relacja z działań rozgrywających się gdzieś w tle plastikowych projektów pierwszoplanowych. Co WY na to?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie WAL ŚMIAŁO !!! Jak to ktoś powiedział "Jestem za ,a nawet przeciw" :-)

A tak serio moderator operator nie powinien mieć chyba nic przeciwko . Zawsze masz wysoki poziom relacji i tylko paczyć i się uczyć :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.