Skocz do zawartości

Bajka o tym jak Bezszumnie wyjąć Kit z ucha ;)


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zupełnie też nie jak ja mam normalnie POWAŻNE pytanie, zarówno do Oglądaczy, Pisaczy, jak i ADMIRALICJI:

Czy, gdybym się jednak zdecydował robić jeszcz coś takiego, chcecie żebym tu prowadził z tego relację?

 

Jeśli będzie Ciapek, Ochrana itd.. to pewnie że chcemy.

PS Zwłaszcza Ochrana... bo coś czuję że to będzie carskie pływadło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pułkownik Mitrofanow zawsze chciał na emeryturze zostać Sołtysem na jakiejś ładnej krymskiej wsi, taki podarunek w kwiecie wieku, to dla niego wieki zaszczyt ...

Oczywiście że będzie Ochrana i reszta bandy, nawet gdyby łajba nie była carska.... choć pewnie byłaby Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Druga możliwość jest nawet bardziej egzotyczna

 

Tylko coś admiralicja się nie wypowiada, choćskoro ten wONtek nigdy nie poleciał, to moę i inny też by się uchował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Towarzysze i Obywatele.... BEDZIE TEGO Po 5 latach, 3 miesiącach i 20 dniach SKOŃCZYŁEM KU..AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pułkownik Mitrofanow, CIapek wraz ZOFIJOM i cała reszta menażerii dziękuje serdecznie wszystkim którzy wytrwali ze mną w tym smiertnym boju Jak pisałem gdzieś dawno dawno temu, takich tematów sie nie porzuca ( przynajmniej permanentnie ) Galerii porządnej nie będzie do połowy stycznia, bo dopiero wtedy bedę miał mój dobry aparat i modele w jednym miejscu. Tu fotki strzelone ledwo działającOM małpOM, nawet bez podglądu. NIestety zdjęcia całościowe, na których był Ciapek i ZOFJIA, okazały się całkowitą porażką, tak więc zobaczycie ich dopiero w finałowej galerii. Oczywiście Pułkownik ad hoc roSZCZelał ze 20 skośnooko wyglądających sabotażystów, fotek jednak to nie uratowało

 

Bezszumny:

 

119_zpshq22fvnw.jpg~original

 

120_zps1srt2dl3.jpg~original

 

121_zpsf1txoa8v.jpg~original

 

122_zpsvuwbviak.jpg~original

 

123_zps856kwutk.jpg~original

 

124_zpsrumxnzwv.jpg~original

 

Kit:

 

125_zpszgqk8030.jpg~original

 

126_zpslhfallkc.jpg~original

 

127_zpsjgunmov5.jpg~original

 

128_zpshqmo64cd.jpg~original

 

129_zpsfkbpdj2s.jpg~original

 

130_zpsxzeanpto.jpg~original

 

Przed galerią końcową dostaną jeszcze mat (głownie Bezszumny, bo jakoś do tej pory unikał zręcznie ) jak oleje podeschną za tydzień lub dwa....

 

WIELKIE JOŁ

 

KONIEC

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wyszły a z banderami (swoją drogą to ciekawe że w obu modelach są w innych miejscach)to już w ogóle. Bezszumny w tym oliwkowym malowaniu o dziwo bardziej przypadł mi do gustu niż "victoriański" Kit ;) Ciekawe co następne zawita do stoczni, zerstorer?

PS Te działa których rendery wrzucaleś w skali 1/200 o ile się nie mylę w ofercie Northstar

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie WOW.

 

Kurna nie moja bajka ale chętnie bym obaczył te kajaki live :P

Gratulacje finału

Od jakiegoś czasu pracuję nad tym aby Gała sie do Telford wybrał i może mógłby coś ze sobą przywieźć. Choćby nawet w bagazniku na parkingu oglądnąć to zawsze warto. Mam nadzieję że kiedyś w końcu się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki

 

Greif,sam się przyczyniłeś do końcowego rezultatu, dzięki Tobie coś widze w mojej jaskini

 

Zibi, sam nie wiem którego wolę, wiktoriańska okraska przemawia do mnie, ale ten bojowo-czołgowo-zielony też ma swój urok. W plastiku to na stół na dniach idze wspomniany wcześniej ZŁOM trzydziestydziewiONty. W kartonie zaś,myślę że jeszcze przed końcem roku na warsztat pójdzie ON:

 

ON_zpsardmvmnn.jpg~original

 

Bazyl Musisz być wytrwały, moja osobista ŻONA ZOFJIA, niczym Katon Starszy, ciągle zadawała sakramentne pytanie: kiedy skończysz Kita i Bezszumnego?.... Gadała, gadała i wygadała Tobie też sie w końcu uda. MOże w przyszłym roku...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja

Mi też w ostatecznym rozrachunku bardziej do gustu przypadł "Bezszumny", może to kwestia tego, że BRAK na nim matu, wygląda jakoś tak prawdziwiej, w satynie mu zdecydowanie do twarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

No jak mówiłem "elektrownia" daję radę

A dla nie zorientowanych jako oświetlenie pokoju:

panel LED 48 W moc świetlna ok 495 W, wymiar: 600x600x10 można dostać na ebay.

Daje miękkie światło, 6500K ja zamontowałem 2 szt i cień od dłoni pojawia się dopiero na kilka centymetrów nad blatem.

Sorry za offtop

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zasłużone gratulacje! Oba modele bardzo zdecydowanie dają radę! Gdybym miał carski rozciągacz czasoprzestrzeni też chętnie pobawiłbym się w takie 'plastikowo-metalowe' podejście do kartonu. Tematyka bieżąca i przyszła baaardzo zacna! Tow. Pułkownik nie będzie miał się do czego przykleić.

 

Dodam tylko, że mi też bardziej podchodzi delikatnie satynowy Bezszumny. Rzadko kiedy coś jest w rzeczywistości głęboko matowe. Raczej pociągnąłbym Kita półmatem a nie Bezszumnego matem.

 

Pozdrawiam, Marek

 

PS. A Złom będzie jednolicie szary czy może w arktyczne gwiazdki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam dwa pytania:

1) A cóż to za złom w planach? Z-39?

2) Niestety, ale nie rozpoznaję, któż zacz ten ON... Mogę prosić o miano Jego ze chrzta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję dziękuję. Co do lakieru to Bezszumny obecnie świeci się jak psu jaja i nie widać tego na zdjęciach tylko dzięki umiejętnemu operowaniu światłem Mat bedzie i basta. Im więcej o tym gadacie tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Kit jest zdecydowanie bardziej udany Nie ukrywam że był moim faworytem od początku, dlatego składa się z lepszych elementów

 

W kwestii światła to u mnie wygląda to tak:

 

swiatlo_zpshc0tqwkt.jpg~original

 

A kosztowały jakoś po 25 Funciaków za sztukę czy coś takiego plus przesyłka. Tak czy siak warto.

 

W kwestii złoma zara sie wyjaśni w kontekście JEGO... a pomęcz się poszukaj, zdobądź wiedzę z mojego ulubionego wesołego okresu

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wiedziałem, że nie powinienem tu zaglądać, zanim nie znajdę Ale z drugiej strony trochę wstyd, że nie rozpoznałem od razu - a wiedziałem, że znam ten okręt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Towarzyszu...

Nawet, nawet... Jak to powiedział tow. Makarow:

- No, gratuluję ci, Spirydonycz! Krzyczałeś, że mało cisnę Amerykanów. Więcej chciałeś. Raporty na mnie pisałeś, co? Przyznaj się!

- Ależ skąd?! Grigorij Wasiliewicz?! - zaprzeczył gorąco struchlały Lew Spirydonycz.

To gorące zaprzeczenie jeszcze bardziej utwierdziło Makarowa, że ma rację. Wolno wycedził przez zęby:

- A więc wiedz, mój sokole, że gdybym się ciebie posłuchał, to dziś obydwu nas generał Abakumow kazałby rozstrzelać za nadużycie władzy, a tak szczęśliwie może skończy się na tobie...*

 

Trzeba przyznać, że dobrze "Kitujesz", w dodatku "Bezszumnie" (choć po naszemu to powinno być chyba "bezszelestnie"... )

 

bzzz-bzzz

 

* Jarosław Abramow Newerly, Alianci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.