Skocz do zawartości

Bajka o tym jak Bezszumnie wyjąć Kit z ucha ;)


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O, masz taką lampEM jak ja kiedyś miałem zanim ja szlaK trafił i musiała przejść kilka modyfikacji. Niestety teraz jest w opłakanym stanie i ledwo kupy się trzyma.

No ale wracając do ładny to coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra lampa nie jest zła Krzychu

Wydłubałem pUł relingi na dziobówce, oj rozleniwiają człowieka te trawionki rozleniwiają, Pułkownik musiał SZCZelać z bicza cały wieczór Zanim dojdę do czarnulity już się rozgrzeję mam nadzieję

 

77_zpsdttktecn.jpg~original

 

75_zpsyrbzrxmp.jpg~original

 

76_zpsznq3lvnd.jpg~original

 

Jutro wyciONgam duRZego kartona i bierę się za prawdziwe reling

 

WIELKEI JOŁ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował panowie podziękował. Co do blach to one powinny sie jeszcze trochę schować bo nie dosały jeszcze lakieru. Teraz to bym to cieniowanie zrobił w warstwie preszejdu i podkładu kolorowanego, a że one juz zmalowanie są to rzeźbiłem olejami, w sumie to chyba nawet a technika ma przyszłość Czarnulita na razie w odstawce, bo muszę skończyć chociaż jednego na Dublin, a to już mniej niż 2 tygodnie.....

 

PS: Czeka i czekiści to grzeczne chłopaczki z mlekiem pod wąsem w porównaniu do Pułownika i jego Ochrany, czasem przychodzą po nauki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry czopek nie jest zły Canety są w zasadzie zestawowe, utoczenie nawet tych czopkowatych luf było nielichą mordęgą. Oczywiście zaraz potem znalazłem fajne fotki i rendery...

 

kvserg_canet75_1h_1600_zps3h2xgfel.jpg~original

 

Tak więc armata z grubsza... JEST Pułkownik był wniebowzięty, rwanie skóry i sypanie soli na wykrytych WROGÓW i SABOTAŻYSTÓW zawsze wprowadza go w dobry nastój. Po tak miłych zabawach zabrałem sie za Hotchkissy i przy okazji znalazłem 10 toczonych luf do takich Canetów jak te..... Ciapek dostawał na śniadanie obiad i kolację flaki w takich stosach że wyglądały jak spaghetti

No ale gdybym miał poprawiać wszystko co udało mi się w ciągu tych 5 lat spier...ić to nigdy bym ich nie skończył . Ten tutaj to odpadowiec jest, wzystkie ładniejsze elementy poszły na czarniawego

 

Dziś bojcy wyklepali dwie sekcje relingów na rufę, tu jeszcze w "matrycach"...

 

78_zpsck1oywfe.jpg~original

 

CIapek i Zofjia wrócili z urlopu.....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co to za lina i do czego służyła(ta której jeszcze nie ma na modelu ;) ) Mam na myśli te "oczka" na burtach(tak podział blach wygląda świetnie) w okolicach dziobu "Bezszumnego". Jeśli "Orka/Kit" jest zbudowana z "lepszych" elementów to będzie naprawdę krasiwo. Kolejny super warsztat w pułkownikiem i ochraną w roli głównej. CzeKamy na maszty i olinowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też poważnie zastanawia mnie ta lina, zdaje się że na samiuśkiej rufie też jest kawałek... jest tam jedno oczko. Pułkownik Mitrofanow prowadzi dogłebne śledztwo w TWIERDZY dotyczące tej sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, ja zawsze chciałem zostaj Majkelem Dźeksonem polskiego modelarstwa, a nie Robertem De Niro

Po łikendzie zdecydowanie widać koniec tej nieco przydługawej telenoweli ( na tym forum to pikuś, ale ta relacja trwa już ponad 5 lat i na kworku ma 26 stron )

Takie dwa snapszoty SZCZeliłem z biodra co by się z Wami podzielić dobrOM nowiOM

 

79_zps0jo9ifs9.jpg~original

 

80_zpsxmr06o15.jpg~original

 

Jutro biere się za maszt, choć należałoby raczej powiedzieć maszcik

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ja tu widzę jakiś wrogi element działał, forum leży znikają posty... Nasi nowi modowie powinni zostać poddani ŚLEDZTWU, ledwo się pojawili a tu takie kwiatki... Pułkownik będzie musiał zbadać tę sprawę osobiście... Ze względu na to że w łikend mamy nasze ajpiemesowe MISZCZOSTWA w sztolycy, na razie bedzie. Jutro i w piONtek bENdEM go brudził, a potem wio

 

82_zpsrbpywp2x.jpg~original

 

84_zpsesm6pybp.jpg~original

 

83_zps1s5dmfkn.jpg~original

 

81_zpsfm5tmwkn.jpg~original

 

Heil Mussolini

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Maurudek Marudek niby swój, bo Krzyżak, a czyta bez zrozumienia Przeca pisałem że jutro jedziem na zawody, skończony to on jest tylko na papierze, brakuje mu sporo więcej niż tylko lampy.... Wicie rozumicie towarzysze wstęge sie przetnie, plan będzie wykonany, a to sie potem po cichu dokończy i poprawi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodowe! Tylko te cokoliki na podstawce takie ni w ząb ni w oko... Daj ją na kilbloki, będzie wtedy klimatycznie.

 

Rzeczy-wiście, coś mój post wcięło. Coś Zofija Ciapka nie przypilnowała i zabalował za bardzo na służbie, czujności rewolucyjnej zaniedbał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy-wiście, coś mój post wcięło. Coś Zofija Ciapka nie przypilnowała i zabalował za bardzo na służbie, czujności rewolucyjnej zaniedbał...

Chyba że to tajna robota siepaczy Pułkownika Mitrofanowa — usuwali ślady jakiegoś babola jaki się Gale przytrafił w pośpiechu model na publiczną prezentację klejONc i dla niepoznaki aby ich działalność wysoce konspiracyjna światła dziennego nie ÓjŻała wyczyścili ostatnie wpisy z dwóch dni z całego forum żekomOM awaryję silnika forum pozorÓjONc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.