Skocz do zawartości

Bajka o tym jak Bezszumnie wyjąć Kit z ucha ;)


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak wiadomo, zarówno Ludzie Pułkownika, jak i ruskie matrosy w ogólności są niezatapialni, ale w końcu czasem warto jakichś jeńców wyłowić, co by ich wraże łby mogły ozdobić korytarze ( pionowe i poziome ) w piwnicach TWIERDZY

Oto sprzęt umożliwiający takie rozrywki:

 

64_zps0omfgdvq.jpg~original

 

65_zpshremji1c.jpg~original

 

67_zpseel4wgi4.jpg~original

 

Na Bezszumnym zamiast dwóch takich pchełek mieli jedną plus większą sześciowiosłową, pewnie do wyławiania spasionych wurstem niemieckich admirałów

 

66_zpswyjhihyx.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sprzęt ratowniczy, Pułkownik postanowił stworzyć reprezentację olimpijską w wioślarstwie... brakuje tylko wioseł, winni zostali ukarani przez CIAPKA osobiście Tych "skrzyń" w sumie na obu jest 7, na fotkach wypchane to jakimiś szmatami, więc pewnie pasy ratunkowe czy cóś.... Ten z dużOM łUtkOM ma o jedną mniej...

 

68_zps0bjzg8gm.jpg~original

 

69_zpsq18fbmv5.jpg~original

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BedOM bedOM Bazyl, spokojna Twoja rozczochrana Póki co ostatnie dziwadło zrobiłem, w sensie składaną szalupę z Bezszumnego. Muszę jej jeszcze jakiś łoszyk strzelić coby fałdy się uwypukliły, no i może filter jakiś żeby takie sterylnie białe ono płótno nie było.

Ciapenty z ZOFJIOM doszli że one cosie, to kosze w których za dnia składowano hamaki ( nie ma to jak spanie w mokrym koju ). Postanowili nałapać sobie do nich wywrotowców i innych skośnookich kurdupli, w celach konsumpcyjnych na czas dziewiczego rejsu. Pułkownik Mitrofanow osobiście aprobował ten pomysł, w końcu muszą zachować siłę na wypadek gdyby znowu pojawiły sie te naćpane budaprenem KASZALOTY, które narobiły juz tyle syfu w przeszłości...

 

70_zpssl3b3b2u.jpg~original

 

HEIL Mussolini

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze że bedOM bo Pułkownik Mitrofanow dużo roboty ma przy tymże dziwadle iż dodatkowych zajENć w postaci nadzoru nad blachostkami już mu nie potrzeba. Tylko niech się ta dwójka za bardzo nie obeżre bo potem chENci na sjestę może nabrać a pracy jeszcze wiele.

 

A nie chciałbyś ty się może Gała do Telford wybrać z tej twojej wysepki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, pewnie że chciałbym, ale osobiście uważam że jeszcze troche za chudy w uszach jestem. poważnie rozważałem wybranie się w tym roku, ale stwierdziłem że jeszcze nie, może w przyszłym.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciapek ostatnio troche natrzodził... zeżarł nie tych co trzeba, okazało się że Najjaśniejszy Pan przysłał swojego człowieka żeby obserwował co sie dzieje, taka Ochrana w Ochranie No i ten gościu niepotrzebnie cos odpyskował Ciapkowi w barze... nie muszę dodawać że była to ostatnia rzecz jaką zrobił. Ciapek był nawet na tyle rycerski że przyniósł ZOFJI udziec na kolację Tak czy siak Pułkownik musiał wymierzyć karę... prał go żelaznym prętem, a ten sie powyginał na Ciapkowym zakutym łbie.... wystarczyło tylko pospawać

A na poważnie jak zwykle metoda kartonikowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzymam za słowo.

P.S. Mieszkam w Walii, a jak powszechnie wiadomo tubylcy są okreslani mianem SHEEP.... . A że jeden ma przyjemność pracować tylko z Aglikami, więc w tym tygodniu najpopularniejszym słowem na krótkofalówkach jest: meeee.

Tak więc odnosząc się do twojej lokacji pozdrawiam cię głośnym MEEEE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No to cieszę się że się podoba. Czarnula też ma już zrobione dno. Zastanawiam się czy implementować na niej te experymenty z malowaniem podziału blach. Jak sądzicie, wygląda to ? Pójdą jeszcze na to inne szuwaksy, zacieki i syf, więc trochę się to schowa... Sam nie wiem, dlatego liczę na Wasze szczere opinie na ten temat

Co do łódki to żadnych konkretnie rysunków nie mam . To co widzicie wykombinowałem z części modelu, jakichś niewyraźnych fotek, plus czystych fotek austro-węgierskiej wersji z U-boota w jakimś muzeum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy implementować na niej te experymenty z malowaniem podziału blach.

Ja bym odpuścił.... W rzeczywistości chyba bardziej widoczny był podział blach/pancerza na powierzchniach narażonych na działanie powietrza i wody. Część podwodna była dyskretnie zamulana lub porastała sobie glonami i skorupiakami. Głównie w okolicach linii wodnej. Ale to już zrobiłeś... Wg mnie jest bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mówiłem o podziale blach na czarnulce w części nawodnej. Na podwodnej nie bedę nic robił bo pójdzie jeszcze na to glon. Tu naprawdę wypukłe i wklęsłe są tylko pasy poszycia podział pojedynczych blach jest tylko namalowany. Nie wiem tylko czy warto robić to na czarnulce. Tutaj użyłem jasnego i ciemnego, podział tworzy sam kontrast. Na tamtym mogę tylko zrobić rozjaśnienia.... ano pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki miałem kaprys dziś żeby ustawić sobe co się da na pokładzie i SZCZelić temu fotkę dla tle wiadomej kanapy... Nie było jej pod rENkOM, więc jako rekompensatę zrobiłem zdjEŃĆe komUrOM

 

74_zpsznqvfhq9.jpg~original

 

73_zpsi4xv6gps.jpg~original

 

WIELKIE IOÓ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.