Skocz do zawartości

F-16C block 50 Red Flag Nevada 1/48 Tamiya


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem jak wyglądają, nigdy żadnego na żywo nie widziałem, szczególnie w have glass. Próbuję robić to, co widzę na zdjęciach. Po niektórych widać, że są podkręcane, ale have glass zachowuje się inaczej, niż standardowe malowanie i na wszystkich zdjęciach to można zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego

Piękna praca

Doskonale prowadzony warsztat

I nie marudź -10% kabelków,A co byś chciał ,naprawdę zrobić spaghetti (ja wciskam druciki ,ale bele jak)u Ciebie jest extra równiutko

Malowanie czyściutkie i eleganckie .Powiedzmy z klasa i smakiem, Tak zresztą jak i wszystkie podzespoły modelu ,który sklejasz

Również nie widziałem na żywo "szesnastki",ale bardzo mi się podobają

 

Karambolis8 Jak go postawisz na podstawce nawet byle jakiej to u mnie w konkursie masz pierwsze miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dalsze malowanie. Dodałem trochę paneli bez powłoki have glass i trochę cieniowania Tamiya Smoke + Gunze Flat Base Smooth jak na zdjęciach poniżej.

UQFSbIX.jpg

8Z0iWHu.jpg

 

I model. Żeby zrobić trochę lepsze zdjęcia niż ostatnio musiałem wyłączyć górną żarówkę i zostawić tylko boczne.

50Pw0l0.jpg

sZ7OKoB.jpg

I949YQv.jpg

OtB5Yzp.jpg

QDwyitw.jpg

soTzZc3.jpg

z81rF0R.jpg

QRZTV7p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda.

Nie podoba mi się jednak ten fragment na skrzydłach, gdzie położyłeś te linie.

Sprawia to wrażenie jakiś szerokich smug albo zacieków, a nie cieniowania linii.

Te smugi są nieco za grube i przydałyby się jakieś poprzeczne, żeby podkreślić spracowane poszycie.

Wiem że wzorujesz się na zdjęciu, ale teki "późny" preshading sporo by dał temu modelowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły brudas będzie.

 

...nigdy żadnego na żywo nie widziałem, szczególnie w have glass. Próbuję robić to, co widzę na zdjęciach. Po niektórych widać, że są podkręcane, ale have glass zachowuje się inaczej, niż standardowe malowanie i na wszystkich zdjęciach to można zobaczyć.

Możliwe, że w sobotę będę na Krzesinach, Jeśli będę miał dostęp to mogę kilka fotek cyknąć, jakieś zbliżenia/detale.

Nie wiem, czy masz jakieś moje zdjęcia z wcześniejszej wizyty na Krzesinach, trochę zbliżeń powłoki tam porobiłem. Jak chcesz to mogę podesłać.

PS

Oczywiście o ile te nasze mają tą oryginalną have glass na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zbieram wszystkie fotki Jastrzębi, mam w planach co najmniej dwa. Może porób trochę i wrzuć do działu walkaround? Te nasze mają have glass, ale chyba trochę inny, niż amerykańce.

 

Wracając do modelu, to porobiłem poprawki, o których rozmawialiśmy wczoraj, położyłem lakier i kalki. Zdjęć nie ma, bo czasu mało, a model schnie na grzejniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.