Skocz do zawartości

KTO Rosomak


czart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja też dziękuje za "okopcenia' i inne zdjęcia, zresztą bardzo potrzebne.

Mają duży wpływ na "mojego" obecnego rosomaka w kolejnego "zielonego" zresztą też.

ps. ten zestaw daje bardzo dużo satysfakcji przy "sklejaniu"

 

Masz gdzieś fotki tego co działasz..?

 

Nie mam,ale po południu wystawie 2 zdjęcia, teraz wizyta wnuczki odsunęła "dłubanie na bok" , ale po południu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie zrobiony model Rosomaka. Jednak nie rozumiem podejścia autora do spraw detali.

Zdjęć Rosomaka jest w Internecie od groma i praktycznie każdy szczegół można wypatrzeć.

Dlaczego na wieży są dwie anteny radiostacji skoro Rosomak ma tam tylko jedną?

Dlaczego z tyłu jest antena Diuka, skoro na tej wersji nie montowano tego systemu?

 

Tworzymy nowego wirtualnego Rosomaka SF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to opancerzenie HSW czyli to co jest w pudełku + kombinacje na temat siatek.

 

Fuck... to pojechali... Ale nie ma przedniej płyty pancernej i tylnych zasobników, tylko jest przedni falochron i uchwyty na burtach oraz tylne śruby..!

Po pierwsze... Zestaw IBG daje dodatkową ramkę, gdzie są elementy falochronu, śruby i uchwyty, więc modyfikując siatki można machnąć ten pojazd praktycznie z pudła..!

Mam rację..?

Po drugie - Rośki dają radę "pływać" w opancerzeniu HSW..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie: uchwyty na górnej częsci, po bokach przedniego pancerza, podwójny segment bocznego pancerza wieży, nad czujnikiem "lasera" podatkowy, kwadratowy fragment pancerza, "inne", ostatnie "narożne" mocowanie "pancerza" siatkowego, siatka nie jest mocowana na "rzepy" a na haczyki ?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie: uchwyty na górnej częsci, po bokach przedniego pancerza, podwójny segment bocznego pancerza wieży, nad czujnikiem "lasera" podatkowy, kwadratowy fragment pancerza, "inne", ostatnie "narożne" mocowanie "pancerza" siatkowego, siatka nie jest mocowana na "rzepy" a na haczyki ?..

 

Te detale, które wymieniłeś, akurat łatwo przerobić z zestawowego... Ale wariacja fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Wpisując hasło "Kto Rosomak in Afghanistan" natrafiłem na zdjęcie zielonego Rosomaka z zamontowanymi "rurami" po bokach. Patrząc na dodatkowe panele na przodzie kadłuba sądzę, że jest to wersja Rafaela + afgańska samoróbka. Może jest to jednak wersja z HSW a dodatkowe panele Rafaela zostały "zapożyczone" ?

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Wpisując hasło "Kto Rosomak in Afghanistan" natrafiłem na zdjęcie zielonego Rosomaka z zamontowanymi "rurami" po bokach. Patrząc na dodatkowe panele na przodzie kadłuba sądzę, że jest to wersja Rafaela + afgańska samoróbka. Może jest to jednak wersja z HSW a dodatkowe panele Rafaela zostały "zapożyczone" ?

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Krzysiek

Daj zdjęcie Krzysiek - będzie łatwiej widząc o czym piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta wersję, leży już przede mną

Same plusy, ale broń uproszczona, co nie ujmuje bardzo, ale to bardzo pozytywnych wrażeń.

A wiec tak: muszę skończyć "żółtego" w czym przerwała trochę moja 11 miesięczna wnuczka, a później miał być T-55 udf ale ten "rosomak" wysuwa się zdecydowanie na I miejsce w kolejce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie w temacie tego zielonego Rosomaka z "rurami". Czy ktoś może wie jak te wszystkie "rury" przymocować do kadłuba tak aby w miarę przypominały oryginał ?

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.