Jump to content
czart

KTO Rosomak

Recommended Posts

Ja też dziękuje za "okopcenia' i inne zdjęcia, zresztą bardzo potrzebne.

Mają duży wpływ na "mojego" obecnego rosomaka w kolejnego "zielonego" zresztą też.

ps. ten zestaw daje bardzo dużo satysfakcji przy "sklejaniu"

Masz gdzieś fotki tego co działasz..?

Postęp prac nad Rosomakiem podziwiam i podglądam.

Mam pytanie do ramy. Czy ten otwór zaznaczony na czerwono nie powinien być zasłonięty osłoną?

ggg_zpscwhuqfok.jpg

Macie jakieś zdjęcie tej osłony..?

2011-11-14%2009.34.53_zpsjqngvplk.jpg

Ja też dziękuje za "okopcenia' i inne zdjęcia, zresztą bardzo potrzebne.

Mają duży wpływ na "mojego" obecnego rosomaka w kolejnego "zielonego" zresztą też.

ps. ten zestaw daje bardzo dużo satysfakcji przy "sklejaniu"

Masz gdzieś fotki tego co działasz..?

Nie mam,ale po południu wystawie 2 zdjęcia, teraz wizyta wnuczki odsunęła "dłubanie na bok" , ale po południu ..

Bardzo fajnie zrobiony model Rosomaka. Jednak nie rozumiem podejścia autora do spraw detali.

Zdjęć Rosomaka jest w Internecie od groma i praktycznie każdy szczegół można wypatrzeć.

Dlaczego na wieży są dwie anteny radiostacji skoro Rosomak ma tam tylko jedną?

Dlaczego z tyłu jest antena Diuka, skoro na tej wersji nie montowano tego systemu?

Tworzymy nowego wirtualnego Rosomaka SF?

To poproszę o jedno z dwoma radiostacjami na wieży.

Może coś przegapiłem.

Z Diuka się wycofuję, po konsultacjach. Faktycznie kilka piaskowych je miało.

Kolejny "ciekawy" temat... z serii "kim jestem"...

KTO_Rosomak_M1M_zpsqdfuk4ik.jpg

Na moje oko to malowanie wieży, felg, typ opon i śruby wskazują na nasze krajowe wozy z dodanym pancerzem Rafaela (produkcji Andrzeja) na bokach i pewnie tyle, oraz dodany nowy rodzaj siatek..??? Mam rację...???

Nie, to opancerzenie HSW czyli to co jest w pudełku + kombinacje na temat siatek.

Fuck... to pojechali... Ale nie ma przedniej płyty pancernej i tylnych zasobników, tylko jest przedni falochron i uchwyty na burtach oraz tylne śruby..!

Po pierwsze... Zestaw IBG daje dodatkową ramkę, gdzie są elementy falochronu, śruby i uchwyty, więc modyfikując siatki można machnąć ten pojazd praktycznie z pudła..!

Mam rację..?

Po drugie - Rośki dają radę "pływać" w opancerzeniu HSW..?

Zdjęcie: uchwyty na górnej częsci, po bokach przedniego pancerza, podwójny segment bocznego pancerza wieży, nad czujnikiem "lasera" podatkowy, kwadratowy fragment pancerza, "inne", ostatnie "narożne" mocowanie "pancerza" siatkowego, siatka nie jest mocowana na "rzepy" a na haczyki ?..

Zdjęcie: uchwyty na górnej częsci, po bokach przedniego pancerza, podwójny segment bocznego pancerza wieży, nad czujnikiem "lasera" podatkowy, kwadratowy fragment pancerza, "inne", ostatnie "narożne" mocowanie "pancerza" siatkowego, siatka nie jest mocowana na "rzepy" a na haczyki ?..

Te detale, które wymieniłeś, akurat łatwo przerobić z zestawowego... Ale wariacja fajna.

Witam

Mam pytanie. Wpisując hasło "Kto Rosomak in Afghanistan" natrafiłem na zdjęcie zielonego Rosomaka z zamontowanymi "rurami" po bokach. Patrząc na dodatkowe panele na przodzie kadłuba sądzę, że jest to wersja Rafaela + afgańska samoróbka. Może jest to jednak wersja z HSW a dodatkowe panele Rafaela zostały "zapożyczone" ?

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Krzysiek

Witam

Mam pytanie. Wpisując hasło "Kto Rosomak in Afghanistan" natrafiłem na zdjęcie zielonego Rosomaka z zamontowanymi "rurami" po bokach. Patrząc na dodatkowe panele na przodzie kadłuba sądzę, że jest to wersja Rafaela + afgańska samoróbka. Może jest to jednak wersja z HSW a dodatkowe panele Rafaela zostały "zapożyczone" ?

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Krzysiek

Daj zdjęcie Krzysiek - będzie łatwiej widząc o czym piszesz...

Rury to improwizowana osłona P-rpg, a więc zanim na front dotarły dedykowane siatki. Dedykowane siatki powstały już do pancerzy Rafaela, potem był pancerz HSW, czyli chronologicznie pod rurami jest pancerz Rafaela...

Panowie

Nowy "Rosomak" w wersji transportera już do kupienia. Malowania ciekawe -wykonanie super, teraz dokumentacja

Tak, ta wersję, leży już przede mną

Same plusy, ale broń uproszczona, co nie ujmuje bardzo, ale to bardzo pozytywnych wrażeń.

A wiec tak: muszę skończyć "żółtego" w czym przerwała trochę moja 11 miesięczna wnuczka, a później miał być T-55 udf ale ten "rosomak" wysuwa się zdecydowanie na I miejsce w kolejce...

Witam

Mam pytanie w temacie tego zielonego Rosomaka z "rurami". Czy ktoś może wie jak te wszystkie "rury" przymocować do kadłuba tak aby w miarę przypominały oryginał ?

Pozdrawiam

Krzysiek

Witam

Poszukuję zdjęć środka rosomaka oss, na necie prawie nic nie ma(znalazłem tylko 2 zdjęcia), może ktoś ma i się podzieli