Skocz do zawartości

Faszystowski Złom TrzydziestydziewiONty ;) - 1/350 [Dragon]


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i UTka podejście drugie, może jeszcze potem olejami sie pobawię, ale to po malowaniu szarego:

 

143_zpscuilpqzs.jpg

wypoleruj poręcze - Niemce polerowały na pewno

 

 

barrrrdzo mi się podoba tonalna gra kolorów na kadłubie. Zacieki tez bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Ciotkę Iwate wyczyściłem, wypucowałem i schowałem do pudełka Tera Pułkownik zagoni nazioli to roboty z oljnicOM, młotkami i dłutami co by zmaltretowali to co nieco. Może wypuści na nich Ciapka, co by zorganizował jakieś fajne bryzgi czerwone a'la Dżurasik Park

 

śmietnik ogólny:

 

151_zpshz4rtmn9.jpg~original

 

150_zpsuifkopal.jpg~original

 

tratwy:

 

147_zpsok70i050.jpg~original

 

maszt:

 

148_zpsylafhdzz.jpg~original

 

kSZynie na zapasowe torpedy:

 

149_zpscffrqlap.jpg~original

 

no i kły:

 

154_zps6jxqe2ht.jpg~original

 

155_zpslvivae0o.jpg~original

 

156_zps7rdgcatd.jpg~original

 

153_zps4lkahnu6.jpg~original

 

157_zpsr8y6pd9j.jpg~original

 

152_zpsqqnctaou.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

W inernetach widziałem fotki tych Ódek co przetrwały do dziś i są używane jako jachty.

1. ten reling jest zły, powinien iść po prostej po wewn od świateł pozycyjnych, a nie po łuku wzdłóż burty jak u Edka/mnie

2. te współczesne majO mosiUNdz, więc i ja u siebie zrobię, bo bedzie wyglądało bardziej KUL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki i trochę technologiczne - jak często klniesz gdy któryś z korków się wykopyrtnie i któreś z drobiazgów udadzą się w trybie pilnym na spotkanie z Potworem Dywanowym? Pytam jak najbardziej serio - podoba mi się pomysł z takim uchwytem, wydaje mi się, że korki od Igristoje są ciut bardziej ergonomiczne od ÓlÓbionych mych klamerek do prania ale dręczy mnie ew. wywrotność takiej instalacji...

 

PS. Fajowo wyszło dRZewienko na rurach torpedowych!

 

Pozdrawiam, Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cały model udało mi sie przewrócić korek raz, wczoraj Jedynym skutkiem było odczepienie się jednego elementu od szpilki. Gorąco polecam koreczki ;)

Mareczku, miałem do Cię dzwonić dzisiaj.... do kiedy mam deadline na lipcowOM blaszkie? Bez tego nigdy się za to nie wezmę...

Jak tam makaron? Dochodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurzy się. Ostatnio walczyłem z kilkoma rzeczami na raz i się było rozjechało wszystko w czasie...

[OT]Dedlajnu jako takiego nie ma - jak już odrysuje od pokładu kształt dołu kiosku to się zgłoszę po uprzejmej prośbie komsomolskiej. [/OT]

 

Dzięki za info o koreczkach, coś trzeba będzie opróżnić teraz aby uzyskać pomoc modelarską. Póki co łypię sobie na Twój warsztat i powoli nabieram chęci na odkurzenie aerografu...

 

Pozdrawiam, Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No odkurzaj odkurzaj, pamięasz jeszcze jak sie tego używa?

Jutro zacznę łosze, zejdzie ze 2-3 wieczory, a potem biorę sie za rysowanie tej blaszki więc do poniedziałku powinno byc zrobione, nie wysyłaj nic beze mnie tym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gała - nie wyświetlają mi się te ostatnie fotki

 

PS:Cholercia nie było mnie parę tygodni a tu widzę że zniknął swojski avatar a w zamian Ulica Sezamkowa.....

Czyżby Pułkownik na przepustce??

 

I w dodatku blacman

Chłopaki.... co tu się porobiło? To jakaś zbiorowa akcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee Zocha zoba, komunisty nam mostek zaj...ły

 

35690817181_66b230975f_o.jpg

 

Uch ty GAMONIU, nie zaj...ły, tylko dali każdemu wedle potrzeb. Po co Ci mostek? A tak reling dali żebyś na ten zakuty łeb na dno doku nie spadł po pijaku, kacapie ty niedogolony.....

 

35434675070_3d5c2f85b6_o.jpg

 

DO GARÓW BABOOOO i dobrOM pieczeń mnie tu z krzaków i rozprutych owiec przygotój.... pókim dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.