Skocz do zawartości

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było, że się tylko szFabstFo i japońce po forumie wożą... :haha: Pułkownik co prawda w Paryżu manifestacje akurat tłumi, ale w stoczni taki terror, że byle podwyżka cen ropy na nikim nie robi wrażenia :haha: 

46049770141_8c7c989ce1_o.jpg

45325404894_195900928c_o.jpg

46049770541_05f7dfb7e7_o.jpg

46049770751_5caf8d76a5_o.jpg

46049770801_c11eb18866_o.jpg

46049770901_b45f401174_o.jpg

Brak nadbudówek utrudnia nieco odbiór stojących na nich kominów i wentylatorów, ale cóż nie można mieć wszystkiego....

Edytowane przez Szydercza Gała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No no pięknie prześledziłem od początku toczony bój z ziaaaabą Twój kunszt, "widzenie" efektu końcowego, cierpliwość i wprawne łapki dają efekt godny pozazdroszczenia, w swoich zapasach też mam tego "dziwoląga" , ale śpi grzecznie w pudełku i jeśli już zdecyduję się na budowę to tak ambitnie nie będzie- łapki ze starości  nie pracują tak precyzyjnie jak twoje, życzę powodzenia i trzymam kciuki za efekt końcowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ostatnia Partia cieniowanych elementów wygląda bardzo dobrze. Mam wrażenie, że kafelkowy kadłub gryzie się z tymi obłymi fajnie cieniowanymi elementami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że sie tylko samymi gównami zajmuję, dwie pierwsze fazy malunkUF na dachach wieRZ

 

32881967428_a558300288_o.jpg

 

Spiton aż dwa miesiące potrzebowałeś na sformułowanie swoich wniosków?? :haha: 

Edytowane przez Szydercza Gała
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze. Nie stresujcie go bo się zamknie w sobie i znowu jakiegoś mikrusa zacznie lepić.

15 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

... dwie pierwsze fazy malunkUF na dachach wieRZ

Dobrze że pokazujesz etapy pośrednie, bo potem to się pytają "a jak to zrobiłeś?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:haha: Krzychu to na prawdę nie ma sensu. Wychodzi na to że nie jak, bo jest oczywiste, a PO CO ?

Bo mam ułańską fantazję, bo mi się chciało, bo w Chinach ceny ryżu poszły w górę.... Niepotrzebne skreślić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wychodzi na to że Twoja współporada Pawle słusznOM była, fukając dziś kapiszony zdusiłem nieco jeszcze te wieże, coby trochę mniej komiksowe były:

 

46740859912_8d6bbcacb6_o.jpg

 

Kapiszony natomiast celowo są komiksowe w wiENkSZym stopniu, iż, ponieważ, bo, że dostaną jeszcze czrnoburOM sadzę na koniec już po instalacji na kominach i coś z tego efektu musi sie przez nią przebić.

 

32917752918_56be8714e2_o.jpg

 

a tu na pozycjach:

 

46740859962_f96aba9a98_o.jpg

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.