Skocz do zawartości

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Olejowe czary mary, część nawodna:

Tera trza mu dać poschnąć i zrobić czary-mary podwodne, ale to po urlopie. Może jeszcze przed sobie zlepię wieżę jakąś....

 

No dobra.

A teraz towarzysz Gała opowie jak się takie czary mary robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.

A teraz towarzysz Gała opowie jak się takie czary mary robi.

 

Towarzysz gała chetnie odpowie, ale nie bardzo rozumie pytanie Marcinie. Zasadniczo pYNdzlem się to robi, farbami olejnymi i łajt spirytem. Tu są 3 brązy, ciemno-szary i biały. Jezeli masz takie życzenie to moge Ci wieczorem wrzucic fotke zestawu potrzebnego do zeszmacenia powłok lakierniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo wiem jak się powłoki malarskie doprowadza do stanu "właściwego". Jeno doświadczenie mam wyłącznie z czołkUF a tam jak wiadomo ciuranie powierzchni lakierowanych jest zdecydowanie ostrzejsze.

Robiłeś tzw biedronkę po całości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, biedrony niet. Najpierw zalałem bulaje mocnociemnoszarym łoszem. Potem zmieszałem ten kolor z białym żeby go rozjaśnić i zrobiłem łosza burt, okapniki krawędzie pasów i pancerza, takie tam. Jak podeschło zrobiłem zadrapki van dykiem, troche zacieków nim i troche szarym ciemnym od bulajów. Jak podeschło zrobiłem zacieki z rdzy paloną umbrą i sieną. na koniec zrobiłem trochę bidronkowych ciapków/zacieków biała na pancerzu burtowym.

A czy szmacisz czoŁK czy statka, to nie robi różnicy, zasady i metody są te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doinwestowałem jeszcze kamień olejem, tera se będzie schnąć dwa tygodnie, a potem dostanie glonem

 

43696374921_c0af7a145f_o.jpg

 

43649519482_82e9695a4b_o.jpg

 

43649519592_e56f1cdcba_o.jpg

 

42793433285_1c1e1c9432_o.jpg

 

a żeby żaba na bezdurno kurzu nie zbierała, to poszła DO BUDY

 

42980448584_fd6e30166b_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zaczęliśmy chodować zEMby, te lufy od Mastera to czysta przyjemność ikomfort pracy...

 

42355207890_9af097aeaa_o.jpg

 

30296670718_03e41b9c91_o.jpg

 

gorzej że trzeba będzie zrobić 16 blastbagów , no ale nie ma lETko. No i jeszcze jedna fotka, pokazująca że pomimo różnicy skali od razu widać co je prawdziwe działo, a co popierducha na komary

 

42355208010_1fbd11ee1e_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, ja przecież nie twierdzę że one nie są fajne, no ale sam zobacz, przy tym wynalazku to nawet T-35 wymięka

 

42377738550_eea46951bf_o.jpg

 

A co do Ciapka i Zofji... to po prostu przestało być zabawne, trza wiedzieć kiedy skończyć, a nie produkować Modę na Sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.