Skocz do zawartości

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy pas pancerza nad poszyciem dennym

 

Qoa1UjT.jpg

 

wygląda odrobinę zbyt schematycznie

O tak, jak tu

 

LM6mjEb.jpg

 

Czy przy pomocy olejów i innych smarów uda się to zniwelować? Bo na razie wygląda to odrobinę niebardzawo

 

 

Z niecierpliwością czekam na dalsze postępy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schematyzm rozumiem jest słowem tygodnia? A jak mają wyglądać prostokątne płyty stali o bardzo podobnych wymiarach, ułożone w dwóch rzędach. Bo to jest drugi rząd od poszycia dennego a nie pierwszy, ten jak widzisz już się wtopił....

A poza tym REKSIO jest de beściak I za samą negatywną sugestię z nim związana Ochrana Cię wytropi i zaprosi na rozmowę edukacyjną przed oblicze Pułkownika Mitrofanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

wygląda odrobinę zbyt schematycznie [...]

Bo na razie wygląda to odrobinę niebardzawo:

 

No właśnie też się zastanawiam o co chodzi z tą schematyczną powtarzalnością...

Gała , a może trzeba było wymalować na burtach jakiś pejzarz.. np las i jelenia na rykowisku zamiast prostąkątów..

 

29570788638_66b19fb88d_n.jpg

 

abtb, spójrz co zaczyna się dziać pod linią wodną.. A dopiero zaczyna...

Rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym REKSIO jest de beściak

 

Ja bym nawet napisał że jest best of the best

 

Ochrana Cię wytropi i zaprosi na rozmowę edukacyjną przed oblicze Pułkownika Mitrofanowa

 

 

A tego to nie rozumiem

 

Przecież ja to z Pułkownikiem Mitrofanowem ( i z jego kolegami) handel i rozmowy transgraniczne prowadzę (oczywiście w jedynie słusznym języku ) więc złego słowa o człowieku powiedzieć nie mogę bodź to kompan zacny i dusza człowiek (ach, te puszczańskie rozmowy przy odrobinie....... )

Jak mawiają podwładni Mitrofanowa - Kura nie ptica, Polsza nie zahranica - patrz mapa Polski i położenie osady zwanej Bielsk Podlaski

 

np las i jelenia na rykowisku

 

Jeleń zacny

A poroże jeszcze bardziej

 

dopiero zaczyna.

 

Nie chodzi o to jak zaczyna tylko jak skończy

 

Czyli nie ma to jak odrobina dobrego humoru na początek tygodnia

 

Chłopaki, proponuję po "gram 15"

 

yqG7lvY.jpg

 

 

na uspokojenie i jedziemy dalej z olejami i smarami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają wyglądać płyty pancerne o podobnych wymiarach umieszczone na rzeczywistym obiekcie?

 

Każda inaczej. Żadne dwa obiekty fizyczne nie wyglądają tak samo - każdy inaczej płowieje, daje inny cień, ma inną fakturę itp. U Ciebie każda płyta jest taka sama. To wg mnie wygląda dziwnie, troszkę sztucznie. Oczywiście będą kolejne warstwy i pewnie będzie wyglądało to znacznie ciekawiej w ostatecznym efekcie.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już wszystko inne... te płyty sa w takim samym stopniu różne, jak te prawdziwe. Przeciez nie robiłem ich stemplem jak Reksio, tylko malowałem Z RĘKI aerografem w związku z czym każada z nich jest inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dno zaczyna się robić ładnie bagienne, zaś na burty dalej łypię z zaciekawieniem.

Pod linią wodną to nadal farPki winylowe? Chyba trochę duży odkurz wyszedł - podejrzewam jednak, że to wrażenie zginie jeszcze pod glonami i innymi żyjONtkami carskiej ochrany.

Plan na dziś wieczór - spaghetti. Wreszcie. ;)

 

Pozdrawiam, Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczku, jaki odkurz, to jest przeciez przeryte szczotkOM do zEMbUF, a faktura, choć jet tylko skutkiem ubocznym, to nie jest nieporządanym skutkiem ubocznym

No bier się do makarona, bo ja też niegługo bede musiał usiąść do blaszek, bENdEM w ciONgu to powinno pójść szybko i bezboleśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując powyższe rozmowy: dno wygląda super a burty (na razie) dennie.

Wnioskuję o obrócenie modelu o 180 stopni i będzie super ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując powyższe rozmowy: dno wygląda super a burty (na razie) dennie.

Wnioskuję o obrócenie modelu o 180 stopni i będzie super ! ;)

 

Tylko dno będzie wtedy bezdennie Reksio stemplowe.

Sytuacja bez wyjścia moim zdaniem.

 

Upraszam brać "lotniczą" o odrobinę powagi i szacunku dla artysty.

Okręt to nie samolot, do góry brzuchem nie popłynie ( no chyba że pionowo w dół )

 

Proponuję skupić się na swoich warsztatach i z pokładu machin latających obserwować gałową stocznię i czar-mary jakie tam się odprawiają. W końcu wiekopomne dzieło powstaje na naszych oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłop jest pracowity. to trzeba przyznać, i bawi go wyklejanie modelu taśmą. Powinieneś się gała wyspecjalizować z geometrycznych kamuflażach, których się nikomu nie chce na okrętach wylepiać. Ty jesteś w tym świetny. Francuzi mieli nieźle popieprzone kamuflaże. To coś co powinno ciebie zainteresować !!!! http://www.smartage.pl/dazzle-camouflage-nietypowy-kamuflaz-okretow-wojennych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejowe czary mary, część nawodna:

 

43570658502_e65e47c26f_o.jpg

 

28730988557_c6b2800a4d_o.jpg

 

42900833424_dd55db5858_o.jpg

 

28730988887_3f120a5a95_o.jpg

 

41810266130_8ddec5cac2_o.jpg

 

28730988667_963c3d24ba_o.jpg

 

42900833684_4b5bbe010b_o.jpg

 

43570658612_e77a15fbdf_o.jpg

 

Tera trza mu dać poschnąć i zrobić czary-mary podwodne, ale to po urlopie. Może jeszcze przed sobie zlepię wieżę jakąś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie mucha nie siada, ale dla mnie to nie ma kompletnie nic wspólnego z wyglądem okretu wojennego.

Była ze 100 lat temu seria grier Comandos, w jednej z cześci były okrety, wyglądały dokładnie tak samo.

Kto chce nie poszuka screenów z gry.

Oczywiście to moje subiektywne zdanie, jeżeli budującemu pasi to świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.