Skocz do zawartości

Projekt grupowy - Polskie niszczyciele klasy Hunt 1/700


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

Kujawiak mały ale knąbrny. Trzeba go było wyprowadzić na gładko i kindersztuby nauczyć skoro razem z innymi ma się ludzIOM pokazać.

Wobec czego pasem mu się dostało po kadłubie.  :mrgreen:

Żeby było łatwiej, wypukłe są oczywiście na linii bulajów.  Na szczęście całość bez skrawka papieru ściernego. Okapniki ocalały.

Jak to powinno wyglądać to wiadomo:

33190147038_81769f4dab_o.jpg
 

A tak mi wyszło:

32123531997_7c61c73f2a_o.jpg

33190146778_9db45668fe_o.jpg

33190146888_a79b7a1100_o.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło elegancko :super: Ja jestem na etapie odrabiania pasa dna i jutro jak wszystko wyszlifuję, to też zabiorę się za pasy poszycia. Swoją drogą nie wiem czemu w większości modeli poszycie nie jest odwzorowane, w końcu nie jest to jakiś skomplikowany element do wykonania, a wprowadza bardzo dużo do wyglądu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ło se narysowałem i zlepiłem z erzacu. Możnaby z blachy ale po co tyle czekac aż sie wytrawi :haha:

46183008695_9fd5266dbd_o.jpg

46373069934_53a8112aa9_o.jpg

46183009035_90b0bab28c_o.jpg

46373070314_ceb82635b6_o.jpg

46183009495_3336f7768d_o.jpg

46373070604_3bce4c5324_o.jpg

46183009845_e01b80f2d3_o.jpg

Te trójkątne sobie zostawiłem na deser, troche wody upłyneło od moich ostatnich zabaw erzacem, będzie jakos tak od CK podłodki, ale wytne te zasreane trójkąty ze środka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, to pierwsza płytka. Głowa do góry. Zutylizujesz później..  Ja wypieprzylem do kosza z 6 podstawek zanim zaczęło mi się podobać a i tak wyszedł banan.. :haha:. Teraz ćwicz na tej :wink: 

Za ostro dałeś w stronę błękitu pruskiego/ultramaryny.. Czy czego tam używasz.. 

Jeśli nie chcesz bajora, baltyku o świcie itp. tylko porządny morski Atlantyku czy Śródziemnego to zbuduj kolor wokół błękitu morskiego. To baza którą możesz przyprawić tymi błękitami innymi, thalo, zielonymi, czarnym, białym itp. 

Co do faktury. Jest gładko więc spoko. Fajnie to wygląda.

Mam tylko wątpliwości czy nie zgubił się sens tej metody z otrebami, który polega na tym, że wybija te drobne falki i guzki. U Ciebie papier z drukarki, w dodatku dwie warstwy kompletnie przykryly tą drobnice. Równie dobrze można było z gipsu czy jakiejś masy to zrobić zamiast sie z płatkami męczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też już jestem. Trochę spóźniony, bo dostawa się opóźniała. Jako że jestem że Ślónska to jedyny słuszny wybór to ORP Ślązak. Dodatki jak pozostali - nowe działa i pom pom. 

969355-21164-74-pristine.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.